Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Basit Ödüllü Yarışma Çekiliş Sonuçları

Mangaturk içerisinde yapılan yarışmalar burada!
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Çekilişi nasıl yaptığımın vidyosunu çektim. İlk video çekim denemem biraz kötü olmus olabilir, hatta buraya hiç yazı yazmamak için ses eklemeye calıstım ama başaramadım.
Çekilişi random.org sitesi üzerinden yaptım. Altta koyu ile yazılanlar listenen ilk 5 kişi.
Obdumandan başta olmak üzre, istediğiniz figürü söyleyin. Sonra bana iletişim adresinizi yazın.
Ad Soyad
Adres
Telefon numarası şeklinde mesaj ö.m olarak atın bu hafta içi bi aksilik olmazsa figürleri kargolicam size.

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=5sD8SqhMQTc[/BBvideo]

There were 30 items in your list. Here they are in random order:

Obduman (Hancock Gemisi)
Mr304 (Garpın Gemisi)
tabibitosan (merry)
Tuco (MARİNE)
Kısa Lm (Sunny)

Tenzen Sama
Maksim
Simita
Kaşar
Equandro
Dr.M
Galeme
Akisa
Senya
İkarus
Hayyam
Beyond Birthday
KayahanD
Memoow
Grimoire Slayer
Tosunp
Lycille
Grieft
Concord
Engwyn
Akai sora
Sae
GreenMask
Ansatsuken
Pinco

Timestamp: 2014-04-21 17:05:05 UTC
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Şu yarışmaya bile 10000 üyenin oldugu sitede 30 kişinin katılması cidden komik. Hikaye yarışmasında millet laf yapıyordu, yok 5 sayfa çok azda toplarlayamadık diye.
Ulan 5 mesaj atıp, yarışmaya katılmaya üşeniyorsunuz. Ne diyeyim ki size ben. :)
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Kısa Lm yazdı:Sırf insanların kazanma ihtimali düşsün diye katılmak istiyorum 5 yorum kesin atmışımdır zaten
Sövmeyin lan :lol: Neyse arkadaşlar seçsin ne istiyolarsa sona kalanı alıcam nası olsa :lol:
obduman
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Anime: Code Geass, Hellsing Ultimate, Steins Gate, Samurai Champloo, Sword of the Stranger

Hancock heyyy :D Piratesnine-snake. ilk manga eşyam olacak. Site içinde güzel bir hatıra.
İddiam Yok, Allah'ım Var Resim
Kullanıcı avatarı
tabibitosan
Favori Anime: FMA;B, Slam Dunk, Seirei No Moribito,

Vay be, şansıma bak. :lol: Çok güzel bir hediye oldu bu, çok teşekkür ederim.

İlk olarak Merry'i, olmazsa Sunny'i istiyorum.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

tabibitosan yazdı:Vay be, şansıma bak. :lol: Çok güzel bir hediye oldu bu, çok teşekkür ederim.

İlk olarak Merry'i, olmazsa Sunny'i istiyorum.
Mr 304 nickli arkadaş bi seçim yapsın kanka 3. sırada sen seçim yapcan hangisini istersen.
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Namık, o gemiyi ben istiyorum. Ötesi yok doğum günü armağanım olacak o gemi. Tercih senin istediğini seç bana gönder yeter...
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

10000 üye mi? 100 kişi zor bulmuştum mesaj süresi kısalsın diye, yarışma için yine iyi katılım olmuş :lol:

Kazanan arkadaşlara tebrikler :)
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Yılın Cenabeti!!!

Tenzen Sama
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Tenzen-Sama
Favori Anime: Bleach, Full Metal Alchemist, GTO, 7 samurai, Basilisk, Shingeki No Kyojin, Samurai Champloo

Yarışmaya girmemle duşa girmem arasındaki süre yarım saati bulmadı.

En son katılan olunca böyle oluyor demek. Başta Kısa Lm olmak üzere kazanan arkadaşları tebrik ederim.

OPyi de pek sevmem zaten B)

“Yarışmalar!” sayfasına dön