Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Hikaye Yarışması Sonucu

Mangaturk içerisinde yapılan yarışmalar burada!
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

katilan herkesi, kazananlarida ayrica tebrik ederim.
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Kullanıcı avatarı
İkarus
Favori Anime: Van pis forevır

İshida + Bankai ichigo seçiyorum.
Monk
Teşekkürler haco
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

İkarus yazdı:
hercaiebabil yazdı:
Jiraiya-Sama yazdı:Hercai'nin hikayeyi okudum şimdi gayet güzel olmuş. Hele o yabancının ismini duyduğumda istemsizce güldüm.
Acacia'nın önerisiydi. Karakterlere ne isim vereceğim diye çok düşünmüştüm. En sonunda bütün hepsine buldum geriye başrol kaldı. Kara kara düşünüyordum, o da bu ismi önerdi. :lol:
İkarus dedim. Dinlemedin bak noldu şimdi
Kötü mü olmuş? Hem 2 hikayede de var adın. 3.'de olmasın artık. :pinch:
Jiraiya-Sama yazdı:Hercai yabancı karakteri tam uymuş yalnız acayip güldüm ismini öğrendiğimde. Harbiden nerede hala kayıp değil mi ?
Ona bir şey diyemem bak, tesadüftü. Acacia esas karakter hakkında hiçbir şey bilmiyordu. Ben de betelgeuse'u tanımıyorum. Bir kaç isim önerdi, kısaltılabilen bir isim olduğu için ben de onu seçtim. :cheer:

Hikayeler hakkında yorumlarım;
Dimitri (İkarus); çok güzeldi. Tam bir kısa hikaye olmuş. Herhangi bir eksiği, kopukluğu yok. İlginç bir de mesaj verilmeye çalışılmış. Ben çok beğendim.
Muaet; bir sosyal mesaj vermeye çalışmışsın. Çok güzel düşünülmüş. Biraz sıkıcıydı üslubu benim için ama güzel bir hikayeydi.
Jiraiya-sama; bari niye öldüm, kim öldürdü açıklayaydın bari. :lol:
Shirohige; minyatür bir korku hikayesi olmuş, ögeleri biraz daha süslersen bu konuda geleceğin parlak. Ama herkesi öldürmüşsün. :woohoo:
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

Hercai zettai tarafından öldürüldün.. ‘’ Galiba bir misafirimiz var geçen öldürmediğim çocuk ne yani onun beni yenebileceğini mi düşündüler ? Onları görmeyeli epey aptallaşmış olmalılar. Sen geri dönüyorsun onunla ben ilgileneceğim.’’
Ölmeni şöyle açıklayıp puchi ile zettai arasında bir musibet var ve sizlerde onun yardımcılarınızdan birisiniz. O Puchiden hoşnut olmadığı için sizi öldürüyor. :lol:
Senin hikayen cidden çok güzel olmuş. Hatta içimizdeki en iyi hikaye bana göre senin yazdığın.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.
Kullanıcı avatarı
İkarus
Favori Anime: Van pis forevır

Hikayelerinizi windows office sürümüm uyumlu olmadığından şu an okuyamıyorum. Uyum olayını halledip en kısa sürede okuyacağım.

Hercai
Hİkayemde ilginç bir mesajı çok kapalı bir şekilde verdim. Şöyleki memow ve frost Kürtler ve Türkler'i ifade ediyor. Ortak geçmişi unutup şu aralar aramızda oluşan bu önyargıların/düşüncelerin/siyasi düşüncelerin biz birbirimize düştükten/birbirimizi kırdıktan sonra hiçbir şey ifade etmeyeceğini anlatmaya çalıştım. Ama kimse düşünmedi galiba bu açıdan :whistle:
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

İkarus yazdı: Hercai
Hİkayemde ilginç bir mesajı çok kapalı bir şekilde verdim. Şöyleki memow ve frost Kürtler ve Türkler'i ifade ediyor. Ortak geçmişi unutup şu aralar aramızda oluşan bu önyargıların/düşüncelerin/siyasi düşüncelerin biz birbirimize düştükten/birbirimizi kırdıktan sonra hiçbir şey ifade etmeyeceğini anlatmaya çalıştım. Ama kimse düşünmedi galiba bu açıdan :whistle:
Çok basit bir örnekle açıklamışsın ve ipucu vermemişsin. Güzel olmuş ama bu hikayeyi okuyunca akla gelebilecek çok fazla şey var. Herkes farklı bir şey düşünebilir, ki bence böyle olması daha iyi. Ama o meselenin anlaşılması için ufaktan çıtlatman gerekir. :)
Jiraiya-Sama yazdı: Senin hikayen cidden çok güzel olmuş. Hatta içimizdeki en iyi hikaye bana göre senin yazdığın.
Onun sebebi şu; bu hikaye aslında daha evvel yazmayı planladığım bir hikayenin sonuydu. Evet, bir hikaye yazmaya niyetlendiğimde aklımda önce en sonu oluşur, bu yüzden en güzel kısmı en sonudur. :lol: Aslında istediğim gibi yazamadım gene de, bayağı kısalttım. Bu yüzden ben pek beğenmedim bu halini. Ama aslında çok güzel olduğuna inandığımdan burada paylaşayım, dedim. :cheer:
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Puchi
Favori Manga: Bleach, Deadman Wonderlad, Claymore, Witch hunter, Liar game, Veritas
Favori Anime: Bleach, Claymore

Hepsini okudum, hepsi farkli acilardan cok guzellerdi :woohoo: Puchileri de sevdim :blush: :blush: Yalniz su pinco olen hikayeye ayri sempatim oldu, o da bas karakterlerin amaca ulasmadan olmesini sevdigimden dolayi. Onun disinda dierleri de gayet basarili olmus, yetenek iste :silly:
Celebhol
Favori Anime: -

muaet'inkini okudum daha sadece. İyi güldüm, karakterler falan çok güzel olmuş. Konunun bağlanması biraz eksik fakat durum hikayesi mi deniyordu, o açıdan güzel.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

mustyof yazdı:İsmail daha yeni gönderebiliyorum. Çünkü ev taşıdım ve hiç ilgilenemedim.
► Spoiler Göster
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bir kadın olmadığım kalmıştı.

“Yarışmalar!” sayfasına dön