Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Monkey D. Luffy FC

Anime&Manga ile ilgili Fan'ı olduğunuz herşey ile igili klüp kurabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Magistra
Favori Manga: One Piece, City of Darkness
Favori Anime: One Piece, Hunter X Hunter 2011

Yegt-Sama yazdı:
Tamam luffy gururlu,iradesi güçlü biri de,abartmayın arkadaş ne erkeği kuşu ötmüyor daha ibnenin. Saçını salasa orduyu kendine aşık eden hancock bundan istiyor bunun heç şeyinde değil,kızlar ilk defa bir erkek organı görmüş,istese harem gibi sıra sıra gider,bu hala bakıyor 31 de çekmiyordur bu. Naruto kızlara ilgisi var,ichigo da baştan çıkıyor. Bizimkisinin çekmesen çükünün 10 cm'i geçiceği yok....
Diyor , 15 yaşındaki arkadaşımız...

Yanılıyorsam düzelt,anti luffyci takılan bu arkadaşımızın banlanan eski account adı Luffy'nin adına benzer bir addı.Ne olmuşsa 180 derece dönmüş :laugh: .Sürüyü takip etmek diye buna deniyor heralde...

Tamam arkadaşlar siz kazanovasınız bütün kızları yatırıyorsunuz , hallediyorsunuz ama ne yazıkki shounen mangada sizin yaptıklarınızı göstermiyorlar.
En son Magistra tarafından 27 May 2013 15:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Hangi konunun altında yazdığınızın farkında mısınız.?

Gereksiz mesajlar temizlenmiştir. Anti Luffy konusu var gidin orada sövün, burada daha fazla ve gereksiz yere Luffy'i yerme çabasına girmeyin.
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Deathwing yazdı:Olm siz seriyi nerenizle izlediniz, adam en başından beri zaten mantığın önemli olmadığını, önemli olanın fazla düşünmeden aksiyona geçip macera yaşamak olduğunu söylüyor. En büyük kanıtlarından beri Luffy'nin big moma bütün şekerleri ben yedim demesi veya sabodyde tenryubitoya yumruk atması tarzı olaylar. Ben One Piece fanı birisi değilim hatta fazla sevmem bile ama siz cidden izlediğiniz şeyin ne olduğunun farkına varamamışsınız. Luffy yarın gitse Naruto'nun shippudendeki hali gibi bir tipe dönüşse veya her hareketini planlayarak yapsa daha mı güzel olacak. Oldu olacak serinin adına death note diyelim herkes rahatlasın. Asıl serinin baştan sonra tutarlı olması için her türlü mantığı es geçip korsan kralı olması lazım. Neyse milleti de suçlamamak lazım oda mangayı başlangıçta macera mangasıyken şimdi her arcın 2 sene sürdüğü game of thrones gibi milyar karakterli bir şey yaptı milletin fikirleri de ona göre değişti tabi.
Bizim konumuzda böyle mesajlara izin varken biz niye tepki olarak buraya yazamıyoruz?
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Uğraşma hacı o mesajında gereksiz denilip silinecek.
Diğer konuda admininde aynı şekilde uyardığını hatırlatıp, aynı şeyi kendilerinin yaptığını hatırlatıyorum ama gereksiz bahanesiyle siliniyor mesajımız.:D
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Acacia

Deathwing, tayfaya hoşgeldin.
Frostguard yazdı:
► Spoiler Göster
Bizim konumuzda böyle mesajlara izin varken biz niye tepki olarak buraya yazamıyoruz?
Ben yazmadım ve FC'yi açan benim. O başlıkta ve One Piece genelde bir çok konuda Luffy'i eleştirebilirsiniz ancak buraya, bu konu altında Luffy'i eleştirmeyin çünkü konuyu FC diye açtım, başka bir konu olarak değil. Sevenler gelsin, sevmeyenler için ayrıca FC var, oraya gidebilirler.

@Tayyar
Uzatmayın, herşey net. Admin'e de yazdım, ayrıca hepinize de tek tek yazmayayım. Başlık ortada, daha fazla açıklamaya gerek yok.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

[thumbnail]http://s18.postimg.org/nyvu9q1nd/ssadas.jpg[/thumbnail]

Demekki ben açıkça yazmamışım, bu mesajdan sonra bile 6 sayfa luffy şöyle iyi böyle iyi diye anlatılmaya ana karakteri sevmeden nasıl manga okuyorsunuz denmeye başlandı.

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyorsun adil yani. Kendi konularına gösterdiğin özeni bizim konularımıza da bekleriz saygılar.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Acacia

Diabolus Ipsum Amans yazdı:
► Spoiler Göster
Demekki ben açıkça yazmamışım, bu mesajdan sonra bile 6 sayfa luffy şöyle iyi böyle iyi diye anlatılmaya ana karakteri sevmeden nasıl manga okuyorsunuz denmeye başlandı.

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyorsun adil yani. Kendi konularına gösterdiğin özeni bizim konularımıza da bekleriz saygılar.
Luffy konusunda safım belli, tepkileri üzerime çekmek istemem, ki sen o başlıktaydın. Benim müdahale etmem doğru değildi ve bildirilen mesaj yoktu.

Bir de bana dokunmayan yılan bin yaşasın mevzusu değil. Konu FC panpa. Tartışma açısından One Piece Genelde zaten yeterince konusu var.
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Ekle.Luffy göze batan bir karakter değildi.İnsanlar one pieceden sıkıldıkça,beklemekten yorulunca Luffy suçlu ilan edilmeye başlandı.

Tipik ana karakterlerden değil bir kere tamamen özgün,saç rengi bile farklı değil. :laugh:
Resim
Acacia

Millennium Wizard yazdı:Ekle.Luffy göze batan bir karakter değildi.İnsanlar one pieceden sıkıldıkça,beklemekten yorulunca Luffy suçlu ilan edilmeye başlandı.

Tipik ana karakterlerden değil bir kere tamamen özgün,saç rengi bile farklı değil. :laugh:
Şimdi gördüm, eklendin hacı. :)
Kullanıcı avatarı
Serininjaa
Favori Manga: One Piece,Naruto
Favori Anime: One Piece

benide ekle
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Fan Kulüpler” sayfasına dön