Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Yotsubato!

İlla ki grup olmanıza gerek yok, tek kişilik dev kadrolar burada çevirilerini gösterebilir, tanıtım yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
3Gen
Favori Anime: Gintama
İletişim:

Kullanıcı avatarı
3Gen
İletişim:

11. Bölüm eklenmiştir.
11. Bölümü indirmek için tıkla!
Kullanıcı avatarı
3Gen
İletişim:

12. Bölüm eklemiştir.
12. Bölümü indirmek için tıkla!
Kullanıcı avatarı
3Gen
İletişim:

13. Bölüm eklenmiştir.
13. Bölümü indirmek için tıkla!
Kullanıcı avatarı
sertan21
Favori Manga: one piece, katekyo hitman reborn, fairy tail, sankarea, to love ru, deadman wonderland, campione, durarara!!, btooom!!, digimon, fullmetal alchemist brotherhood, magi, hyaruka.
Favori Anime: one piece, katekyo hitman reborn, fairy tail, sankarea, to love ru, deadman wonderland, campione, durarara!!, btooom!!, digimon, fullmetal alchemist brotherhood, magi, hyaruka. (üsttekinin aynısı)

çevirmek istediğim bi mangaydı istersen bizim gruba takılsana yardım ederiz sana. ama öncelikle bu kadarı çevirdiğin için teşekkürler
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
3Gen
İletişim:

sertan21 yazdı:çevirmek istediğim bi mangaydı istersen bizim gruba takılsana yardım ederiz sana. ama öncelikle bu kadarı çevirdiğin için teşekkürler
Şuan herhangi bir gruba girmek gibi bir isteğim yok ama ileride belki olabilir.

“Üye Çevirileri” sayfasına dön