Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Anti Luffy FC

Anime&Manga ile ilgili Fan'ı olduğunuz herşey ile igili klüp kurabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Son zamanlarda üye sayısında patlama var. :D
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

[thumbnail]http://i.hizliresim.com/xA5vE7.jpg[/thumbnail]

Dedi ama Water 7'de tayfanın tek parası 100 milyon beri ile aldığı tüm eti başkalarıyla paylaşarak yemişti.

The Walking Irony
Edit: Mesaj sayım 6969 olmuş. :evil:
En son ugur_tatli tarafından 01 Şub 2014 14:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Bunu dediği sayıda gözümde bitmişti. Umarım korsanlar kralı olamaz.
Resim
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Oda'nın samimiyetsizliği resmen bu karakterin yüzünde doğmuş. Ekle beni de.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Ryuusa Bakuryu yazdı:Oda'nın samimiyetsizliği resmen bu karakterin yüzünde doğmuş. Ekle beni de.
Eklendin panpa. ;)
Kullanıcı avatarı
Tae Seo
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Beni ekleme ama soğumaya basladım, ufaktan! Neden?
Benim de benzerii yorumlar attığım olmustur ama çok da abartmamaya özen gösteriyotum!
Luffy bas karakter olduğu için her bi karakteri sikecekmis havası var bir çok Op takipcisinde! Ben istiyorum ki Her daim Luffy'nin ensesinde çok güçlü rakipleri olsun, hatta diyelim ki korsan kral oldu, o zaman bile onu yenebilecek karakterlerin olmasını istiyorum, yenemese bile bi Akainu vs Aokiji gibi bi denkliğin olabileceği rakipleri olsun!

Bu arc karşısına amiral çıkabilir! Kaybetsin amk! Amiralide idririrse geriye kim kalıyor?
Tadı kaçar her kesi yenermis havası olur ve buda benim açımdan hiç iyi olmaz!
Resim
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Bazılarında Luffy herkesi sikecekmiş havası olması doğal. Çünkü sikiyor. Ne olsa bu amına koduğum onun antisi çıkıyor. Üstüne 20 milyar elektrik mi attınız? O lastik sorun yok. Kızları bile lezbiyen yapıp taş eden Hancock'la mı karşılaşmış? Hiç sorun değil. Çünkü Luffy ibne bile değil. Dünyanın en güçlü zehirlerinden birini mi verdiniz? Hiç sorun yok. Luffy zaten alıştı onlara hep. Karnına zenci organı gibi kanca mı soktunuz? Bi kuzu çevirme yesin sonraki gün tamamen iyileşir. Su altında meyve kullanıcıları amcırıyor mu? Hiç sorun değil. Luffy suyla temas alanını artırarak (evet artırarak çünkü beyin bedava) bununda üstesinden gelip su altında balık adam sikebilir. Tüm tayfa Oz tarafından sikiliyor mu? Hiç sorun yok. Luffy herkesten farklı! Götüne 100 tane gölge sokup anında kılıç ustası olabilir. Tayfanız Lucci tarafından sikildi ve birini kayıp mı ettiniz? Hiç sorun değil. Luffy yolda 2 yeni gear bulabilir. Bu böyle uzar gider. Gitmeyede devam edecek.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Quasar yazdı:Bazılarında Luffy herkesi sikecekmiş havası olması doğal. Çünkü sikiyor. Ne olsa bu amına koduğum onun antisi çıkıyor. Üstüne 20 milyar elektrik mi attınız? O lastik sorun yok. Kızları bile lezbiyen yapıp taş eden Hancock'la mı karşılaşmış? Hiç sorun değil. Çünkü Luffy ibne bile değil. Dünyanın en güçlü zehirlerinden birini mi verdiniz? Hiç sorun yok. Luffy zaten alıştı onlara hep. Karnına zenci organı gibi kanca mı soktunuz? Bi kuzu çevirme yesin sonraki gün tamamen iyileşir. Su altında meyve kullanıcıları amcırıyor mu? Hiç sorun değil. Luffy suyla temas alanını artırarak (evet artırarak çünkü beyin bedava) bununda üstesinden gelip su altında balık adam sikebilir. Tüm tayfa Oz tarafından sikiliyor mu? Hiç sorun yok. Luffy herkesten farklı! Götüne 100 tane gölge sokup anında kılıç ustası olabilir. Tayfanız Lucci tarafından sikildi ve birini kayıp mı ettiniz? Hiç sorun değil. Luffy yolda 2 yeni gear bulabilir. Bu böyle uzar gider. Gitmeyede devam edecek.
İlk mesaja ekliyorum bunu. :woohoo:
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Quasar yazdı:Bazılarında Luffy herkesi sikecekmiş havası olması doğal. Çünkü sikiyor. Ne olsa bu amına koduğum onun antisi çıkıyor. Üstüne 20 milyar elektrik mi attınız? O lastik sorun yok. Kızları bile lezbiyen yapıp taş eden Hancock'la mı karşılaşmış? Hiç sorun değil. Çünkü Luffy ibne bile değil. Dünyanın en güçlü zehirlerinden birini mi verdiniz? Hiç sorun yok. Luffy zaten alıştı onlara hep. Karnına zenci organı gibi kanca mı soktunuz? Bi kuzu çevirme yesin sonraki gün tamamen iyileşir. Su altında meyve kullanıcıları amcırıyor mu? Hiç sorun değil. Luffy suyla temas alanını artırarak (evet artırarak çünkü beyin bedava) bununda üstesinden gelip su altında balık adam sikebilir. Tüm tayfa Oz tarafından sikiliyor mu? Hiç sorun yok. Luffy herkesten farklı! Götüne 100 tane gölge sokup anında kılıç ustası olabilir. Tayfanız Lucci tarafından sikildi ve birini kayıp mı ettiniz? Hiç sorun değil. Luffy yolda 2 yeni gear bulabilir. Bu böyle uzar gider. Gitmeyede devam edecek.
Luffy'ye olan bakışlarım değişmeye başladı :lol: :lol: Ama hala anti değilim, kendimi muhafaza ediyorum B)
ozman

asdf!'^+^+&%+&/%&/(&( :lol: :lol: :lol:

mantık ve shounen yanyana gelmez bu ne lan!

“Fan Kulüpler” sayfasına dön