Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Mnaki ( En İyi )

Kendi grubunuzu tanıtımını ve yayınlamakta olduğunuz çevirileri burada duyura bilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

dekadans yazdı:Hala orada burada, "bazı çeviri grupları ingilizce bilmeyenleri aşağılıyor, biz sizin için çeviri yapmıyoruz diyor. kimin için çeviri yapıyorsunuz o zaman?" gibi yorumlar görüyorum. Bu yorumların bir kısmı mnaki'yi hedef alıyor çok açık ki. Mnaki Çeviri Grubu, oZzIiI ingilizce bilmediği ve mangaları okuyamadığı için kuruldu ve hala manga çeviriyor olmamızın tek sebebi oZzIiI'dir. Onun ve kendimizin okumayacağı serileri seçmiyoruz o yüzden. O yüzden yatın kalktın oZzIiI'e dua edin. O manga okumak istemeseydi, Mnaki Çeviri Grubu diye bir şey olmazdı. Tanrı'nın canı sıkılmasaydı, dünyanın ortaya çıkmayacağı gibi yani... (oZzIiI, sana kıyak geçtim, biralar senden.)
Eyvallah birader ;)
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Deadman Wonderland,
İletişim:

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Bir toplumun temel çekirdeği, ailedir.
Bir ailede anne ve baba televizyon karşısına geçmiş, adamın karısı "gitme nereye gidiyorsun" dediğinde. evdeki ahali adamın karısına "orospu bıraksana adamı sevgilisine gidecek işte" diyorsa o toplumun taaa anasını sikeyim ben.

Evet halimiz budur. Gayet güzel yazı olmuş, 13 yaşındaki kıza tecavüz edenlerin arasında zaten yok yok. Fatih altaylı tam listesini vermişti.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Bizim hukuk sistemimizi anlayan beri geldin zaten.

Kız arkadaşını parçalara ayırıp cesedini çöpe atan, sonra da aylarca polisi atlatan (!) 17 yaşındaki çocuk(!!!!); ki ben 23 yaşımda kendimi ondan 5 yaş küçük gibi hissediyorum. Suçu 18'ine girmesine 7-8 ayla kala işlediği halde çocuk olarak yargılanırken...

13 yaşındaki kızın kemik yaşına bakılıyor 14 çıkıyor, 14 de 15 yakın (15 ve üzere cinsel ilişki için bilinçlilik çağına girilmişlik olarak kabul ediliyor), bu yüzden rıza gösterdiği için birey ergindir, suç yoktur deniyor.

Eee... yaş (hem de kemik yaşı)yakınlığı madem bir etki gösteriyor, gencecik kızı kasap gibi doğrayan yarmaya niye etkisi olmuyor?

Her ne kadar doğuş yayın grubu ve cnn (o farklı bir grubun dimi?) haberleri dışında, yayınlanan haberleri pek ciddiye almamaya çalışsam da bu olay gerçekten beni hayretlere düşürüyor.

(Bu arada kanal adı vermem yasak değil dimi?)
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Deadman Wonderland,
İletişim:

3 hafta sonra güncel verdik bu aralar tadımız yok. Yılbaşı güncelide olmayacak :dry:
http://mnaki.com/2011/12/19/essegin-zik ... n-kelebek/
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Deadman Wonderland,
İletişim:

http://mnaki.com/2012/02/06/doganin-kanunu/
Toparlanma belirtileri ve değerli bir mesaj
Kullanıcı avatarı
reshado
Favori Manga: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko,veritas ve the breaker.
Favori Anime: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko

Karşındaki insan'dan fazla bilgiye sahip olup bunu dile getirince ukala yada çok bilmiş oluyoruz bu hep böyle.Ama sizi bu alanda'ki sivrilme'ye olan tutku cesaret ve haklılığınız için sevip takip ediyorum , tek eli ile masturbasyon yapıp , öteki eli ile meyve veren ağacı taşlıyanlara karşı duruşunuz ve sabırla anlatıp öğretme çabanız taktir'e şağyan...
Resim
zero

mnaki umarız dinlenip özlenilen performansla geri döner (güncel yazıları ayrı tam gaz devam :D)
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Deadman Wonderland,
İletişim:

http://mnaki.com/2012/02/13/neden/
Alın bakalım bol bol manga
Byakko

Bu foruma sık bakamıyorum o yüzden bir kez girdim mi hatırlamak maksatlı eski mesajları filan da arşınlıyorum. 2 miligram beyin ürünü olan anti mnaki mesajları bir yana veritas mesajlarını gördüm de içim cızladı. Aşka geldim bir nevi.

Veritas kadar olmasa da :D veritas hayranlarının tarzını, duruşunu da çok seviyorum. Hardcore karakterli diğer serilerin sümsük ana karakterlerini itin götüne sokan adamlar oluyor bunlar :D Aslında bunu tam olarak hiç dile getirmedim ama şimdi bahsi geçmişken söyleyeyim; Teşekkürler hardcore veritas fanları. Seriyi çevirme şevkimizi kamçıladığınız için minnetarız. Belki bir gün part 2 gelir de hep beraber eğlenceye kaldığı yerden devam ederiz. Guinness Rekorlar Kitabına en yatışçı çevirmen olarak girsem de Veritas söz konusu olursa işi gücü bırakır part 2'yi de başka gruba kaptırmam.

Hepinize bol elektrikli yıldırım yumrukları :D

“Türk Anime/Manga Çeviri ve Fansub Grupları” sayfasına dön