Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tower of God

Her türlü manga ve manhwa tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Octopus
Favori Manga: One piece,Gantz,Berserk,Toriko,Tower of God,Veritas
Favori Anime: One piece,Steins Gate,Hellsing

Çevrilmiş bölümleri okudum.
Müsait oluncada çevrilmemiş bölümlere başlıcam,Herkese tavsiye ederim.2 sezonu özellikle çok sağlam.
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

böyle bir serinin aslında çok popüler olması gerekirken . neden böyle anlamış değilim. :blink:
konusu kendine özgü , her karakter bir başka.
aksiyon - komedi birbiri ile dengeli...
Resim
Resim
Shapess
Favori Manga: Tower Of God - HunterxHunter
Favori Anime: Death Note - Hellsing - Code Geass

Serinin ikinci partı çok yavaş çevriliyor. Biliyorum çevirmenler yoğundur ama biraz daha hızlansa olmaz mı merak ediyoruz. En azından kendi adıma konuşayım merak ediyorum ve sevdiğim bir seri.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran

ansatsuken yazdı:böyle bir serinin aslında çok popüler olması gerekirken . neden böyle anlamış değilim. :blink:
konusu kendine özgü , her karakter bir başka.
aksiyon - komedi birbiri ile dengeli...
Resim
Resim
Serinin baya takip edeni var, kafanı yorma.
Shapess yazdı:Serinin ikinci partı çok yavaş çevriliyor. Biliyorum çevirmenler yoğundur ama biraz daha hızlansa olmaz mı merak ediyoruz. En azından kendi adıma konuşayım merak ediyorum ve sevdiğim bir seri.
Kotonaru çeviriyor, hızlanırlar umarım ama tavsiyem azıcık dahi ingilizce biliyorsan seriyi ing takip etmen
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

2. part bok gibi bence
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran

Diabolus Ipsum Amans yazdı:2. part bok gibi bence
Garip bunu dediydin daha önce heral. Kaçtasın şuan?

Esas part2 de coşuyo seri çoğu kişiye göre. Part2nin başlangıcı bi tek sorun olabilir. Çünkü birçok yeni karakter katılıyor. Karakterleri tanıtmak için seri hafif yavaşlayacak illa. Ama viole yeter o bölümlere zaten :lol:
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

2. partta hikaye anlats biçimi beni nefret ettirdi.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
memoww

Diabolus Ipsum Amans yazdı:2. partta hikaye anlats biçimi beni nefret ettirdi.
Devam et devaam

Zygeana flower arc ve ya workshop arc gibi muhteşem arclar var. Hele workshop bana göre başyapıt 70 bölüm sürdü. Daha dün bitti :lol: 187. bölüm olmuş part1-2 toplam, yayımlanan son bölümde denilen laf şu "macera daha yeni başlıyor"
Shapess

Shapess yazdı:Serinin ikinci partı çok yavaş çevriliyor. Biliyorum çevirmenler yoğundur ama biraz daha hızlansa olmaz mı merak ediyoruz. En azından kendi adıma konuşayım merak ediyorum ve sevdiğim bir seri.
Kotonaru çeviriyor, hızlanırlar umarım ama tavsiyem azıcık dahi ingilizce biliyorsan seriyi ing takip etmen[/quote]

Takip ediyorum ama tam anlayamıyorum açıkcası türkçe bölümler geldikçe geri gidip tekrar bakıyorum ondan dedim ki çevirmende yoğundur şimdiden ellerine sağlık çevirenin takipteyim
Shapess

Kotonaru kapanma kararı aldı. Seriyi çevirmek için üstlenen bir ekip var mı?

“Manga Tanıtımları” sayfasına dön