Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Hikaye Yarışması

Mangaturk içerisinde yapılan yarışmalar burada!
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Diğer üyelerin yazı üstünde bu kadar düşündüğünü gördükçe acaba göndermese miydim diyorum kendime.Şahsen anlık bir hevesle yazdım ve yazmam uzun sürmedi. :dry:
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

ShiRoHige yazdı:Diğer üyelerin yazı üstünde bu kadar düşündüğünü gördükçe acaba göndermese miydim diyorum kendime.Şahsen anlık bir hevesle yazdım ve yazmam uzun sürmedi. :dry:
La adamlar tembeliz, 5 sayfa yazamıyoruz dememişler. 10 sayfa olsa yazarız demişler. Sanki roman istiyorum.
5 sayfa one shot gibi bir şey yapıcaksın birader, nedir yani olay.
Aferin sana kardeşim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

ShiRoHige yazdı:Diğer üyelerin yazı üstünde bu kadar düşündüğünü gördükçe acaba göndermese miydim diyorum kendime.Şahsen anlık bir hevesle yazdım ve yazmam uzun sürmedi. :dry:
Bizden etkilenme bence. Ben kısa hikayeleri sevmediğimden, karmaşık ve derin kurguyu becerebiliyorum. Bu benim tarzım. Senin kötü olduğun anlamına gelmez. :)
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
İkarus
Favori Anime: Van pis forevır

Bu gidişle admin yarışmayı iptal edecek gibi gibi gibi gibi :unsure:

Hikayemi okurken acaba kim anlayacak baş kahramanlarımın neyi ifade ettiğini :dry: Ama anlarsa canımdır ciğerimdir anlamazsa :evil:
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

İkarus yazdı:Bu gidişle admin yarışmayı iptal edecek gibi gibi gibi gibi :unsure:

Hikayemi okurken acaba kim anlayacak baş kahramanlarımın neyi ifade ettiğini :dry: Ama anlarsa canımdır ciğerimdir anlamazsa :evil:

Muhtemelen. 7 hafta oldu 5 hikaye var. :laugh:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

Ben yarışmaya sırf bir öncekine katılmış olduğum için girmedim. Fakat şu an forum üyelerinin hikaye yazmamak için ürettiği aptalca bahaneleri okurken Diabolus'a hak veriyorum. Şu forumda sırf Naruto Bölümü'nde gerekli gereksiz, sayfalarca yazan bir çok kişi varken kimsenin 1 ila 5 sayfa arası bir öykü yazmaya yanaşmamasını anlamlandıramıyorum. Nedir bu çekince,korku, kapris? Millet Naruto Bölümü'ne harcadığı enerjinin 10'da, hatta 100'de birini harcasa yarışmaya minimum 50 hikayenin girmesi gerekirdi. Hele mesaj sınırı olmasa 100 - 200 olabilmeliydi.

Çok saçma bir şekilde 5 sayfa sınırını söylemiş birçok kişi. Sanki 10 sayfa hikaye yazdılar da, Admin'e yollayıp rica ettiler de kabul edilmedi. 10 sayfayı bırak, 1 sayfa yazmaya üşendik demiyorsunuz da... Sırf burada eleştiri yazmaya harcanan vakit ve enerjiyle iyi-kötü bir öykü yazabilirdi eleştirenler. Çok yazık...
3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

Kimler kazandı ?
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Loki yazdı: Çok saçma şekilde 5 sayfa sınırını söylemiş birçok kişi. Sanki 10 sayfa hikaye yazdılar da, Admin'e yollayıp rica ettiler de kabul edilmedi. 10 sayfayı bırak, 1 sayfa yazmaya üşendik demiyorsunuz da... Sırf burada eleştiri yazmaya harcanan vakit ve enerjiyle iyi-kötü bir öykü yazabilirdi eleştirenler. Çok yazık...
Yapılan şey eleştiri değildi. Yazarken yaşadığımız bir sıkıntıdan bahsettik. Burada yapılan eleştiri senin yazdıkların. Ayrıca;
Diabolus Ipsum Amans yazdı:
Dr.M yazdı:İsmail benimki biraz uzun olabilir gibi, ne yapacağız :)

Bu arada bende olacak karakterleri gerçeğine forum üslubuna uygun olarak yazacağım. Konu pek özgün değil, sınırlama olunca özgünlükte azalıyor haliyle bakalım ne olacak açıkçası bende muaet gibi öyküleri görmek isterim...
panpa 12 punto 5 word sayfası maksimum. kısalt uzun olmasın. :whistle:
Admin'e bu başlıkta soruldu sayfa sınırı daha evvel, itham etmeden önce okusan iyi olurdu.

