Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sakura Haruno FC

Anime&Manga ile ilgili Fan'ı olduğunuz herşey ile igili klüp kurabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Escar
Favori Manga: Onepiece, Berserk, Beelzebub, Hajime No Ippo,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Toriko, Code Geass, One Piece

Mt'deki kadar kimse nefret etmiyo Sakura'dan lan :D ama Sakura'ya dönüp baktığımızda Kishimoto'nun başarısızlığını görebiliriz.

Bunun en temel sebebi Kishimoto'nun bir dişinin iç dünyasını yanlış bir şekilde okuyucuya aktarmaya çalışmasıdır. Kishimoto bunu yaparken daha çok komedi unsuruna odaklandığı için ya komik yada tamamen trajikomik düşüncelerine yer verdi bunun sonucundada okuyucu tarafından bencil gözüken bir karakter ortaya ve Sakura'nın karakterini okuyucuya iyi sunamadı

Kishimoto'nun kafasındaki Sakura kim bilir nasıl bir karakter. Bunun dışında serinin başında Ursula'nın eserlerinden bir kaç yardım almış olsaydı okuyucuya kafasında tasarladığı okuyucuya Sakura karakterini çok daha kaliteli bir şekilde aktarabilirdi.
Kullanıcı avatarı
pusula
Favori Manga: naruto
Favori Anime: DEAtH NOtE
İletişim:

beni de eklesen sevinirim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Sakuradan bende okadar nefret etmemde 3. fotoğraf nedir öle mk o Sakuramı yoksa 5 boyut atlamış halimi
Kullanıcı avatarı
Favori Manga: NARUTO
Favori Anime: NARUTO

Sakura nin gucune daima bayilmisimdir. Yani dusunursek savas alanindaki bir Tsunade , harika bir sey. Sadece kisiliginden pek hoslanmiyorum. Ama bu fc sine girmememi engellemez heralde , eklemeni isterim benide :)
Resim
Kullanıcı avatarı
forzametin
Favori Manga: Naruto,Bleach,Vagabond,Gantz,One Piece
Favori Anime: Naruto,Bleach,Dragon ball,xxx holic,Avatar,Occult Academy,Darker Than Black,HSDkenichi
One Piece,Beelzebub,Samurai Champloo,D Gray Man,Bakuman

Bence çok güzel bulduğum kadın karakterlerden top 11/11 ama animesinde Naruto ya nankörlük,bencil, kötü davranma vb davranışlardan buna kıllanınca ne olduğunu anlamadan nefret etmeye başladım, her sayıda buna birşeyler olsun istiyorum savaş alanında başına meteor düşünsün istiyorum :D :evil: her görünüşünde acaba ölecek mi diye düşünmek manyak bir haz veriyor.Hatta gösterilmese seviniyorum bu sayıdada yok diye :D :evil:

Sevmekte mantık arayamazsın demişsin bende böyle seviyorum ekle beni de cidden ha

Bu mangada Sakura olmassa olmaz !!!!
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
uzaylı_japon_zombi
Favori Manga: Fairy tail-One Piece-Bleach-Naruto
Favori Anime: One Piece-Fairy Tail-Durarara!-Shingeki No Kyojin-Kyokai No Kanata-Bleach-Naruto
Kokoro Connect-Love Live!

Sakura'yı neden sevmediklerini hala anlamıyorum hiç de gereksiz bir karakter değil bence sasukeye olan ilgisi yüzünden ise de hinata da anrutoya karşı öyle onu niye seviyosunuz -_-(yanlış anlamayın hinatayı da çok severim)sakura ilk gördüğümden beri en sevdiğim karakterlerdendir bei de ekleyin :D
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Ne yalan söyleyeyim, dalga olsun diye açmıştım bu fc'yi ama bayağı seveni çıktı. Ben de fanı olmasam da severim :laugh: Neyse, eklendiniz arkadaşlar.
Kullanıcı avatarı
mehmetyem
Favori Manga: D.Gray-Man
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Beni de eklersen sevinirim.Sakurayı severim şu ana kadar seride birçok hayat kurtardı.
Kankurou Sasoriden aldığı zehir yüzünden ölüm döşeğindeyken ve hiçbir medikal Ninja ona yardım edemiyorken Sakura hayatını kurtarmıştı.
http://www.mangareader.net/93-258-15/na ... r-253.html
Pain Konahaya saldırırken yaralılarla Sakura ilgilenmişti
http://www.turkcraft.com/Naruto/421/3
Hinato Pain tarafından yaralandığında Hinatayı kurtaran Sakuraydı.
Şu anda ise tüm gücüyle Narutoyu kurtarmaya çalışıyor
http://www.turkcraft.com/Naruto/662/19
Kullanıcı avatarı
simsekhiz
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto shippuden

Beni de ekleyin Sasoriyle olan savaşında aşık oldum Sakuraya
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

► Spoiler Göster
En son SilverMask tarafından 05 Şub 2014 13:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Düzenlendi

“Fan Kulüpler” sayfasına dön