Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Mabushi Majo Çeviri Grubu

Kendi grubunuzu tanıtımını ve yayınlamakta olduğunuz çevirileri burada duyura bilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
neobi
Favori Manga: skip beat, Dengeki Daisy, High School Debut, Strobe Edge, Lovely Complex, AA,
Bloody Kiss, Beast Master, Meripuri, Ouran High School Host Club
Favori Anime: skip beat, şeker kız candy, naruto, One Piece, Nana, Bakuman, Special A, Blood+,
Ouran High School Host Club, School Rumble, K-on, Kaichou Wa Maid Sama,Death Note
La Corda D'Oro

Bayadır güncel yazısı yazmamışız burada. Şimdiye kadar gelinen bölümleri söyleyeyim B) Black Bird Bölüm 11
Bokura Ga İta Bölüm 11
Dengeki Daisy Bölüm 56
Hadashi de Bara wo Fume bölüm 13
Kaichou Wa Maid-Sama bölüm 39
Kimi ni Todoke bölüm 50
Kyou ,Koi wo Hajimemasu bölüm 10
Love in The Mask bölüm 26
Sekai ichi Hatsukoi bölüm 16
Skip Beat bölüm 144
Yamada-kun to 7-nin no Majo 45
Yamato Nadeshiko Shichi Henge bölüm 74

Yeni başladığımız serilerimiz:
L-DK Bölüm 10
Yankee-kun to Megane-chan bölüm 40
Shingami Hime No Saikon bölüm 3
Kamisama Hajimemashita bölüm 31

Yayınlanmıştır. Keyifli okumalar...
Kullanıcı avatarı
emelnur
Favori Manga: bleach- noblesse- fairy tail- skip beat- kauchoi wa maid sama- karanlıklar şehri- HSD kenichi- dengeki daisy- love in the mask- L DK
Favori Anime: Kauchoi wa Maid-Sama- bleach- fairy tail- HSD kenichi- skip beat-brave 10- 07 ghost-hatarakou maou sama-saiunkoku monogatari

valla neobim az önce baktım da mangatürk güncellerine en fazla günceli sizin grup vermiş ehh sizden de bu beklenirdi kore anılarını sitede okumak istiyorum ama söyliiim yani oralara gidip de eli boş dönmek olmazz ellerinize sağlık cadılarımız en güz<el mangalar sizin olsun :P
Sadece BeN
gokhan461
Favori Manga: naruto
Favori Anime: slam dunk

merhaba kaicho wa maid sama oldukça ağır geliyor mangası bana nasıl yapılacağını anlatırsanız mangayı çevirmek istiyorum teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Kyou ,Koi wo Hajimemasu devamını bekliyorum.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
emelnur
Favori Manga: bleach- noblesse- fairy tail- skip beat- kauchoi wa maid sama- karanlıklar şehri- HSD kenichi- dengeki daisy- love in the mask- L DK
Favori Anime: Kauchoi wa Maid-Sama- bleach- fairy tail- HSD kenichi- skip beat-brave 10- 07 ghost-hatarakou maou sama-saiunkoku monogatari

gokhan461 yazdı:merhaba kaicho wa maid sama oldukça ağır geliyor mangası bana nasıl yapılacağını anlatırsanız mangayı çevirmek istiyorum teşekkürler
gökhan bu teklifi sitede bizzat yaparsan daha iyi olur senin için eminim ilgileneceklerdir konuyla
Sadece BeN
Kullanıcı avatarı
neobi
Favori Manga: skip beat, Dengeki Daisy, High School Debut, Strobe Edge, Lovely Complex, AA,
Favori Anime: skip beat, şeker kız candy, naruto, One Piece, Nana, Bakuman, Special A, Blood+,
Ouran High School Host Club, School Rumble, K-on, Kaichou Wa Maid Sama,Death Note
La Corda D'Oro

emelnur yazdı:valla neobim az önce baktım da mangatürk güncellerine en fazla günceli sizin grup vermiş ehh sizden de bu beklenirdi kore anılarını sitede okumak istiyorum ama söyliiim yani oralara gidip de eli boş dönmek olmazz ellerinize sağlık cadılarımız en güz<el mangalar sizin olsun :P
Teşekkür ederiz efenim hehe Arı gibi çalışıyoruz maşallah bize tütütütü bize XD
beraterylmz yazdı:you ,Koi wo Hajimemasu devamını bekliyorum.
Ediyor zaten :P Sadece buraya her hafta yazmayı ya unutuyorum, ya üşeniyorum :dry:
gokhan461 yazdı:o wa maid sama oldukça ağır geliyor mangası
Aslında gayet hızlı geliyor. Sadece maid değil projemiz. Diğer mangalara ne kadar süre ve zaman ayırıyorsak ona da aynı süre ve zamanı ayırıyoruz. Teklifiniz için teşekkürler fakat manganın çevirmeni şuan konuya çok hakim ve güzel gidiyor. O yüzden o seriye şimdilik başka bir çevirmen almayı düşünmüyoruz.
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Kaicho bitmiş. Son bölümünü çevirebilir misiniz? Saçma gelebilir ama o bölümü okumak istiyorum. Zaten bitirilişine hala alışamadım, şaka gibi geliyor. Bunu istiyorum çünkü her ne kadar karşılıksız ve içinizden geldiği için bu işi yapsanız da bölümler çok yavaş geliyor. 9 ayda 17 bölüm çevirmişsiniz, manganın bitmesine de 38 bölüm var. Bu hızla 1,5 senede gelir fakat ben bekleyemiyorum.
Kullanıcı avatarı
Jaqen H'ghar
Favori Manga: one piece,veritas,fairy tail,the breaker,berserk,noblesse...
Favori Anime: sekirei,one piece,rosario

