Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

AceleManga Çeviri

Kendi grubunuzu tanıtımını ve yayınlamakta olduğunuz çevirileri burada duyura bilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
AceleManga
Favori Manga: Naruto, Dedektif Conan
Favori Anime: Naruto

Kullanıcı avatarı
Mhawk
Favori Anime: Bleach,naruto,one piece

Hocam hızlı çevirileriniz için çok teşekkürler.Bleach haricinde bir çeviri düşünüyor musun acaba?Eğer ki olursa tokyo ghoul:re olabilir mi rica etsem,suanda 1-45 bölüm arası çeviri mevcut ancak seri 69.bölümde.Mümkün olursa çok sevinirim.
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
One Piece
Death Note

Narutoyu yayınlandığı gün çevirip attığın için sana minnettarım. Sırf destek olmak için bleachı pek takip etmesemde siteye giriyorum adblock'u kapatıp :) Elimden gelen desteği veriyorum. İnşallah daha iyi yerlere gelirsin de biz de görürüz.
Resim
Kullanıcı avatarı
AceleManga

Mhawk yazdı:Bleach haricinde bir çeviri düşünüyor musun acaba?Eğer ki olursa tokyo ghoul:re olabilir mi rica etsem,suanda 1-45 bölüm arası çeviri mevcut ancak seri 69.bölümde.Mümkün olursa çok sevinirim.
Tokyo Ghoul yapan vardı sanki, iyice araştırdınız mı, bırakmışlar mı? Yeni seri pek düşünmüyorum, olursa da öncelik One Piece olur herhalde, çok isteniyor ama 24 bölüm de az sayılır, yapılabilir. Kesin bir şey diyemem şimdi.
Kullanıcı avatarı
Mhawk
Favori Anime: Bleach,naruto,one piece

AceleManga yazdı:
Mhawk yazdı:Bleach haricinde bir çeviri düşünüyor musun acaba?Eğer ki olursa tokyo ghoul:re olabilir mi rica etsem,suanda 1-45 bölüm arası çeviri mevcut ancak seri 69.bölümde.Mümkün olursa çok sevinirim.
Tokyo Ghoul yapan vardı sanki, iyice araştırdınız mı, bırakmışlar mı? Yeni seri pek düşünmüyorum, olursa da öncelik One Piece olur herhalde, çok isteniyor ama 24 bölüm de az sayılır, yapılabilir. Kesin bir şey diyemem şimdi.
One piece tabi ki her zaman önceliğimiz,naruto da bittikten sonra yetmiyor bir yandan da diğerlerini de merak etmeden duramıyoruz tabi ona da el atarsanız çok mükemmel olur :) Biraz araştırdım tokyo ghoul:re yi çeviren tek bir site var onlarda da dediğim gibi son olarak 45.bölüm mevcut,seri şuanda 69. bölümde.Galiba çeviriyi yapıyorlarmış ancak çeviri zamanlarına bakınca arada çok büyük zaman aralığı var(son 4 bölüm 01.30.16--04.02.16--23.02.16--19.03.16).Bakalım bir iki hafta geçsin yine ben sizi bilgiendiririm,çevirmeye karar verdiğinizde ona göre yaparsınız :)
Kullanıcı avatarı
AceleManga

Kullanıcı avatarı
AceleManga

Hostun reklamlarından dolayı güvenlik sorunu oluyor galiba. Şöyle Blogger sayfasına mı geçsem diye düşünüyorum, bu şekilde okunabilir mi?
http://www.acelemangablog.tk/2016/04/bl ... eneme.html
Kullanıcı avatarı
dewilswale
Favori Anime: *

AceleManga yazdı:Hostun reklamlarından dolayı güvenlik sorunu oluyor galiba. Şöyle Blogger sayfasına mı geçsem diye düşünüyorum, bu şekilde okunabilir mi?
Önceki gibi pratik değil, hiç güzel olmaz bu şekilde.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

AceleManga yazdı:Hostun reklamlarından dolayı güvenlik sorunu oluyor galiba. Şöyle Blogger sayfasına mı geçsem diye düşünüyorum, bu şekilde okunabilir mi?
Okunuyor herhangi bi sıkıntısı yok
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Şimdiki hali daha iyi ama ona geçersende sıkıntı olmaz.

“Türk Anime/Manga Çeviri ve Fansub Grupları” sayfasına dön