Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kenarda Köşede Kalmış Güzel Mangalar (ve Nedenleri)

Her türlü manga ve manhwa tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

Bazı seriler vardır pek duyulmazlar ama hikayeleri çok güzeldir ya da bir karakteri onu okunur kılar. Bazen de atmosferidir sadece, kimi zaman bilemezsiniz neden sizi çektiğini. Her neyse, çok popüler olmayan, az duyulmuş ama bir özelliğinden dolayı ilginizi çeken mangalar için bu başlık.
Neden okunmaya değer olduklarını yazmayı unutmayın!
Kolay gelsin :)
galeme
Favori Anime: .

Shamo Shamo Shamo. (Çok fazla bilinmemesi iyi aslında). Fazla okunmamasının sebepleri, en başta çizimlerin osuruktan olmasından ziyade öyle görünmesi. Çizim tarzı bana göre kötü de değil, sade. Diğer sebep ise insanların delikanlı baş karakterleri sevmeleri. Shamo'daki başkarakter ise orospu çocukluğunda masterın allahını yapmış, üniversitelerde nasıl oçe olunur 101 diye ders verebilecek bir insan. Ve okurken insan kimi destekleyeceğini şaşırıyor. Bunlar bence sebepleri.
Neden okumaya değer kısmında ise öncelikle o muhteşem kurgusu diyebilirim. Sonrasında aksiyon, dövüş, racon kesme olayları. Dövüş sahnelerinin çok ama çok iyi çizilmesi. Ve tabiki baş oçemiz Ryo Narushima.
En son galeme tarafından 25 Mar 2017 22:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

galeme yazdı:Shamo Shamo Shamo. (Çok fazla bilinmemesi iyi alsında). Fazla okunmamasının sebepleri, en başta çizimlerin osuruktan olmasından ziyade öyle görünmesi. Çizim tarzı bana göre kötü de değil, sade. Diğer sebep ise insanların delikanlı baş karakterleri sevmeleri. Shamo'daki başkarakter ise orospu çocukluğunda masterın allahını yapmış, üniversitelerde nasıl oçe olunur 101 diye ders verebilecek bir insan. Ve okurken insan kimi destekleyeceğini şaşırıyor. Bunlar bence sebepleri.
Neden okumaya değer kısmında ise öncelikle o muhteşem kurgusu diyebilirim. Sonrasında aksiyon, dövüş, racon kesme olayları. Dövüş sahnelerinin çok ama çok iyi çizilmesi. Ve tabiki baş oçemiz Ryo Narushima.
Öyle bir anlattın ki, karşıma çıksa okumam, o derece. :D
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

High School Of The Dead karambole gitti kendisi...
Celebhol

HotD bayağı bilinen bir şey. Önerilerinizi "kenarda köşede kalmış" serilere ayırın derim.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Billy Bat.

Sitemizde de tanıtımı var:
manga-tanitimlari/billy-bat-t8182.html

Naoki Urasawa ismi bile aslında okunmak için yetmeli. Özellikle tarihi olaylara ilgisi olan herkese okumayı öneririm. :)
Sae
Favori Manga: -

Historie, genel manga konularının dışında bir yapıya sahip. Bu yüzden kıyıya köşeye atılmış ve bu yüzden okumaya değer.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Celebhol yazdı:HotD bayağı bilinen bir şey. Önerilerinizi "kenarda köşede kalmış" serilere ayırın derim.
12 bölüm sürdü. Bidada adı anılmadı zaten. Mangasınında durumu ortada zaten.
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

galeme yazdı:Shamo Shamo Shamo. (Çok fazla bilinmemesi iyi alsında). Fazla okunmamasının sebepleri, en başta çizimlerin osuruktan olmasından ziyade öyle görünmesi. Çizim tarzı bana göre kötü de değil, sade. Diğer sebep ise insanların delikanlı baş karakterleri sevmeleri. Shamo'daki başkarakter ise orospu çocukluğunda masterın allahını yapmış, üniversitelerde nasıl oçe olunur 101 diye ders verebilecek bir insan. Ve okurken insan kimi destekleyeceğini şaşırıyor. Bunlar bence sebepleri.
Anime & Manga'dan uzak biri olarak burada ne işim var bilmiyorum ama tavsiyenle başladım.Beğendim,güzel gidiyor.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

equando yazdı:
Anime & Manga'dan uzak biri olarak burada ne işim var bilmiyorum ama tavsiyenle başladım.Beğendim,güzel gidiyor.
Shamo okumak zordur. Mangayı türkçeye kazandırmış bir adam olarak bir ara yarıda bırakıyordum editini öyle diyim!

“Manga Tanıtımları” sayfasına dön