Serilerden hiçbirini takip etmesemde sağlam güncel vermişiniz başarılar...
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
neobi
La Corda D'Oro

Ryuusa Bakuryu yazdı:Kaicho bitmiş. Son bölümünü çevirebilir misiniz? Saçma gelebilir ama o bölümü okumak istiyorum. Zaten bitirilişine hala alışamadım, şaka gibi geliyor. Bunu istiyorum çünkü her ne kadar karşılıksız ve içinizden geldiği için bu işi yapsanız da bölümler çok yavaş geliyor. 9 ayda 17 bölüm çevirmişsiniz, manganın bitmesine de 38 bölüm var. Bu hızla 1,5 senede gelir fakat ben bekleyemiyorum.
Şimdi arkadaşım brinci ve en önemlisi seninde dediğin gibi " karşılıksız ve içimizden geldiği için kısmı "
İkincisi bizim tek serimiz Maid sama değil. Maid samaya yüklenen bi fansubda değiliz. Toplam 32 shoujo serimiz var. Ve bu 32 seriden de her hafta istisnasız bölüm veriyoruz. En azının sayfa sayısı 30.
Üçüncüsü sen hiç maid editlemeyi düşündün mü? Bu işler bu şekilde konuşmak için çok kolay ama yapmaya gelindi mi nedense bir elin parmağını geçmiyoruz.
Dördüncüsü ise hayır son bölümü çeviremeyiz. Seri bölüm sırasına göre ilerleyecek. Bekleyip beklememek senin seçimin.

Jaqen H'ghar yazdı:Serilerden hiçbirini takip etmesemde sağlam güncel vermişiniz başarılar...
Teşekkürler...
1. Yaş Günceli Güncel Listesi:
Black Bird Bölüm 17,5
Bokura Ga Ita Bölüm 19,5 - 20
Bokura wa İtsumo Bölüm 3
Dengeki Daisy Bölüm 61(pow sürprizi)
Hadashi de Bara wo Fume Bölüm 18
Kaichou Wa Maid-Sama Bölüm 49 - 50
Kimi ni Todoke Bölüm 55
Kyou ,Koi wo Hajimemasu Bölüö 17,5 - 18
L-DK Bölüm 21 - 22
Love in The Mask Cilt 10 ( 43,44,45,46)
Love Stage Bölüm 4 – 5 – 5,5
Orange Marmalade Bölüm 26 – 27 - 28
Pupa Bölüm 3 - 4
Sekai ichi Hatsukoi Bölüm 19
Skip Beat Bölüm 155 - 156
Shingami Hime No Saikon Bölüm 8
Taiyou no Ie 4,5 – 5 - 6
Yankee-kun to Megane-chan Bölüm 62 - 63
Yamada-kun to 7-nin no Majo 13 Bölüm 58-70
Yamato Nadeshiko Shichi Henge Bölüm 89-90

Fırından Taze Taze Çıkanlar
Honey Bölüm 1
Kimi Ga Suki Bölüm 1
Kyou no Kira-kun Bölüm 1.1
Nana Bölüm 1
Nana Bölüm 2
Orokamono no Koi Bölüm 1
Watashi Ga Motete Dousunda Bölüm 1 ( nurdish sürprizi )
Youkox Boku Bölüm 01 ( Neobi sürprizi )
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Ellerinize sağlık, kolay gele.

Bu kadar seriyi bir arada götürmek bana çok gereksiz geliyor, yaptığınız şeye saygı duyuyorum ama gereksiz. 30 civari seri çok riskli bir durum. Eldeki cevirmen ve editörlerden kaçan olduğu zaman da muhtemelen en az 2-3 seri sıkıntıya düşüyordur.

Kendi düşünceme göre, yapılabildiği kadar ve serilerde hızlıca guncele gelmek. Yoksa 30 küsur seri ile guncele ulaşmak çok büyük bir iyimserlik olur. Umarım kendinizce mantıklı düşünceniz vardır. Yoksa grup kapandı mı o kadar seri yarıda kalmış olacak. Takipçileri ver yansın edecek. Ki hiç kimse ilerde ne olacağının da kesin teminatını da kolayca veremez.

Neyse yine de kolay gelsin.

“Türk Anime/Manga Çeviri ve Fansub Grupları” sayfasına dön