Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sakura Haruno FC

Anime&Manga ile ilgili Fan'ı olduğunuz herşey ile igili klüp kurabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Aslında bir kunoichi olarak gerçekten takdire şayan. Kendi yaşıtı olan Konoha ninjaları içinde klanına has herhangi bir teknik olmayan 3 ninjadan biri. Diğerleri; Lee ve Tenten.
Ama Tsunade'nin dövüş tekniğinde ustalaşmış, tek kişi. Healer özelliği de Shizune ile yarışır seviyede.
Şu açıdan değerlendirince Minato gibi doğuştan hiç bir artısı olmamasına rağmen kendini shinobi olarak yeterince ispatlamış bir karakter.
Naruto'ya ve Sasuke'ye tavrı her ne kadar sinir bozsa da sıradan bir genç kız için çok abartı değil. Yani onun Naruto'ya yaptığını, Naruto Hinata'ya, Karin de Suigetsu'ya yapıyor. Ama nedense tek eleştirilen; Sakura.

Gerçi bu kadar şey yazdım ama ben bu kızın fanı da değilim hani. Tabi haterı hiç değilim.
Bilemedim üye olsam mı olmasam mı?
En son hercaiebabil tarafından 29 May 2013 19:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Haruno 'Badass' Sakura

Resim

Kim ne derse desin 632. bölüm itibariyle o ''useless'' özelliği ortadan kalktı. Ben tabi Kankuro'nun hayatını kurtarabildiğinden beri beceriksiz olmadığını düşünüyordum, o ayrı.

Aşırı şekilde gereksiz eleştiriliyor. Şaşırıyorum açıkçası bu kadar nefrete. Bu gereksiz ezilmesi de ben de sempati oluşturdu iyice. Ayrıca muhtemelen serideki en kötü klan'dan geliyor. Buna rağmen yaşayan en güçlü kunoichi'lerden biri.
Capella
Favori Manga: Vagabond, OP
Favori Anime: Code Geass

Kızı 'normalde' severim de, sırf bencilliği nefret etmemi sağlıyor.
Bilmiyorum belki yetiştiğim ortamlardan dolayı bencillerden gerçekten de nefret ediyorum.
Ölmelerini arzulayacak düzeyde nefret ediyorum.

Hep Minato'yu överdim. Klanından gelen bir özelliği yoktu (bildiğimiz kadarıyla). Her şey kendi çabasıydı.
Aynı şekilde Sakura'da da yok. Bu yüzden + puan alıyordu benden, biraz seviyordum.

Fakat Sasuke gelene kadar p-up alamaması, sasuke gelince p-up alması ile birlikte Naruto'ya olan davranışları bencilliğin alâsıydı. P-Up alsın, ama abi ya lanet olsun o kadar boktan zamanda, o kadar boktan durumda ve bir bölümün sadece buna ayrılması da insanı ister istemez nefrete sürüklüyor. Koskocaman savaşta neji öldü, x öldü, y öldü, inonun babası öldü, shikamaru'nun babası öldü, sırf sasuke geldi diye o 1-2 saat içinde mi bu kadar güçlenebilecek düzeye geldi bu ? Peki o ölen kişilerin çocukları neden bu düzeyde p-up yaşamadı ? Burada gerçekten haksızlık oldu diğer karakterlere.

Aynı şeyi Naruto'da Hinataya yapıyor ve Naruto'dan da nefret ediyorum. (Örn: Geçen hafta)

Valla kişiliğini değiştirmemesi vb. olaylardan dolayı bir tarafım katıl diyor, ama bencilliği ise katılma lan şu kezbanın FC'sine diyor. Kararsızım ya.
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

Hiç Narutoya davranışı yüzünden nefret etmedim bu kızdan, göğüssüz olması nedeniyle falan da nefret etmedim. Genel olarak nefret etmemin sebebi daha ilk gördüğümde gıcık olmuş olmam ve bir türlü sevememem. Sasori'yle olan dövüşünde tam dedim adam olmuş -gerçi orada da gıcık oldum Sasori onun yüzünden geberdi diye. Özelliklerini seviyorum ve o kadar da işe yaramaz olduğunu düşünmüyorum ama gerçek hayatta en sevmediğim insan tiplerinden birini fena halde yansıttığı için nefret ediyorum.
Resim

Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Buggy
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Sasuke-Kun demekten başka bir bok yapmayan karakterdir kendisi, Hiç sevmem
Kullanıcı avatarı
Magistra
Favori Manga: One Piece, City of Darkness
Favori Anime: One Piece, Hunter X Hunter 2011

Fan Kulübünde bile tanıtılırken kendi hakkında yazılabilecek şeylerin 9 satır olduğu karakter.Sözde bir serinin baş karakterlerinden.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Amaranth
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Fanı denebilecek durumda değilim fakat beni de eklerseniz sevinirim.İleriki bölümlerde pozitif yönde değişeceğini düşündüğüm bir karakter
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Celebhol
Favori Anime: -

@Amaranth
Ekledim.

Haterlara;
Resim
Sizin gelip bu başlıkta bunları yazmanız bile Sakura'nın ne kadar etkin bir karakter olduğunu gösterir.
Düzenleme: Ha, FC başlığında gelip kötülemeniz bile bu karakteri ne kadar dar bir açıdan baktığınız gösterir. Seviyoruz kardeşim bu karakteri! Zorla mı?!
Kullanıcı avatarı
kuralsz33
Favori Manga: Naruto Bleach Death Note
Favori Anime: Naruto Bleach Hellsing One Piece FMA

Yegt-Sama yazdı:İstersen çıplak resmini koy yine ilgimi çekmez,normal insana benzese de,benciliği dilere destandır. Karakteri daha oturmamıştır.
Benim düşüncelerime tercüman olmuşsun tamamen :)
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Bencil olduğu için Konoha için ve başkalarının hayatları için savaşıyor. Bencil olduğu için bir medic nin oldu ve insanların hayatlarını kurtarıyor. Mantığınıza hayranım doğrusu.

“Fan Kulüpler” sayfasına dön