Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Anti Luffy FC

Anime&Manga ile ilgili Fan'ı olduğunuz herşey ile igili klüp kurabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

https://www.youtube.com/watch?v=-WOSQulX_oU

Luffy'yi sevmemek ve nefret etmek için bir sürü sebebim var. Bir karakter ancak bu kadar ironik olur. Sizin için küçük bir şov hazırladım;

Dünyanın en güzel kadını benimle olmak istiyor ama Franky'nin parlayan meme uçları daha ilgi çekici.

Korsanlar kralı olmak istiyorum, ve en büyük rakibim Beyazsakal'ın hayatını kurtarmalıyım.

Yüzemesem de korsanlar kralı ben olacağım.

Jimbei kardeşimi öldürenler hakkında açıklama yapıyor, yalnız şekerli et yemek daha önemli.

Nakamalarımı ölümüne koruyacağım ama onları hayati tehlikeye atacak tüm adalara gitmek istiyorum.

Ben bir korsanım, bu yüzden herkesi koruyacağım.

Var olduğundan emin olmadığım hazineyi kesinlikle bulup, Korsanlar Kralı olacağım.

Dünyanın en güzel kadınını çıplak gördüğümde etkilenmiyorum ama Nami'yi çıplak gördüğümde kan kaybından ölmek üzereydim.
Ek olarak
Quasar yazdı:Bazılarında Luffy herkesi sikecekmiş havası olması doğal. Çünkü sikiyor. Ne olsa bu amına koduğum onun antisi çıkıyor. Üstüne 20 milyar elektrik mi attınız? O lastik sorun yok. Kızları bile lezbiyen yapıp taş eden Hancock'la mı karşılaşmış? Hiç sorun değil. Çünkü Luffy ibne bile değil. Dünyanın en güçlü zehirlerinden birini mi verdiniz? Hiç sorun yok. Luffy zaten alıştı onlara hep. Karnına zenci organı gibi kanca mı soktunuz? Bi kuzu çevirme yesin sonraki gün tamamen iyileşir. Su altında meyve kullanıcıları amcırıyor mu? Hiç sorun değil. Luffy suyla temas alanını artırarak (evet artırarak çünkü beyin bedava) bununda üstesinden gelip su altında balık adam sikebilir. Tüm tayfa Oz tarafından sikiliyor mu? Hiç sorun yok. Luffy herkesten farklı! Götüne 100 tane gölge sokup anında kılıç ustası olabilir. Tayfanız Lucci tarafından sikildi ve birini kayıp mı ettiniz? Hiç sorun değil. Luffy yolda 2 yeni gear bulabilir. Bu böyle uzar gider. Gitmeyede devam edecek.
cCc Scumbag Luffy cCc Resim FC'nin Güncel Yetkilisi: JiraiyaFlash
Üyeler
Diabolus Ipsum Amans
ugur_tatli
Kısa Lm
Capella

Todomeda
Yegt-Sama
Tector
memoww
Hitman
QUASAR

hean_burak
hercaiebabil
Jimmy McNulty
Frostguard
Buggy
İkarus

Dr.M
brsykt
Justice4aLL
_[Emre]_
Beyond Birthday
Ahmet Emirhan
buriedalive
ken-chan
kuralsz33

Monk
onemorekiss
cabbarcan97
Frohze
Leffwn
Lycille
Grimoire Slayer
Sae
Ryuusa Bakuryu
UlficStormcloak
Akihisa
kürşat senju
engweng
Senya
TrafalgarLuffy
Mystic07
Tulpar-Byakugan
glaktus
SoraDeshizoku
En son JiraiyaFlash tarafından 18 Nis 2018 14:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 28 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Yaz beni, hatta cicili bicili yazıyla yaz.

Bir ana karakter bu kadar geri zekalı olabilir herhalde. Eskiden severdim yine de doğal komik diye, şimdi bunun fanları yüzünden hepten irrite oldum nefret ettim.
Manga-ka çıkıp 3ü eşit güçte diyor luffy fanları cıkıp luffy hepsinden güçlü diyor.
İşte her bokta luffy üstün, haki diyorsun luffy diyolar, zeka diyorsun luffy diyolar, planlama diyorsun luffy diyolar. Amına koyyim luffysinin diyorsun.

