Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Jiraiya / Ero-Sennin / Gama Sennin FC

Anime&Manga ile ilgili Fan'ı olduğunuz herşey ile igili klüp kurabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Jiraiya nereye ben oraya, ekler misin :lol:
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Anka24 yazdı: 19 Nis 2018 11:56 Jiraiya nereye ben oraya, ekler misin :lol:
Ekledim kardeşim.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Uye listesine baktim da kendimin olmadigini fark ettim. FC konulariyla alakam yoktu uzun sure.

Beni de eklersen sevinirim, Jiraiya serideki en baba adamlardan biridir.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

ugur_tatli yazdı: 20 Nis 2018 00:02 Uye listesine baktim da kendimin olmadigini fark ettim. FC konulariyla alakam yoktu uzun sure.

Beni de eklersen sevinirim, Jiraiya serideki en baba adamlardan biridir.
Eklendin.
redstak yazdı: 19 Nis 2018 23:55 Üye olma koşulları :
1. İnsanlığa dair kuvvetli bir umut ve anlayış duygusu ya da en azından bunu sembolize eden Jiraiya'ya bir hayranlık
2. Zararsız ve ilham verici seviyelerde sapık olmak
3 Nefret zincirine yeni halkalar eklemektense , tabuların dışında hareket edebilecek yüreğe sahip olmak ya da olana saygı duyup korumak.
4. Karakteri bütün olarak anlamak hataları ve hayırları ile bir bütün olarak sahip çıkmak
5. Trollüğü değil, güzelliği ve doğallığı taçlandırmak !

Hazır elin değmişken şu utanç verici koşullar kalksa. 2 numara falan özellikle.
Ben devralmadan önce tüm maddeler "sapık olmak" şeklindeydi :silly: Toparladım baya..Diğer şıklar nasıl utanç verici oluyor onu da bilmiyorum zaten.. Ayrıca katılmayacaksan ya da alakan yoksa yaptığın şey off-topic..

Edit: Üyeymişsin zaten hemde bu FC üye olmanın tüm şartları (5 şartın 5 ide) "Sapık Olmak !" iken üye olmuşsun. Şİmdi utanç vericilikten ve fanlığın ahmaklığından bahsetmeye başlamışsın :laugh: Aydınlanman hayırlı olsun ;)
Resim

“Fan Kulüpler” sayfasına dön