Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Anti - Portgas D Ace FC

Anime&Manga ile ilgili Fan'ı olduğunuz herşey ile igili klüp kurabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

ANTI - ACE FC Resim

Genelde kendimi pek "antici" biri olarak tanımlamam ve antipatik ya da haterı olduğum şey sempatik ya da fanı olduğuma nazaran çok daha azdır. Fakat bu tuhaf şekilde pek popüler keko için bu geçerli değil bu karaktere ciddi seviyede bir antipatim var ve biliyorum benim gibi dışarıda milyonlarcası daha var !!

Tamam milyonlar belki abartı oldu fakat biliyorum başka akıl, ihsan ve mantık sahibi, vicdan sahibi kardeşlerimiz, evlatlarımız varlar ve onlar için bu grubu açıyorum. Vatana, millete hayırlı uğurlu olsun.

Burada sitenin üyelerinden Serdar kardeşim tarafından yazılmış harika bir tanıtım var.

http://mangaturk.com/forum/viewtopic.php?f=108&t=13625

Buna bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Peki neden bu bu adamı sevmiyorum(uz) ? ya da tasvip etmiyorum(uz) ?

Bir karakter bu kadar mı gereksiz, bu kadar mı kendiyle çelişik olur ! Marineford savaşına sebep olan hainliğini anlatmadan önce karakterin çelişkilerine değinelim.
► Spoiler Göster

Ama bu karakterle ilgili en gerzek kısım bu da değil. Gelelim bizi Marineford savaşına götüren olaylar dizisine.
► Spoiler Göster
Ama biz bunu değiştirmek için buradayız.Buradayız ve bu tarz kekoların abartılmalarına, övülmelerine karşıyız. Elbette misilleme yapmak için bizim sevdiğimiz karakterlerin anti-fclerini açan densizler ve işsizlerde olacaktır. Ancak hiç birinin davası bizimki kadar haklı olamayacak !!

Şimdi kimler bizimle görelim !!!!!

____________________________________________________________________________ Resim Kulüp Sahibi & Denetleyicisi: JiraiyaFlash

Gerçeği Görebilen Değerli Üyeler:

Anka24
ugur_tatli
_[Emre]_
Celebhol
En son JiraiyaFlash tarafından 12 Nis 2018 20:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Yaz beni :lol: Sırf gururu için onca kişinin emeklerini ve ölümünü hiç etmiştir.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Anka24 yazdı: 12 Nis 2018 13:15 Yaz beni :lol: Sırf gururu için onca kişinin emeklerini ve ölümünü hiç etmiştir.
Yazdım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Beni de bu FC'nin baş düşmanı olarak yaz.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Portgas D Ace yazdı: 12 Nis 2018 14:04 Beni de bu FC'nin baş düşmanı olarak yaz.
Burada haterlık ya da düşmanlık duyguları yok mantıklı nedenlerle, doğal olarak başarısız ve kötü bir karakterin yersizce abartılmasının karşısındayız sadece.. Sana ben nasıl düşman diyebilirim ayıpsın :lol: :silly:
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

İsminde D olanlar isotçudur. Benide yaz.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Beni de yaz. Serideki en kotu yazilmis karakterler oldugunu dusunuyorum.
Bence Oda Ace'i seriye eklerken onunla ne yapacagina dair duzgun bir fikri yoktu, sonu da kotu bitti.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

_[Emre]_ yazdı: 12 Nis 2018 14:30
ugur_tatli yazdı: 12 Nis 2018 14:33
Eklendiniz B)
Resim
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Her ne kadar Roger'dan nefret etse de hem teach meselesinde hem de marineford'da babasının oğlu olduğunu kanıtladı. Garp "roger asla sırtını dönüp kaçmadı hep dostlarını korudu, dostuna laf atıldığını duyduğunda şehirleri yıktı" demişti. Ace nefret ettiği kanından gelen karakteri yüzünden öldü.

Ace'in yaptıkları bana da saçma gelse de anti fan olmama yeterli değil. Söylediğin çoğu şeye katılıyorum ama beni ekleme.
Celebhol
Favori Anime: -

Güzel yazmışsın, hadi beni de ekle :laugh: Luffy'ye aptal denir bir de.

“Fan Kulüpler” sayfasına dön