Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Pokemon Adventure 30.Bölümden Sonrası

İlla ki grup olmanıza gerek yok, tek kişilik dev kadrolar burada çevirilerini gösterebilir, tanıtım yapabilirsiniz.
CoNQueRa
Favori Manga: Gantz
Favori Anime: Elfen Lied

Merhaba arkadaşlar, bir süredir kimsenin çevirmediğini farkettiğim Pokemon Adventures serisini bir arkadaşım ile beraber çevirmeye karar verdik.Çevirinin kalmış olduğu 31.Bölümden çevirmeye başlayacak ve çevirdikçe yeni bölümü buradan ekleyeceğim.
En son SilverMask tarafından 10 Ağu 2014 00:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Başlık Düzenlendi.
keyobless.wordpress.com
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Kolay gelsin.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
CoNQueRa

Teşekkür ederim, ilk kez çeviri işine giriyorum, gag manga seçtim :D kolay ve sade bir dil kullanıyor,

31.bölümü aşağıdan indirilebilir, önerilerinizi ve eleştirilerinizi paylaşırsanız memnun olurum:
31.Bölüm
keyobless.wordpress.com
CoNQueRa

32.Bölüm:
32.Bölüm
keyobless.wordpress.com
CoNQueRa

keyobless.wordpress.com
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Kolay gelsin panpa da okunmaya deger mi sence bu seri? Canon olan oyun oldugu icin okumayi gereksiz buluyorum da ondan sondum. Sen ne dusunuyorsun?
CoNQueRa

Manga alemine baktığımız zaman tabi ki üst düzey bir seri değil; sonuçta oyun satsın diye yapılmış bir reklam aslında. Kurgu, hikaye filan pek hoş değil kabul ediyorum ama kendini okutabiliyor :) Bunun ilk sezonu bitiriyim, Elfen Lied'e geçicem zaten günceli kim bilir kaçıncı bölümdedir bunun maksat hikaye yarım kalmasın.
keyobless.wordpress.com
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Acayip şekilde araştırdım ancak, Red'in maceralarını bulamadım (Manganın ana Karakteri Reddi sanırsam) 2. Sezon bilmem kaçıncı bölüme kadar Türkçesi var çok beğensem'de gerisini izleyemediğim için hala burukluk vardır içimde.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
CoNQueRa

Pokemon Origins'ten mi bahsediyorsun, anime olan :D. Sadece 4 bölümdü o. Manganın ana karakteri de şu an Red(çevirdiğim bölümlerde, ilerde değişecek).
keyobless.wordpress.com
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

@CoNQueRa
Portgas D Ace yazdı: Red'in maceralarını bulamadım(Manganın ana Karakteri Reddi sanırsam) 2. Sezon bilmem kaçıncı bölüme kadar Türkçesi var çok beğensem'de gerisini izleyemediğim için hala burukluk vardır içimde.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

“Üye Çevirileri” sayfasına dön