Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Yeni D-Gray Man Animesi Geliyor

Burada yeni çıkacak serilerin duyuruları yayın tarihleri gibi haberleri verebilir, onlar hakkında konuşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Yeni D-Gray Man Animesi Geliyor Yeni Bir Kadroyla Ortaya Konacak Yeni D-Gray Man Animesi Ne Zaman Başlıyor? Jump Festa, Shueisha’nın sponsorluğunda kitlelerle buluşmuş anime ve mangalar üzerine 1999’dan beri gerçekleşen ve yeni anime, oyun ve ürünlerin anime severlere müjdelendiği yıllık bir etkinlik olarak pek çok önemli duyuruya ev sahipliği yapmıştır şu zamana dek. Bugün Chiba’da gerçekleşen Jump Festa 2016 da bu konuda istisna değil çünkü etkinlik, 2006 – 2008 yılları arasında yayımlanan ve mangakası Katsura Hoshino’nun rahatsızlığı gibi talihsiz bir nedenden ötürü erken sonlandırılmış olan D-Gray Man animesinin 2016 yılında yeni bir kadroyla geri dönmeye hazırlandığını açıkladı.

[thumbnail=center]http://i2.wp.com/image.noelshack.com/fi ... =600%2C849[/thumbnail] Twitter’da yeni seri için paylaşılan bu yeni görsel üzerinde “Yaşamak istiyorum. Seni yok etsem bile…” satırlarını taşıyor. 2004 yılında Weekly Shonen Jump’ta yayımlanmaya başlayan ve yine mangakanın sağlık durumu sebebiyle sık sık askıya alınan D-Gray Man mangası, 2009 yılında Jump Square dergisinde hikayesine devam etmişti. 2013 yılında yine ara vermek zorunda kalan manganın bir yıldan fazla süren bu aranın ardından bu sefer Jump Sq. Crown (Jump Square Crown) dergisinde yeniden başlayacağı haberi, bu sene temmuz ayında gündeme gelmişti ancak bu haber animenin de geri dönüşüne yönelik en ufak bir kanıt niteliği taşımıyordu haliyle bugün gerçekleşen duyurunun manganın takipçilerini ve animenin sadık hayranlarını sevince boğması kaçınılmaz oldu.

Duyuruda bahsedilen yeni kadrodan ilk isimler ise seiyuular arasından geldi. Buna göre 2 yıl süren seride ana karakter Allen Walker’ı seslendiren Kobayashi Sanae koltuğunu Haikyuu!!’da Hinata Shouyou’yu seslendiren Murase Ayumu’ya bırakırken; Daisuke Kishio’nun sesiyle hayat verdiği Howard Link’in seiyuusu için ise Kamisama Hajimemashita’nın Tomoe’si Tachibana Shinnosuke ismi verildi.

Yeni seri için açılan resmi internet sayfası manga çizimlerinden oluşan bir de tanıtım videosu paylaştı.

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=6lt3W6cgTa4[/BBvideo]
Alıntı : AnimeFantastica
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Eternax
Favori Manga: One Piece & One Punch man &
Favori Anime: One Punch man & Naruto & One Piece & Gintama &

bunu duymak çok güzel 2 yıldır beklediğim haber sonunda resmi olarak geldi :) aylar önce devam edecek haberleri çıkmıştı ama resmi duyuru yapılmadı şimdi ise o haber geldi :) "104" bölüm geldiğinde en baştan başlamak lazım anı birkez daha yaşamak hissetmek lazım :) özellikle o son olaydan sonra allen walker'e ne oldu...
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

İşte beklediğim haber
Kullanıcı avatarı
droznan
Favori Anime: fullmetal alchemist

Başlığı ben açacaktım baktım ki açılmış. Zamanında zevkle izlediğim anime saçma sapan bir şekilde yarım bırakılmıştı artık ümidi kesmiştim resmen şimdi mutlu oldum :cheer:
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Ben anlamadım şimdi kaldıgı yerden devam mı edecek yoksa cekilmiş anime en bastan tekrar mı cekilcek?
Hikaye,kurgu,karakterler değişecek mi?
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

brezee yazdı:Ben anlamadım şimdi kaldıgı yerden devam mı edecek yoksa cekilmiş anime en bastan tekrar mı cekilcek?
http://www.animefantastica.com/d-gray-m ... vam-edecek Burda kaldığı yerden devam edicek diyor.Tek değişiklik ana karakterleri seslendirenlerin değişmiş olması ona da alışırız bir şekilde
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

ken-chan yazdı:
brezee yazdı:Ben anlamadım şimdi kaldıgı yerden devam mı edecek yoksa cekilmiş anime en bastan tekrar mı cekilcek?
http://www.animefantastica.com/d-gray-m ... vam-edecek Burda kaldığı yerden devam edicek diyor.Tek değişiklik ana karakterleri seslendirenlerin değişmiş olması ona da alışırız bir şekilde
Kaldıgı yerden devam edecekse cook iyi..Benim animeye baslama sebebimdir D Gray-Man.
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

http://www.animefantastica.com/d-gray-m ... ow-animesi tarih açıklanmış.Yazın başlıyor bu da berserk gibi
Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla
Favori Anime: Gintama

Son trailerdaki çizimler çok güzeldi heyecanlandım be
Resim
► Spoiler Göster

“Manga & Anime Haberleri” sayfasına dön