Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sakata Gintoki FC

Anime&Manga ile ilgili Fan'ı olduğunuz herşey ile igili klüp kurabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Resim

Bilgiler
Adı:Sakata Gintoki
Yaşı:20'ler
Boyu:177 cm
Kilo:72
Doğduğu gün:10 Ekim
Burcu:Terazi
Lakabı:Beyaz Şeytan(Shiroyasha), Gin-chan, Permalı, Kintoki, Paako
İlk Ortaya Çıkış: Episode 1 (Special), Episode 3 (Official)
Üyelikleri: Kabuki Bölgesinin 4 Divası, Yorozuya, Eski Jouishishi

Gintoki, Shinpachi ve Kagura ile birlikte Yorozuya'yı işletmektedir.Para karşılığı her işi yapar.

Kişiliği
Gin-san diğer shounen ana karakterlerinin aksine, bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafasında bir adamdır.İnsanların ne düşündüğünden çok, kendi düşündüğüne önem verir ve her zaman bildiğini okur. Sorumsuz, umursamaz bir adamdır, ve soğuk kanlıdır, ancak sevdikleri tehlikeye girdiğinde içindeki canavar ortaya çıkar.Ancak zaman zaman sevdiklerinin iyiliği için onlara kırıcı laflar edebilir. Uçuk kaçık ve ciddiyetsizdir, ama bir o kadarda realist bir kişiliği vardır. Jump okumaya bayılır, tatlıları ve burnunu karıştırmayı çok sever. Hava durumunu sunan kıza platonik olarak aşıktır.

Görünümü
Resim
Gin-san'ın perma ve gümüş renkte saçları vardır. Orta boylu, zayıf yapılıdır.Göz rengi kahverengidir, arkadaşlarının tabiri ile "ölü balık" bakışları vardır. Siyah gömlek ve pantalonun üstüne beyaz bir yukata (Yaz Kimonosu) giyer. Gömleğinde kırmızı şeritler vardır. Yukata'nın üstünde siyah ve geniş bir kemer takar. Kışlık bot tarzı çizme giyer, geniş kemere ise tahta kılıcını geçirir.Sağ kolu genellikle Yukata'nın içindedir

Geçmişi
Resim

Gin-san çocukluğunda hocası Yoshida tarafından bulunmuş ve çocukluğunu Katsura ve Takasugi ile birlikte hocası Yoshida Shouyou'dan eğitim alarak geçirmiştir. Sonralardn araya Tatsuma katılmıştır. Dörtlü büyüdükten sonra ise Amantolar ile savaşmıştır, Gintoki bu savaşta "Beyaz Şeytan" lakabını almıştır.
Dövüşler

Sakata Gintoki vsJirochou
Sakata Gintoki vs Oboro
Sakata Gintoki vs Okada Nizou
Sakata Gintoki ve Shimura Shinpachi vs. Yagyuu Kyuubei ve Yagyuu Binbokusai
Sakata Gintoki vs Öümcek Jiraia
Sakata Gintoki vs Geceler Kralı Housen
Çeviri
Lycille
Outlaw
Resimler[/font]
► Spoiler Göster

Videolar
► Spoiler Göster

Üyeler
Lycille
Outlaw
Kısa LM
ThePumpkin
engweng
Leffwn
ken-chan
hyperbooster
the soul of sky
Concord
rassvet
liva
reshado
nara_fkd
En son Phinks tarafından 26 Oca 2014 02:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 18 kere düzenlendi.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Ekle. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Phinks

Ekledim. :laugh:
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Gönder gelsin hacı
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Daha 70'li bölümlerdeyim ama şimdiden favori karakterlerim arasına girdi. :lol: Yaz beni de.
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Ekle.
Kullanıcı avatarı
Phinks

Ekledim üçünüzü de. :)
Kullanıcı avatarı
Leffwn
Favori Manga: Gintama, Feng Shen Ji, Sun ken rock, Vagabond, Berserk, Hajime no ippo, Toriko, Slam Dunk
Favori Anime: GinTama, Great Teacher Onizuka, One Outs,Jojo's Bizarre Adventure, Rainbow, Fma:Brotherhood, Tengen Toppa Gurren Lagann, Steins;Gate, Hajime no İppo, Hunter x Hunter 2011, Ergo proxy

Yaz beni.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Phinks

Leffwn yazdı:Yaz beni.
Biliyordum geleceğini. :lol: Ekledim.
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Beni de ekle

“Fan Kulüpler” sayfasına dön