Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fan Klüp Açmak İstiyorum. Ne Yapmalıyım

Anime&Manga ile ilgili Fan'ı olduğunuz herşey ile igili klüp kurabilirsiniz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Betelgeuse
Tıpçı
Tıpçı

Arkadaşlar sitemizde fan klüp kültürü fazla gelişmediği için MT-yönetimi olarak size yol göstermek istedik.

1. Öncelikle başlık açarken ''Yondaime sevenler buraya'', ''Ero-senninciler buraya'' şeklinde başlık açmayalım. Konu başlıkları Ero-sennin FC ya da Yondaime FC şeklinde olsun. Böylece forum düzenli görünür.

2. FC'sini açtığınız karakter hakkında KENDİNİZİN oluşturduğu güzel bir tanıtım yazısı. Karakterin geçmişi, bağları, hayatında yaptığı önemli işler gibi... Diğer sitelerden kopyala-yapıştır yapmayın ki yaptığınız işe saygı duyulsun.

3. Kurucusu kimdir, üyeler kimdir ? gibi soruların cevapları ilk sayfada belli olsun.

4. Açacağınız karakter Bruce-Lee filmlerinden çıkma ise hangi teknikleri yapar,favori tekniği nedir gibi konulardan bahsedelim.

5. Bunun dışında bol bol resim,video olsun. Yani ortamı renklendirin. Basit bir tanıtım yazısı yazıp işte açtım demeyin. Eğer içerikler beğenilmezse konuyu açan kişi bu konuda teşvik edilecektir. Hala ilerleme olmazsa başlık silinecektir.

6. Eğer sitede kimin sizle aynı FC'de olduğunu görmek istiyorsanız da FC'ye ait bir logo yapabilirsiniz.

7. Herkes her karakteri seviyor diye birşey yok. Sevmediğiniz karakter konusunda da başlık açabilirsiniz. Sadece açtığınız başlıklara dikkat edelim. Umarım faydalı olabilmişimdir.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
http://img576.imageshack.us/img576/6968/heheheheheh.jpg
Kilitli

“Fan Kulüpler” sayfasına dön