Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Çeviri Grupları İçin Başvuru (Açıklamayı Okuyun!)

Kendi grubunuzu tanıtımını ve yayınlamakta olduğunuz çevirileri burada duyura bilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

Çeviri veya editörlük işine girmek isteyenler ve bunun için grup arayanlar ile kendi çeviri gruplarına eleman arayanlar için açılmıştır.
Örneğin şunun gibi mesajlarınızı artık buraya atabilirsiniz.
 !  Uyarı
Sitenin özerk çeviri grubuyla bir alakası yoktur, her türlü çeviri grubu içindir bu başlık.
Kullanıcı avatarı
BuDu
Favori Anime: Dragon Ball

Resim

Manga Niva çeviri grubuna çevirmen, editör ve temizleyici alımları devam etmektedir. Başvuruyu menüdeki "Başvuru" sayfasından yapabilirsiniz. Böyle bir konu açtığınız için de kendi adıma teşekkür ederim.

Site: http://manganiva.com
2009 - 2014 | BuDu

Görev aldığım çeviri grupları: 4Victory Fansub, Anisekai, Zaichii, Fatality Fansub, Kotonaru, Tortuga, Manga Niva (Victory Fansub)
Celebhol
Favori Anime: -

Ne demek :) İnşallah bir yararı olur.
mow_
Favori Anime: one piece, code geass

umineko no naku koroni nin mangasinin cevirisi icin katilabilcegim bir grup/editci ariyorum. hatta muhtemelen bir arkadasim da cevirmen olarak bana yardim edecek.
Kullanıcı avatarı
BuDu
Favori Anime: Dragon Ball

Çevirmen, editör ve temizleyici başvuruları devam etmektedir. Ekibe katılmak için sitedeki "Bize katılın" sayfasına göz atabilirsiniz.

Site: http://www.victoryfansub.com
2009 - 2014 | BuDu

Görev aldığım çeviri grupları: 4Victory Fansub, Anisekai, Zaichii, Fatality Fansub, Kotonaru, Tortuga, Manga Niva (Victory Fansub)
Kullanıcı avatarı
sertan21
Favori Manga: one piece, katekyo hitman reborn, fairy tail, sankarea, to love ru, deadman wonderland, campione, durarara!!, btooom!!, digimon, fullmetal alchemist brotherhood, magi, hyaruka.
Favori Anime: one piece, katekyo hitman reborn, fairy tail, sankarea, to love ru, deadman wonderland, campione, durarara!!, btooom!!, digimon, fullmetal alchemist brotherhood, magi, hyaruka. (üsttekinin aynısı)

benimde çevirmen olarak katılabileceğim bi grup var mı
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Ara bulursun.
Kullanıcı avatarı
sertan21
Favori Manga: one piece, katekyo hitman reborn, fairy tail, sankarea, to love ru, deadman wonderland, campione, durarara!!, btooom!!, digimon, fullmetal alchemist brotherhood, magi, hyaruka.
Favori Anime: one piece, katekyo hitman reborn, fairy tail, sankarea, to love ru, deadman wonderland, campione, durarara!!, btooom!!, digimon, fullmetal alchemist brotherhood, magi, hyaruka. (üsttekinin aynısı)

buldum teşekkürler
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
Solid Snake
Favori Manga: One Piece, Berserk, 20th Century Boys, Hajime no Ippo, Billy Bat
Favori Anime: One Piece, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Hajime no Ippo, Gintama, Hunter x Hunter

Selamlar arkadaşlar, ben Tortuga Çeviri Grubu'ndan Solid Snake. Ekibimizi takip etmekte olan arkadaşların fark etmiş olabileceği üzere uzun zamandır çevirmen sıkıntısı yaşıyoruz. Her ne kadar iyi bir editör kadromuz olsa da yeterli çevirmen olmadan istediğimiz düzeyde yayın çıkartabilmemiz mümkün değil takdir edersiniz ki. Bu durum da haliyle güncellerimizi negatif yönde etkilemekte. 2013 yılı içinde ne denli dolu günceller verdiğimizi takipçilerimiz yine hatırlayacaklardır. Yaz geldiğinden beri birkaç çevirmen olarak olağanın üzerinde bir efor sarf etmemize rağmen ne yazık ki henüz o günlerimize dönebilmiş değiliz. Gönüllü bir iş yaptığımız için bizim için en önemli kriter okurlarımızın memnuniyeti, bu da ancak tatmin edici günceller vermekle mümkün olabiliyor. Bu emele ulaşabilmek adına da şu anda birincil ihtiyacımız çevirmen. İngilizcesine ve Türkçesine güvenen arkadaşların başvurularını bekliyoruz. Gelin, hem bizi, hem de okurlarımızı sevindirin.
Çevirmenlik Testimiz
Resim
Kullanıcı avatarı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Hunter X Hunter
İletişim:

Çevirmenlik testinizi çok zor buldum ama çok katılmak istiyorum :( Kabul edersiniz diye umuyorum.

“Türk Anime/Manga Çeviri ve Fansub Grupları” sayfasına dön