Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tower of God

Her türlü manga ve manhwa tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Yeni bölümler çıkmıyor mu?. Kaç zamandır mangareaderda göremiyorum?. Hatta şimdi baktım en son 5. ayda gelmiş bölüm.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
the soul of sky
Favori Manga: op-naruto-bleach-sun ken rock-noblesse-beelzebub-deadman wonderland
fma:brotherhood-TOG
Favori Anime: hunter x hunter 2011-op-natsume yuujinchou-kino no tabi-mushishi
one outs-gintama

Todomeda yazdı:Yeni bölümler çıkmıyor mu?. Kaç zamandır mangareaderda göremiyorum?. Hatta şimdi baktım en son 5. ayda gelmiş bölüm.
Yazar galiba sağlık sorunlarından dolayı 6 haftalık(daha fazlada sürebilirmiş) bir ara verdi.Bu hafta 6. haftası olacak umarım daha uzun sürmez. :(
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

the soul of sky yazdı:
Todomeda yazdı:Yeni bölümler çıkmıyor mu?. Kaç zamandır mangareaderda göremiyorum?. Hatta şimdi baktım en son 5. ayda gelmiş bölüm.
Yazar galiba sağlık sorunlarından dolayı 6 haftalık(daha fazlada sürebilirmiş) bir ara verdi.Bu hafta 6. haftası olacak umarım daha uzun sürmez. :(
Normalde 6 haftalık süre bu pazar bitiyordu. Yani geçtiğimiz pazar çıkması lazımdı. Ama sağlık ve kişisel sorunları nüksetmiş. Ve yeni bölümü temmuza aktarmış, bloğunda yazdığına göre. Biraz daha bekliycez kısacası...
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
caris esterama di raizel
Favori Manga: Berserk
Favori Anime: Death Note, Berserk, One piece, Naruto, Gantz, Claymore, Fairy Tail, Suisei No Gargantia

Birde çeviren olsa, aşırı yavaş geliyor çeviriler.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

caris esterama di raizel yazdı:Birde çeviren olsa, aşırı yavaş geliyor çeviriler.
Webtoongarden gayet iyi çeviriyor hacı
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Bütün bölümlerini küt diye indirebileceğimi bi yer var mı ? Okuma kısmı tıkla babam tıkla can sıkıcı oluyoda
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

En son Ölüm Katını bitirmiştim, sonra okumaya fırsat bulamadım pek. Seri hakkında konuşup sohbet etmek isteyen olursa yazabilir.
Resim

“Manga Tanıtımları” sayfasına dön