Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Hikaye Yarışması

Mangaturk içerisinde yapılan yarışmalar burada!
Kullanıcı avatarı
İkarus
Favori Anime: Van pis forevır

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Beyler 5 hikaye oldu shirohige gönderdi. Kaldı 5 tane daha.

Sitede 5 sayfa yazabilecek düzeyde 5 kişi var amk. 2 ayda...
Bir de herkes kültür topağı olmuş, gördük seviyeyi. Götünüze koyyim.
5 tane hikaye yazıp üyelere verip yarışmayı başlatmak istiyorum. Ama o hikayeyi de göndermezler :angry: Ne tembeliz yav :angry: :X
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

5 sayfa dedigin şeyi sadece 1 günde yazarım ciddiyim.

10 hikaye ve hepsi farklı konularla farklı karakterlerle 10 günümü alır. Bu ne cehalettir bu ne tembelliktir.
Şu yarışmada 1. olana cidden çoğ güzel şeyler yapcam amk.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Yeniden yazmaya mı başlasam napsam. :whistle:
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Bu kadar tembel insanların oldugu ülkeden hiç bir sik olmaz.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
İkarus
Favori Anime: Van pis forevır

Todomeda yazdı:Yeniden yazmaya mı başlasam napsam. :whistle:
Vahşi Göbek Monk olmazsa olmaz
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

Birde ödül var amk. Demek ki ödül olmasa teşvik olmasa kimse yazmayacak. :silly:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.
Kullanıcı avatarı
Todomeda

Spoiler verme sikerün.:D
Haftaya finallerim var uğraşamam :whistle: :lol:
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Sae

Hikayeler kilitli konularda paylaşılsa yazacak olanda nasıl yazacağını biraz biraz kavrasa genel ÖM ler ile yarışmanın tanıtımı yapılsa katılım artabilir. Şayet kilitli konularda katılan hikayeler paylaşılsa ben de yazabilirim(birinciliğe oynamaz gerçi de)
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Diğer arkadaşları bilmem ama ben en çok 5 sayfa sınırlamasında zorlandım. Hikayeyi başlat, güzel bir zemine oturt, iyi bir şekilde bitir. Bana 5 sayfa yetmedi, bu yüzden hikayem istediğimin çok da altında oldu. Hatta hikayeyi yazım aşamasında 3-4 farklı kurgu düşündüm ama hepsinden 5 sayfa sınırından dolayı vazgeçtim.
Belki diğerlerini de çekindiren şey budur.
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

hercaiebabil yazdı:Diğer arkadaşları bilmem ama ben en çok 5 sayfa sınırlamasında zorlandım. Hikayeyi başlat, güzel bir zemine oturt, iyi bir şekilde bitir. Bana 5 sayfa yetmedi, bu yüzden hikayem istediğimin çok da altında oldu. Hatta hikayeyi yazım aşamasında 3-4 farklı kurgu düşündüm ama hepsinden 5 sayfa sınırından dolayı vazgeçtim.
Belki diğerlerini de çekindiren şey budur.
Yahu millet 5 sayfa yazamıcak düzeyde. 5 sayfa 5, sen daha uzun olsa belki yazarlardı diyorsun. 5 sayfayı yazmaya üşenen dangoz, daha uzunu nasıl yazacak?
Sae yazdı:kilitli konularda paylaşılsa yazacak olanda nasıl yazacağını biraz biraz kavrasa genel ÖM ler ile yarışmanın tanıtımı yapılsa katılım artabilir. Şayet kilitli konularda katılan hikayeler paylaşılsa ben de yazabilirim(birinciliğe oynamaz gerçi de)
İnsanlar öm ile kişilerin hevesini siktiği için böyle bir yol düşündüm zaten. 1. olan falan açıklandıktan sonra, tüm hikayeler yayınlacan, kimse rahatsız olmayacaktı.
Kilitli

“Yarışmalar!” sayfasına dön