Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Pokémon Türkiye

Kendi grubunuzu tanıtımını ve yayınlamakta olduğunuz çevirileri burada duyura bilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Anime

Uzun süredir FanSub yapan bir ekibiz. Şimdiye kadar türkçesi olmayan 5,6 ve 7. Pokémon sezonları sublandı.(7 devam etmekte) Bunun yanısıra 13 Pokémon filminin türkçesi mevcut. Ayrıca birçok Pokémon Özel Serisi çevrilmiş durumda.

Tamamlanan animeler;

Sezonlar;

1-2-3-4. Sezon (Türkçe Dublaj)
1. Sezon Yasaklı Bölümler
5. Sezon Master Quest
6. Sezon Advanced
7. Sezon Advanced Challange
11. Sezon DP Battle Dimension (Türkçe Dublaj)
12. Sezon DP Galactic Battles (Türkçe Dublaj)
13. Sezon DP Sinnoh League Victors (Türkçe Dublaj)
14. Sezon Black & White (Türkçe Dublaj - Güncelde)

Filmler;

1. Film Mewtwo Strikes Back
2. Film The Power of One
3. Film Spell of The Unown
4. Film Pokemon 4Ever: Celebi - Voice of the Forest
5. Film Pokemon Heroes
6. Film Jirachi Whismaker
7. Film Destiny Deoxys
8. Film Lucario and Mystery of Mew
9. Film Pokemon Ranger and The Temple of The Sea
10. Film The Rise of Darkrai
11. Film Giratina & The Sky Warrior
12. Film Arceus And The Jewel of Life
13. Film Zoroark Master of Illusions

Özel Seriler;

Pikachu's Island Adventure
Pikachu's Rescue Adventure
The Mastermind of Mirage Pokémon
Pokémon Diamond & Pearl Special

Manga

Manga konusunda daha yeni yeni bir ekip oluşturduk. Şimdilik yalnızca Pokémon Adventures ve Pokémon Réburst serilerini çeviriyoruz.

[hr]

Pokemon Adventures

Red adlı karakterimizin Pokémon maceralarını anlatan bir manga. Eğer oyunlarını oynadıysanız aşinalığınız vardır zaten.

Resim

Cilt 1 [MF]

Cilt 2 [MF]

Online Okuma

Not: Turkcraft'taki sadece 2. cilt bize ait.

Pokémon Réburst

Resim

Çizim: Tamura MİTSUHİSA
Senaryo: Kusude JİN
Yapım Yılı: 2011
Durum: Devam Ediyor

Hikaye: İnsanüstü güce sahip ve kayıp babasını bulmak isteyen Ryouga adlı bir çocuğun hikayesi. Ryouga'nın sahip olduğu tek ipucu, ona yeterince güce sahip olduğunda babasının yanına alacağına dair söz veren, bulutların ardında ki "Arcades"tir. Hikaye, "Burst" adlı, kristaller ile kullanılan ve kullanan kişinin İnsan-Pokemon kırması bir yaratığa dönüştüğü bir olay etrafında dönmektedir.

Aslında bu konuyu açmamdaki temel neden. Yeni başladığımız bir manga. Editörlüğünü ben yapıyorum. Konusu olsun, çizimi olsun gerçekten ilginç bir hikaye. İlk Bölüm için buradan.

Pokémon Türkiye
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Exorcist
Favori Manga: One piece,naruto,bleach,beelzebub,khr,defence devil,fairy tail
Favori Anime: One piece Naruto

Beklemedeyiz :D
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Pokémon RéBurst Bölüm 02
İNDİR | OKU

İyi okumalar.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
valheru21
Beyaz Avcı
Beyaz Avcı
Favori Manga: One Piece, Naruto,Hellsing,Bakuman
Favori Anime: Gintama,One Piece, Naruto, Hellsing, Yu-Gİ-Oh, Bleach,Bakuman, Samurai 7

Pokemon 7. sezon altyazıyı ne zaman bitirmeyi düşünüyosunuz.Bide 8,9 ve 10 sezon tahmini ne zaman çevrilir.
Resim "Dünyaca ünlü bilim adamları tarafından söylense bile saçmalık her zaman saçmalık olarak kalacaktır"
John Lennox
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren

7. sezon yaza kadar biter büyük ihtimal. Ama ondan sonra fansub'a ara verilecek. Bu yüzden pek belli değil.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren

Pokémon RéBurst Bölüm 03
İNDİR
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
zzzmedmexzzz
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach, Pokemon

Manga çevirileri için çok teşekkürler. Umarım devamı gelir. Mesela Pokemon Adventures serisinin 3. cildi de bekliyoruz. Çevirmeyi düşünüyor musunuz?
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Pokémon Türkiye Türkçe Dublajlı bölümleri yayınlamıyordu hocam, ne oldu da yayınlamaya başladı, onlar yüzünden eziyet çekip arşivime devam edebilmek için, 6 aya yakın bir araştırma yapıp zar zor bir site bulup arşivledim Tüm Bölümleri. Genede konu çok faydalı, ellerine sağlık hocam. Benim gibi arşivlemek isteyen ÖM atsın yardımcı olacağım.

Manga çevirileri içinde ne desem bilemedim, onu hala arıyordum 2. Sezondan ileriye gidemediydim :( Siz açıp yayınlamaya başlamışsınız bile çok sağolun.
► Spoiler Göster
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren

Ben ekipten ayrılalı epey oluyor. Türkçe Dublajı telif hakkı nedeniyle yayınlamıyorlardı. Bilmiyorum şu anki tutumları neler. Mangayı da birkaç kişiyle beraber hallediyorduk o dönem, ben ayrılınca bitti sanırım proje. Ekibin kendi sitesine uğrarsan daha yardımcı olacaklarına eminim.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

muaet yazdı:Ben ekipten ayrılalı epey oluyor. Türkçe Dublajı telif hakkı nedeniyle yayınlamıyorlardı. Bilmiyorum şu anki tutumları neler. Mangayı da birkaç kişiyle beraber hallediyorduk o dönem, ben ayrılınca bitti sanırım proje. Ekibin kendi sitesine uğrarsan daha yardımcı olacaklarına eminim.
Söylediğin gibiydi en son hocam, bende aynı şeyleri okumuştum bundan sonra sende sevdiğim bireyler arasına girdin B) ben şuan bir site'de hala arşivlemeye çalışıyorum, site yeni pek yetişemiyorlar ama genede paylaşımlardan kalite akıyor, belki tanırsın arkadaşı ÖM atarım sana.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

“Türk Anime/Manga Çeviri ve Fansub Grupları” sayfasına dön