Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Breaker New Waves 195 Tartışma / 196 Öngörü

Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

:lol:
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Çok da güzel oldu lan. Üç dört dövüştür basit tekniklerin önemi vurgulanıyor. 3. Part ile sanıyorum Shioon ağır bir trknik antrenmanına dahil olacak.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Olaylar cok basit sonuca baglandı. Ama böle de olması gerekiyordu.Shion un ustasına yılların tecrubesine karsı sansı olacagını pek dusunmedim zaten.Ama işler Shion acısından guzel sonuclandı.Ayak paspası olmasına ragmen kendisi murim in umut ısıgı olarak görülmeye baslayacak,butun ustalar buna sanatlarının inceliklerini ögretmek için sıraya gireceklerdir.En basta KangSung,hayalet doktor içşel meditasyoncu yaslı kadın vs.

Haftaya başıboş köpekle HW school basındaki elemanın vs si var. Başıboş köpeği bayagı sevdim umarım bişi olmaz ona. Shunwo ya katılma ihtimali de var. Elder in öldüğünü kesin söleyebiliriz artık.Elder in yerini hiçkimse dolduramaz ama bilmiyom iyi bir yoldas oalbilir gibi geiyor bana. Bir de gulumseyen kılıç ve Sera nın vasıtasıyla nerdeyse kalbur ustu tum ögrenciler Shinwo nun tarafına gecti. Shunwo elderi kaybetti ama pek cok sempatizan kazandı.
Akai sora

3. Part olayı ne çok büyük bir şeyi kaçırmışım gibi hissettim :blink:
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Şahsi fikrim bu, serinin yeni bir sezonla devam edeceğini düşünüyorum. İkinci serinin tüm olay örgüsü S.U.C. un üzerine kuruluydu. Şimdiyse sonuca bağlanma aşamasında. Bundandır ki yeni bir sezon ile Leydi Sosul ağırlıklı bir kurgu bekliyorum.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Akai sora

Hmm. Olabilitesi yüksek mantıklı bir öngörü bakalım görelim :laugh:
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Tam beklediğim gibi oldu lan, çok iyiydi. Tabi goomonryong'un imana gelmesini isterdim de o iş yaş gibi :dry:
Simmons
Favori Manga: Naruto,Bleach,Shingeki no kyojin,The breaker,Berserk,Veritas,Tog, Gamer, Sun Ken Rock, Akame Ga Kıll
Favori Anime: Naruto,BleachShingeki no kyojin,Code geass,Death Noter, Sword art online,Rainbow- Nisha Rokubou no Shichinin(ilk 14 bölümü),

Goonmyrong shiiow eline verdi valla
Tuco
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,Shigurui,Basiliks

Mangaka geçen sayılarda söylediğim şeyleri aynen iade etti.:)

Ama nasıl kırdı öyle bacakları, kolları? Adam reismiş. Şimdi de muhtemelen arkadaşların dedikleri olacak. Uzun bir antrenman süreci ve yeni bir seri.
Kullanıcı avatarı
dahotyo54
Favori Manga: Naruto,Bleach,Fairy Tail,Katekyo Hitman Reborn,Fullmetal Alchemist Brotherhood,D.Gray-Man
Favori Anime: Bleach,Naruto Shippuuden,Fairy Tail

Şu iki seriyi okumuş biri olarak tekrar ayağa kalkıcağından eminim bizimkinin
Resim
Kilitli

“The Breaker” sayfasına dön