Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

K Anime Projesi’nin 2. Sezonu İle Devam Edeceği Duyuruldu

Burada yeni çıkacak serilerin duyuruları yayın tarihleri gibi haberleri verebilir, onlar hakkında konuşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
yalicapkini
Favori Manga: One Piece-Vagabond-Slam Dunk-Kingdom-Veritas-Fullmetal Alchemist-Tower of God
Favori Anime: Slam Dunk-Bleach-Gintama-Shingeki no Kyojin

Geçtiğimiz ay, K Anime Projesi’ne ait resmi Twitter hesabından, animenin 2015 yılında devam edeceği duyurulmuş ancak devamın hangi formatta olacağı (film, OVA, vs.) belirtilmemişti. Bu da devam haberiyle sevinen hayranların kafasında soru işaretlerine sebep olmuştu. Şimdiyse K Anime Projesi’nin yapım ve müzik ekibinin bir parçası olan Starchild, resmi Twitter hesabı Starchild International üzerinden K’in yeni bir sezonla devam edeceğini duyurdu.

Resim

Shingo Suzuki, yönetmen ve karakter tasarımcısı olarak geri dönerken; animenin yapımını yeniden GoRA ve GoHands üstlenecek. Daisuke Namikawa Yashiro Isana rolüyle, Daisuke Ono Kuroh Yatogami rolüyle ve Mikako Komatsu Neko rolüyle yeniden bu projede görev alacak seiyuular arasında.

Ayrıca K: Missing Kings filmini farklı karakterlerin bakış açısından işleyecek olan ve Yui Kuroe elinden çıkacak devam mangası K – Countdown ise Kodansha’nın ARIA dergisinin şubat sayısında yayımlanmaya başlayacak.
Anime Fantastica
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
“George Bush’un karısının çirkin bir bok parçası olması hiç hoşuma gitmiyor.Ve bu, milyonlarca insanın zarar gördüğü savaşlara sebep oluyor.Son ‘iyi’ başkan Kennedy’ydi ve onun da mükemmel bir karısı vardı. Bunun basit bir tesadüf olduğuna inanmıyorsunuz değil mi?”
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Çok iyi haber. İzlerken bayağı zevk almıştım. İnşallah bozmadan devam eder. Uzun süre bu tarz bi anime arayıp bulamamıştım

Edit:Mikoto reis geldi aklıma efkarlandım yine :/
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Gelsin gelsin izleruk :)
Kullanıcı avatarı
Amaranth
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

İlk sezon ilginç bir yerde bitti öyle ki daha kralların birkaç tanesini göremedik bile.Filmini izlemedim henüz internete düştü mü bilmiyorum bir ara aradım bulamadım.Bulan varsa linkini gönderirse çok sevinirim.
Bildiğim kadarıyla film geçmişi işliyor.Yeni sezon ise Mikoto'nun ardından gelişecek olayları konu alabilir ve diğer kralları da aktif olarak görebiliriz.Beklediğim serilerden bir tanesi.
Benim gibi uzun serilere gelemeyen vatandaşlar izleyebilirler.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

K: Missing Kings Movie: Movie

2. sezona bağlama noktası olmuş, izlemenizi tavsiye ederim.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

Mikoto aşkım yok.Banane izlemicem banane.
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos

“Manga & Anime Haberleri” sayfasına dön