Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Başrol Scarlett’in!

Burada yeni çıkacak serilerin duyuruları yayın tarihleri gibi haberleri verebilir, onlar hakkında konuşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Her yerde bir Scarlett. Sıktı valla. :laugh:

Onun dışında, rolü becerebilir gibime geliyor. Gerçi animesinin birkaç bölümünü sadece izleyebilmiştim. Kızı da pek hatırladığımı söyleyemem. Bakacağız, film çıkınca artık. Şimdi ne desem boş. İzleyip, görmek lazım.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Sıçacaklar serinin içine matmazel.

Yazık olmuş.Hiç film işine bulaşmasalardı keşke.Filmde serideki bir çok felsefi olgunun piç edileceğini,gişe uğruna çok şeyin baltalanacağını düşünüyorum,başrole böyle sansasyonel bi tip koymaları da buna dalalet eder.

Scarlett'in nasıl Kusanagi'ye benzetileceğini de merak ediyorum,umarım imajda değişikliğe gitmezler.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Ses dublaji olarak Scarlett Johansson oynayacak bu rolu diye okumustum. Film animasyon olacak yani.
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Uğurun dediği gibiyse bilmemde değilse ee ben oynasaydım amk. :dry:
:lol:
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Animasyon olacaksa saçma. Gereksiz yani. :/
Kullanıcı avatarı
Leffwn
Favori Manga: Gintama, Feng Shen Ji, Sun ken rock, Vagabond, Berserk, Hajime no ippo, Toriko, Slam Dunk
Favori Anime: GinTama, Great Teacher Onizuka, One Outs,Jojo's Bizarre Adventure, Rainbow, Fma:Brotherhood, Tengen Toppa Gurren Lagann, Steins;Gate, Hajime no İppo, Hunter x Hunter 2011, Ergo proxy

Fragmanı yayımlamışlar.
► Spoiler Göster
ken-chan yazdı:O attığın fragmanın bu filmle alakası yok sanırsam.En azından burdan yazan öyle

http://www.animefantastica.com/yeni-gho ... im-videosu
Yukarıda ses dublajı ve animasyon denince bende bu konuda bahsedilen film sandığımdan atmıştım. :S Bilgilendirme için sağ ol.
En son Leffwn tarafından 11 Oca 2015 17:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

O attığın fragmanın bu filmle alakası yok sanırsam.En azından burdan yazan öyle

http://www.animefantastica.com/yeni-gho ... im-videosu
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Leffwn yazdı:Fragmanı yayımlamışlar.
► Spoiler Göster
Bu fragman gits arise serisi ile alakalı. Hollywood versiyonun daha çekimleri bile başlamadı :/
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Scarlet o boyu ile nasıl başroldeki kızı oynar? (anlamsız seçimler bunlar..... :D)
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Beowulf75 yazdı:Her yerde bir Scarlett. Sıktı valla. :laugh:

Onun dışında, rolü becerebilir gibime geliyor. Gerçi animesinin birkaç bölümünü sadece izleyebilmiştim. Kızı da pek hatırladığımı söyleyemem. Bakacağız, film çıkınca artık. Şimdi ne desem boş. İzleyip, görmek lazım.
Kızımız yani motoko beden değiştirebiliyor siber beyine sahip olduğu için, mesela innocence filminde başka bir robotun bedenini kullandı matris üzerinden ağlar aracılığıyla, isterse erkek bedeni de kullanabilir. Tabii, devamlı olarak kullandığı takıldığı beden afişlerdeki...

Birde bu filmde "kukla ustası"nı işleyeceklermiş ilk filmdeki, aslında "stand alone complex" serisindeki "gülen adam" daha ilgi çekici.

“Manga & Anime Haberleri” sayfasına dön