Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

HorribleSubs Hakkında

Burada yeni çıkacak serilerin duyuruları yayın tarihleri gibi haberleri verebilir, onlar hakkında konuşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

HorribleSubs yazdı:Farewell

HorribleSubs began more than a decade ago providing subtitles for anime. We have grown way beyond what was originally imagined. But... as the cliché saying goes, all good things must eventually come to an end.

This was a hard decision to make for the team, but the truth is, our real life responsibilities have been growing, especially in the times of COVID-19. COVID-19 has really impacted us in various ways, but ultimately it negatively affected how much time we were able to frequently contribute. After some reflection and evaluation, we realized moving on was the best way forward. You could technically say COVID killed HorribleSubs.

This is naturally a good transition point since the Summer 2020 anime season ended and the Fall 2020 anime season is just about to begin. Yes, we waited to finish most of the series before dropping this news. Be grateful for that. However, do not worry. We're certain that other groups will pick up the mantle.

Thank you all for joining us on this journey. Many good memories were made, but it is time to say goodbye! Feel free to share whatever thoughts you have in the Disqus thread below.
Kaynak

Bir dev daha ayrıldı aramızdan. Yıllarca ne zaman anime indirmek istesem, çeviri arasam hep ilk gittigim site horriblesubs olmustu.
Attack on Titan, Kaguya sama, One-punch Man, Fairy tail, Naruto, Fate, Mob Psycho indirdiğim seriler arasında aklımda olan. Şimdiye kadar olan çalışmaları için kendilerine kendim adına teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Açıkcası ben, hala bağımsız İngilizce çeviri grupları olduğundan haberdar değildim. Çünkü artık millet genellikle Crunchyroll'dan çekiyor direkt.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Kullandığım bir siteydi üzüldüm.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Ben de bugün niye HorribleSubs'ın Digimon ve One Piece'i gelmedi diye düşünüyordum. Üzüldüm valla, ilk kaynağımdı.
Resim

“Manga & Anime Haberleri” sayfasına dön