Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Breaker Tanıtım

Kullanıcı avatarı
Shakugann

Gerçekten mükemmel bir seri şiddetle tavsiye edilir :evil:
DevilNeverCry
İletişim:

Gerçekten çok güzel bir seri arkadaşımın tavsiyesi üzerine okudum.56.Bölümdeyim Türkçelerini sabırsızlıkla bekliyorum...Çeviren arkadaşlara da teşekkür ediyorum.
egenart
Favori Manga: one piece, veritas, ares, the breaker, Karate Shoukoushi Kohinata Minoru
Favori Anime: bleach, fairy tail, hellsing

karakter ölümleri aynı veritas taki gibi çok hızlı
Resim Yüzyılın tekmesi
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
oguzkaan

iyi gidiyor seri ama bu belirsiz çıkış tarihleri insanı okumaktan soğutur
sui generis
Favori Manga: bleach,veritas,the breaker,naruto
Favori Anime: basilisk,death note,bleach,naruto

DevilNeverCry yazdı:Gerçekten çok güzel bir seri arkadaşımın tavsiyesi üzerine okudum.56.Bölümdeyim Türkçelerini sabırsızlıkla bekliyorum...Çeviren arkadaşlara da teşekkür ediyorum.
ÇOKKK aptalca bir soru olacak biliyorum ama nereden okuduğunu öğrenebilir miyim?
kusamıyorsan sus!
sui generis
Favori Manga: bleach,veritas,the breaker,naruto
Favori Anime: basilisk,death note,bleach,naruto

DevilNeverCry yazdı:Gerçekten çok güzel bir seri arkadaşımın tavsiyesi üzerine okudum.56.Bölümdeyim Türkçelerini sabırsızlıkla bekliyorum...Çeviren arkadaşlara da teşekkür ediyorum.
buldum...cidden çok aptalca bir soru olduğunu kendime kanıtladımmm...wuhahaha....
kusamıyorsan sus!
DevilNeverCry
İletişim:

Daha Türkçe çeviriler yapmiyor musunuz Makaveli?
Kullanıcı avatarı
aLL
Favori Manga: Koukou debut, Dengeki daisy, Defense devil, Idol shopping,Paradise Kiss
Favori Anime: Bleach, Ouran host club,Naruto,kaichou maid sama

İlk başlarda veritasa benziyordu ve evet çok benziyor hatta ustaların çizimleri aynı denecek kadar benzer bi tarafından narutyoda benziyor .ki yi çakra olarak düşünürsek narutoda oyle bi çakraya ait narutoda çabuk gelişiyor,hatta ustalarının özelliği-sapıklığıda- aynı :lol: ama bunu okumanın verdigi tat başka sabah başliyim dedim ikinci sezonunu bitirdim sonunda bağladı bayagı kendisine şiddetle tavsiye derim
Resim
Kullanıcı avatarı
Noedyan
Favori Manga: Naruto, Breaker
Favori Anime: Naruto, Darker Than Black

Tamamen can sıkıntısından okuyacak birşey ararken rastladım bu seriye. bir solukta okunan çok eğlenceli bir seri. ilk başka çocuğa ki yumurtası yedirmek süretiyle güç kazanımı klişe gibi dursa da seri güzel toparlıyor. karakterler çok eğlenceli, pür ciddi değiller ama pür cıvıtık da değiller. atmosfere göre davranışların değişmesi durumunu yazar güzel yapıyor. hele ki goomoonryong'un köprüde torrent klanına "siz kimin öğrencisine bulaştığınızın farkında mısınız?" demesi bittiğim andır. killing mode aktif resmen, gözlerinde Alucard'ı gördüm ötesi yok.
Kullanıcı avatarı
asddsa123
Favori Manga: Gamaran,Gintama,Veritas
Favori Anime: Gintama,Slam Dunk

Asla pes etme! kuralında usta bir çocuğun hikayesi :D gerçekten harika 1 manhwa...korelilerde işi biliyor yahu... manhwa olarak veritas ile the breakeri okudum sadece [ sun-ken rock korede geçiyor ve karakterler koreli tipler ama manhwamı bilemiyorum...] ama çok beğendim... ilk başta goomoonryong idolüm olsada breakerin sonlarında kendinden geçtikten sonra sevmemeye başladım... şimdiki idolum Shin woo'ya asılan dahi çocuk [malesef new waweste göremedik ama olsun :D]
Resim

“The Breaker” sayfasına dön