Anladığım kadarıyla, hikaye yazmada bir sıkıntın yok, hatta katılmayı istemişsin, sadece diğer yarışmaya katıldığın için katılmanın doğru olmayacağını düşünüyorsun. Ama zaten katılan kimse de yok. Bu yüzden bu yarışmaya da katılmanda bir sakınca olmaz sanıyorum. Umarım artık sen de bir hikaye yazar ve katılabilirsin. :)
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Loki yazdı:Ben yarışmaya sırf bir öncekine katılmış olduğum için girmedim. Fakat şu an forum üyelerinin hikaye yazmamak için ürettiği aptalca bahaneleri okurken Diabolus'a hak veriyorum. Şu forumda sırf Naruto Bölümü'nde gerekli gereksiz, sayfalarca yazan bir çok kişi varken kimsenin 1 ila 5 sayfa arası bir öykü yazmaya yanaşmamasını anlamlandıramıyorum. Nedir bu çekince,korku, kapris? Millet Naruto Bölümü'ne harcadığı enerjinin 10'da, hatta 100'de birini harcasa yarışmaya minimum 50 hikayenin girmesi gerekirdi. Hele mesaj sınırı olmasa 100 - 200 olabilmeliydi.

Çok saçma bir şekilde 5 sayfa sınırını söylemiş birçok kişi. Sanki 10 sayfa hikaye yazdılar da, Admin'e yollayıp rica ettiler de kabul edilmedi. 10 sayfayı bırak, 1 sayfa yazmaya üşendik demiyorsunuz da... Sırf burada eleştiri yazmaya harcanan vakit ve enerjiyle iyi-kötü bir öykü yazabilirdi eleştirenler. Çok yazık...
Hay diline şeker.
3Nokta yazdı:Kimler kazandı ?
Sayı daha 10 kişi olmadıgı için kimse kazanamadı.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

hercaiebabil yazdı:
Loki yazdı: Çok saçma şekilde 5 sayfa sınırını söylemiş birçok kişi. Sanki 10 sayfa hikaye yazdılar da, Admin'e yollayıp rica ettiler de kabul edilmedi. 10 sayfayı bırak, 1 sayfa yazmaya üşendik demiyorsunuz da... Sırf burada eleştiri yazmaya harcanan vakit ve enerjiyle iyi-kötü bir öykü yazabilirdi eleştirenler. Çok yazık...
Yapılan şey eleştiri değildi. Yazarken yaşadığımız bir sıkıntıdan bahsettik. Burada yapılan eleştiri senin yazdıkların. Ayrıca;
Diabolus Ipsum Amans yazdı:
Dr.M yazdı:İsmail benimki biraz uzun olabilir gibi, ne yapacağız :)

Bu arada bende olacak karakterleri gerçeğine forum üslubuna uygun olarak yazacağım. Konu pek özgün değil, sınırlama olunca özgünlükte azalıyor haliyle bakalım ne olacak açıkçası bende muaet gibi öyküleri görmek isterim...
panpa 12 punto 5 word sayfası maksimum. kısalt uzun olmasın. :whistle:
Admin'e bu başlıkta soruldu sayfa sınırı daha evvel, itham etmeden önce okusan iyi olurdu.

Anladığım kadarıyla, hikaye yazmada bir sıkıntın yok, hatta katılmayı istemişsin, sadece diğer yarışmaya katıldığın için katılmanın doğru olmayacağını düşünüyorsun. Ama zaten katılan kimse de yok. Bu yüzden bu yarışmaya da katılmanda bir sakınca olmaz sanıyorum. Umarım artık sen de bir hikaye yazar ve katılabilirsin. :)

Bilip bilmeden konuşanlar listesinde bu da hercai, Hep bir afaki konuşmalar, her şeyi kesin kes bilmeler. Ben beş sayfa yazdıktan sonra, onu doldurur da yazarım, ama iyi olur mu beş sayfa bir öykünin giriş gelişme sonucunu sığdırabilir mi? gibi sorular yok, tabi beş sayfadan az hikayeler var ama karakteri az olayı az, burada sen illa forumdan bir hikaye olsun ama sınırda 5 sayfa olsun dersen çıkmaz. Ben bir giriş yazdım üç buçuk sayfa sürdü, İsmail'in cenazesine gelen modları tanıttım sadece celebin gözünden biraz muhabbet oldu etti mi sana 3 buçuk sayfa kalan 1 buçuğa hangi olayı hangi şeyi sığdırayım. İsmailin gömülmesi sığar anca, Ali İmam olur ismailin cenaze namazını kılar öyküyü öyle bitiririm.

O zaman da öykü ilkokul müsameresine döner. Ama İsmailin ölmesi bir domino etkisi olup mangatürkte bir iç savaş başlatacak, çeşitli kamplaşmalar sonucunda boşalan koltuğa kim oturacak? İsmailin ölümü cinayet mi yoksa kalp krizimi gibi soruları cevap vermek için beş sayfa yetmez. Ama ne Öykü planlaması bilen ne konu önceki mesajlara bakan birileri eleştirmek için eleştirir..

Dediğim şeyi söylüyorum zaten iki sebebi var demiştim...

YA bu öykünün sayfa limitini kaldıracaksın herkes mangatürkü öyle yazacak
Ya da konu limitini kaldıracaksın herkes yazmak istediği hikayeyi beş sayfada yazacak

Olay bu, havadan ahkam kesmeye gerek yok.
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kilitli

“Yarışmalar!” sayfasına dön