Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Zaichii Çeviri Grubu

Kendi grubunuzu tanıtımını ve yayınlamakta olduğunuz çevirileri burada duyura bilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
yugimotoxx
Favori Manga: The Breaker Ne Wawes,One Piece,Bleach,Fairy Tail,Toriko,Veritas...
Favori Anime: One Piece,Death Note,Code Geass,Bleach,Fairy Tail,Toriko...

Resim

Seriler

-Photo Kano: Sweet Snap [Tamamlandı]
-Kimi ni Koishitei desu ka? [Devam Ediyor]
-Blood Lad [Devam Ediyor]
-Magi [Devam Ediyor]

Adres: http://www.zaichii.com

Eskiden Anisekai Fansub'la beraberdik serilerimizin bazılarının ilk bölümleri Anisekai Fansub diye geçmektedir ama "Zaichii Fansub" yani bizim tarafımızdan devam ettirilmektedirler
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Sayfanız ve çeviri grubunuz iyi çalışmalarda bulunacak görüntüsü veriyor. Ellerinize sağlık, kolay gelsin.
Hitman
Favori Anime: .

.
En son Hitman tarafından 13 May 2020 05:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
yugimotoxx
Favori Manga: The Breaker Ne Wawes,One Piece,Bleach,Fairy Tail,Toriko,Veritas...

Teşekkürler Sizlerin Desteğiyle İnşallah Daha İyi Çalışmalar Çıkaracağız..
Kullanıcı avatarı
ULgen
Favori Manga: Naruto, One Piece
Favori Anime: Naruto, Bleach, One Piece, Darken Than Black, Bakuman, İchiban Ushiro no Daimaou, Hagure Yuusha no Estetica

Magi kadar sağlam bir mangayı çevirdiğiniz için teşekkürler. Eğer istek alıyorsanız Hunter x Hunteri anime'nin kaldığı yerden çevirirseniz çok iyi olur. Naruto'dan daha güzel bir manga.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Hayırlı olsun, başarılar..
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
yugimotoxx

ULgen yazdı:Magi kadar sağlam bir mangayı çevirdiğiniz için teşekkürler. Eğer istek alıyorsanız Hunter x Hunteri anime'nin kaldığı yerden çevirirseniz çok iyi olur. Naruto'dan daha güzel bir manga.
şuanlık yoğun bir dönemdeyiz eğer mangaya istek artarsa neden olmasın..
2 mangamız daha var yayınlama başladığımızda buraya gireceğim bilgileri :D
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Kolay gelsin. Sizin sitede açtığım sitemizin güncel başlığını silip üyeliğimi de silmişsiniz. Siteye girip sormak isterdim ama nedensiz olunca yeni üyelik almak bile istemedim. Yine de nedenini merak etmiyor deilim.

Gunceller için ellerinize sağlık, başarılar diliyorum.
Kullanıcı avatarı
YJ-1418
Favori Manga: Sinbad No Bouken
Favori Anime: Gintama, Robotic;Notes, Steins;Gate, Kuroko No Basket, Free!-Iwatobi Swim Club.

Acacia yazdı:Kolay gelsin. Sizin sitede açtığım sitemizin güncel başlığını silip üyeliğimi de silmişsiniz. Siteye girip sormak isterdim ama nedensiz olunca yeni üyelik almak bile istemedim. Yine de nedenini merak etmiyor deilim.

Gunceller için ellerinize sağlık, başarılar diliyorum.
Yeni olduysa site de bakım çalışmaları oluyor ondandır büyük ihtimal. Yoksa size karşı bir hareketimiz olacağını düşünmeyin :laugh: Ama gelirseniz beklerim. :whistle:
Resim
Resim
► Spoiler Göster

“Türk Anime/Manga Çeviri ve Fansub Grupları” sayfasına dön