Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

2017 İlk Yarı Manga Satış Rakamları

Burada yeni çıkacak serilerin duyuruları yayın tarihleri gibi haberleri verebilir, onlar hakkında konuşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Manga satış rakamları açıklanmış. Yine 1. One Piece. 2. Şingeki no Kyojin, 3. ise Kingdom.
Resim
CD, DVD, Blu-ray, müziklerin ve animelerin de satış rakamları var alttaki linkte.
Manga satış tam liste: Bkz.
Diğerleri: Bkz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Kingdom epey iyi yerde. Yakın zamanda başlayacağım bir manga.
Resim
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

One Piece yine almış başını gitmiş. Maşallah. :)
Concord
Favori Anime: ..

Tokyo ghoulun Hero academianın önüne geçmesi şaşırtı beni açıkçası. Japonların zevki genelde güvenilirdir bir iki istisna dışında. Kingdomun o sırada olması beni sevindirdi. Tek anlamadığım haikyu tamam iyi güzel seri ama son bölümlerde kendini tekrar eden bir konuma almış, düz spor mangası olmuştu acaba onu düzeltide mi o sıraya yükseldi, yoksa yine japonlar kurokoda yaptığı gibi abi spor mangası ne kadar boktan olsada okumalıyım diye mi düşünüyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Concord yazdı: 24 Tem 2017 07:59 Tokyo ghoulun Hero academianın önüne geçmesi şaşırtı beni açıkçası. Japonların zevki genelde güvenilirdir bir iki istisna dışında. Kingdomun o sırada olması beni sevindirdi. Tek anlamadığım haikyu tamam iyi güzel seri ama son bölümlerde kendini tekrar eden bir konuma almış, düz spor mangası olmuştu acaba onu düzeltide mi o sıraya yükseldi, yoksa yine japonlar kurokoda yaptığı gibi abi spor mangası ne kadar boktan olsada okumalıyım diye mi düşünüyor.
Tokyo Ghoul'un mangası çok övülüyor. Karakterlerden nefret ettiğim için bakma zahmetine girmedim ben açıkcası. :D
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Concord yazdı: 24 Tem 2017 07:59 Tokyo ghoulun Hero academianın önüne geçmesi şaşırtı beni açıkçası. Japonların zevki genelde güvenilirdir bir iki istisna dışında. Kingdomun o sırada olması beni sevindirdi. Tek anlamadığım haikyu tamam iyi güzel seri ama son bölümlerde kendini tekrar eden bir konuma almış, düz spor mangası olmuştu acaba onu düzeltide mi o sıraya yükseldi, yoksa yine japonlar kurokoda yaptığı gibi abi spor mangası ne kadar boktan olsada okumalıyım diye mi düşünüyor.
Tokyo Ghoul'un mangası gayet iyi, hak ediyor o kadar satmayı.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

One Piece hala bu kadar satıyorsa nasıl bir sadık fan kitlesi var hayal edemiyorum.

“Manga & Anime Haberleri” sayfasına dön