Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tower of God

Her türlü manga ve manhwa tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
rathalos
Favori Anime: Değişir

Ore Sama yazdı:Nerden bulabilirim biliyomusunuz peki ingilizce olarak konuşmaları az çok anlıyorum ama arada açıklamalar da var onları türkçe okusam daha iyi sanırım
Şu siteden indirebilirsin;
http://kotonaru.com/projeler/devam-eden ... er-of-god/
Ore Sama
Favori Manga: One Piece , Bleach , The Breaker , Tower of God
Favori Anime: One piece , Bakuman, Hunter x Hunter

Sağolasın bi bakarım
When you argue with an idiot,they drag you down to their level and beat you with experience.
Kullanıcı avatarı
Espinasse
Favori Manga: Beelzebub,One Piece,Toriko,Liar Game,Bleach,Naruto,Noblesse,The Sword of Emperor,Crepuscule,Aiki,Dragons Rioting,King of hell,Tower Of God ,Crows,Clover,Life Ho,The God Of Hıgh School,veritas,Nowhere Boy,Black Haze
Favori Anime: Hamatora The Animation, Bleach,One Piece, GTO, Gintama, No Game No Life, Shaman King,K-Project, One Outs,Dragonball/Z/super

En sevdiğim serilerdendir özellikle 2. kısmı tam benim tarzım diyebileceğim türde.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
aszr
Favori Manga: One Piece, Berserk, Tower of God, Vagabond
Favori Anime: One Piece, Cowboy Bebop, Mushishi, Gintama

Karakter derinliği, konu işlenişi, ihanetler, sırlar, yalanlar, iki yüzlü, çıkarları için birbirini öldüren, kullanan insanlar. Ayrıca yazarının epey özenmesi; yarattığı dünya ve mangadan ayrı olarak yayınladığı bilgiler, açıklamalar, yorumlar. Shounen sınıfındaki en iyi mangadır gözümde (ya da manhwa)

Haftaya ara veriyor, yazarının Frankfurttaki bi kitap fuarına katılacağı için. http://www.batoto.net/forums/topic/1508 ... book-fair/
Resim
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

Çizimleri dışında hiçbir eksiği olmayan, noblesse den sonra en sevdiğim webtoon manhwa dır.

Çok açık uçlu bir konusu ve güzel karakterleri var, özellikle 2. kısım ile kalitesi tavan yapmıştır.
Vakti olan herkesin en azından ilk 5 bölümüne bakmasını öneririm.
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Okumayı planladığım bir seri, bu gece 1-2 sayısına göz atarım.
Resim
Kullanıcı avatarı
aszr
Favori Manga: One Piece, Berserk, Tower of God, Vagabond
Favori Anime: One Piece, Cowboy Bebop, Mushishi, Gintama

trsa yazdı:Çevirileri devem ediyormu ?
Çevrilen kısmına kadar okudum,Renkli olması ayrı bir tat katıyor seriye.
Daha konu yeni yeni açılıyor,2.kısmı dendiği gibi daha güzel.
Ediyor Kotonaru'da.
Resim
qnqmozzi34
Favori Manga: ONE PİECE
Favori Anime: ONE PİECE

175 Bölüm yayımlamış ama 122'ye kadar çevrilmiş 1 gram ingilizce bilmiyorum çeviren yok mu ya ?
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

qnqmozzi34 yazdı:175 Bölüm yayımlamış ama 122'ye kadar çevrilmiş 1 gram ingilizce bilmiyorum çeviren yok mu ya ?
Düzenli bir çevireni yok gibi görünüyor.
Editleme işinden anlasam ben çevirirdim ama photoshop seviyem anca şekilli yazılar yazmaya yetiyor :lol:
Zamanla çevirisi yapılır ama bol bol beklemen gerekecek.
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Daha yeni buldular çevirmen ve 3 hafta ara verdiler bundan sonra kolayca güncele yetişeceklerdir.

Ekstradan:::
Tanıtım sayfası;
manhwa/tower-of-god-tanitim-t10039.html
Güncel tartışma sayfası:
manhwa/tower-of-god-guncel-tartisma-t10032.html
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace

“Manga Tanıtımları” sayfasına dön