Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Türk yapımı animasyon: "Börü"

Burada yeni çıkacak serilerin duyuruları yayın tarihleri gibi haberleri verebilir, onlar hakkında konuşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Arkadaşlar anime/manga değil ama paylaşmak için en uygun yer burası gibi geldi )

Bir grup arkadaşlar 'börü' adında bir animasyon hazırlamış. Çiizmler, efektler, seslendirmeler elbette çok iyi değil ama konusu gayet güzel. Türk-Moğol mitinden esinlenilmiş animasyonun tanıtım videosu
[BBvideo 425,350]https://www.facebook.com/Paylasman/vide ... 618586060/[/BBvideo]

Kemal Ekşioğlu'nun sayfasındaki tanıtımı da burada paylaşıyorum.

Türk Yapımı Şamanik Bilim Kurgu Serisi Boerue (Börü)
Boerue; Türk yapımı mitolojik-şamanik, bilim kurgu animasyon serisi diye özetleyebiliriz. MayAna Creatives tarafından hazırlanan Boerue kültürümüzün bilim, sanat ve şamanizm ışığında şekillenerek ortaya çıkarılmış bir Türk – Moğol mitoloji hikayesi.
Orta Asya‘nın bozkır kültüründe geçen bu hikaye, bol bol Şamanizm, Tengrizim ve Animalizm ögeleri ile donatılmış.
Bu serinin adı olan Boerue ise “Börü” yani kelime anlamları ile, eski Türkçe’de kurt anlamına gelen, ve dönemin kaderine değiştirebilecek liderlere verilen bir sıfat.
Resim
Kullanıcı avatarı
Morphling
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: FMA

Sevindim böyle bir şeyi görünce.
Beware the riptide.

[thumbnail]http://www.gokturkce.net/dosya/2012/04/ ... -olsun.jpg[/thumbnail]
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

İlk 15 saniyeyi izledim sonra dakka 1'e sardım 5 saniye sonrada dayanamayıp kapattım. Bana en azından 30 saniye birşeyi izletebildiği zaman ciddiye alacağım.
Kullanıcı avatarı
wadef
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: HunterxHunter, One piece, Doraemon

Tabi desteklemek lazim. Ama abartmamak lazim. Sonucta tek ozelligi birilerinin birseyler yapmaya calismasi.
Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla
Favori Anime: Gintama

Konusunu sevdim ama animasyon pek olmamış fan yapımı ne bleachler ne dbler gördük daha iyi olabilirdi
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Hentai sitelerindeki flash giflere benziyor.Ama artwork iyi,yersizce bok atmak saçma.

Gerçi amatör takılmıyorlar yanılmadıysam.Yani prodüksiyon işi.Olum az vites attırın lan,biraz ilerletin şu işleri.Neyse.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

ansatsuken yazdı:http://www.boerue.com/
Şu hikayeyle animasyon değilde oyun falan yapsalar zaten yaz tatiline girmemize az kalan şu dönemlerde arada girer oynardım. Yanlış sektördeler Türkiye'de bu tarz şeyler tutmuyor anlamadılar hala. :lol:
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Animasyondan daha fazla hareketlendirilmiş resimler üzerinden yürüyor adamlar. Bu iş baştan yatmış. Ha tabi final sürüm ne getirir bilemeyiz.
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

Ben begendim, kurgu,konu guzel gibi.

“Manga & Anime Haberleri” sayfasına dön