Manganın yan karakterlerinden biri olsa en azından konudan cıkacagını falan bilirdik. Bu haliyle mecburen düşe kalkla eline ala ala korsanlar kralı olacağını biliyoruz yazık amk.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Bazı davranışları komiklik olsun diye mi yapılıyo bilmiyorum ama baymaya başladı tadında bırakılsa iyiydi şimdi uzun uzun yazma gereği duymuyorum yaz sen hacı beni oraya bi yere
Capella
Favori Manga: Vagabond, OP
Favori Anime: Code Geass

Beni de yazarsan sevindirik olurum.
Luffy'nin Hancock'a yaptığı şeyler Anti Luffy'ci olmam için yeter de artar. :lol:
Kadın azmış, erkek eli değmemiş kutsal ejderlerden kaçtığından beri Luffy göz kırpsa ölecek, bizim angut hala yemek düşünüyor.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

@Diabolus Ipsum Amans
Panpa şu an telefondayım butonlarım yok. Eve gittiğimde en cicillisinden yazarım ismini. :D

@Kısa Lm
Ekliyorum panpa. ;)

@Capella
Keşke sadece yemek düşünse. Franky'nin meme uçları ne amk. :D
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Ben yine severdimde Ace'nin ölümünden sonra o kadar ağlayıp sızlandıktan sonra yine embesilce hareketler sergilemesi, hatta daha beter olması yüzünden tamamen kıl oldum ibneye.
Balık adam arcta mesela Jınbei Bb den filan bahsediyo hiç siklediği yok a.q veledinin.
Azıcıkta ciddiyet lazım bunca olaydan sonra, şebek şebek nereye kadar mk.
en azından adının hakkını veriyor "monkey"
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Capella
Favori Manga: Vagabond, OP
Favori Anime: Code Geass

@Uğur:
Valla Franky'nin meme uçlarında bizim bilmediğimiz özel bir şey olmalı. Hancock'u bıraktığına göre. :D
Neyse Luffy'nin tercihi. :lol:
Kullanıcı avatarı
Yegt-Sama
Favori Manga: Veritas, One Piece, Beelzebub, Gantz, Berserk, Death Note,Vagabond
Favori Anime: One Piece, FMAB, Code Geas, Death Note. Bleach,Naruto, Steins Gate, Cowboy Bebop, Fate Zero

Severdim de ibneyi,hancock'a çakmadan gitti ona yanarım. Yaş oldu 19,karşında ne istesen yapacak her türlü pozisyona girecek fıstık gibi karı var,bakmıyor bile....
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Tector
Favori Anime: --

Buralar dolup taşacak mk .

Ben Luffy'i severim ama nefret ettiğim çok huyu var:
-Ciddileşmiyor bazen
-Gevşeğin teki hareketleri 7 yaşındaki çocuk gibi
-Önce dayak yeme huyu var malesef önce bir dayak yiyecek kaçarı yok

Özet:yaz benide
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

ugur_tatli yazdı:Dünyanın en güzel kadını benimle olmak istiyor, Franky'nin parlayan meme uçları daha ilgi çekici.

Korsanlar kralı olmak istiyorum, en büyük rakibim Beyazsakal'ın hayatını kurtarmalıyım.

Yüzemesem de korsanlar kralı ben olacağım.

Jimbei kardeşimi öldürenler hakkında açıklama yapıyor, şekerli et yemek daha önemli.

Nakamalarımı ölümüne koruyacağım ama onları hayati tehlikeye atacak tüm adalara gitmek istiyorum.

Ben bir korsanım, bu yüzden herkesi koruyacağım.

Var olduğundan emin olmadığım hazineyi kesinlikle bulup Korsanlar Kralı olacağım.

Dünyanın en güzel kadınını çıplak gördüğümde etkilenmiyorum ama Nami'yi çıplak gördüğümde kan kaybından ölmek üzereydim.
Luffy: Bunların hepsini yapıyorum çünkü ben gerizekalıyım.
Beni de yaz...
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace

“Fan Kulüpler” sayfasına dön