Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Dignified Asleep Saeki Çevirisi

İlla ki grup olmanıza gerek yok, tek kişilik dev kadrolar burada çevirilerini gösterebilir, tanıtım yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Eline sağlık Emre bitirince okurum.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

13. bölüm geldi.
carnivore86
Favori Anime: Dragon Ball

Mangatr den silinmiş bölümler?
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

carnivore86 yazdı: 30 Nis 2022 00:20 Mangatr den silinmiş bölümler?
Evet ben sildim çünkü elemanlar tetikledi beni. Gönderdiğim içerikleri onaylamadılar.

https://mangadex.org/title/d0873b0c-d48 ... e0ed781a49

1 gündür şunu siteye ekleticem diye uğraşıyorum elimde çevirisi hazır lol.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Bundan öncede siteyi hacklettikleri için 50K okunması olan Risou No Himo Seikatsu bok oldu. Save almadığım için yandı gitti seri millet hala duvarına çevirisi gelsin diye yazıyor ama benden başka o seriyi çevirecek İngilizcesi olan adamın o sitede olduğunu sanmıyorum. :D Yoksa bu kadar yalvarmaya illa bir fansub devralırdı. (Benimde tekrar başlamaya götüm yemiyor çünkü bir bölüm 40-45 sayfa olduğu için tek başına çeviri+edit+kontrol çok uzun sürüyor. Yaşımız ilerledi iş hayatında o kadar vakit bulamıyoruz.)
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Elimdeki bütün bölümleri mangadex'e yüklüyorum artık ne zaman onaylarlarsa lol.
ugur_tatli yazdı: 28 Nis 2022 11:36
https://mangadex.org/title/d9aecdab-8ae ... e86faffb28

Aga sende şu linki konuya mangatr linki yerine yapıştırıver sana zahmet (Aradan baya zaman geçtiği için sanırım ben düzenleyemiyorum.) bölümler onaylandığında burdaki listede Türk bayraklı olarak gözükecek.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Duzenledim, gecmis olsun bu arada. :(
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

ugur_tatli yazdı: 30 Nis 2022 03:19 Duzenledim, gecmis olsun bu arada. :(
Yapacak bir şey yok global sitelerle yolumuza devam edeceğiz. Madem Türkçe çeviri yapıyoruz Türk communitysiyle muhattap olalım dedik ama ellerine yüzlerine bulaştırdı adamlar.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Mangadex onaylamış an itibariyle çevrilen bölümler burdan okunabiliyor ilgililere duyurulur.
carnivore86
Favori Anime: Dragon Ball

_[Emre]_ yazdı: 30 Nis 2022 11:13 Mangadex onaylamış an itibariyle çevrilen bölümler burdan okunabiliyor ilgililere duyurulur.
Teşekkürler.

“Üye Çevirileri” sayfasına dön