Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Mangatürk Çizim Ekibi

Çizim, renklendirme gibi şeyleri burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Boş boş konuşmayın gençler. Koyun resimlerinizi yerden yere vurayım.
Resim
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Quasar yazdı:Boş boş konuşmayın gençler. Koyun resimlerinizi yerden yere vurayım.
Üst kademelerde tanıdıklarım var en az 3 ay kaşar efendi ona göre :lol:
:lol:
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Oha.
Kuvasar?
Aman yareppi.
Ne çabuk geçti la 3 ay.
Bunun şerefine bi nü atarım ben.
Tey tey tey!
casio on a plastic beach
Akai sora

ichibuugin yazdı:Oha.
Kuvasar?
Aman yareppi.
Ne çabuk geçti la 3 ay.
Bunun şerefine bi nü atarım ben.
Tey tey tey!
Nü mü O.o beklemedeyiz efenim :lol:
Kullanıcı avatarı
songena2
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Gintama, Chihayafuru

http://songenaninkutusu.blogspot.com.tr ... 1.html?m=0

Nerhaba herkese, bir aydir resim kursuna gidiyorum ogrendiklerimi yasadiklarimi vs. blogda paylastim burada da paylasmak istedim

kursun gozde cok fazla buyutuldugunun fark edilmesini istedim ( gerci gideli bir ay oldu daha zamanla dusuncem degisebilir. ki ins. degismez bu fikrim )

bilgi katabimis de olursam benden mutlusu yok :D ( artik pc bozuk telde yaziyorum ustelik agshsjsjs )

aslinda ilk hafta buraya link atacaktim da kursun iyi olup olmadigi fark edilince link atmanin daha dogru olcagini dusundum :D

karsimda resme yeni baslamis biri oldugunu hayal ettigim uslupla yazdim bu arada
bir de sacmalayarak eglendim yazilarda bu yuzden uzun, kusura bakmayin (yazilari okuyan kor olmasin , amin )
Resim
Akai sora

songena2 yazdı:http://songenaninkutusu.blogspot.com.tr ... 1.html?m=0

Nerhaba herkese, bir aydir resim kursuna gidiyorum ogrendiklerimi yasadiklarimi vs. blogda paylastim burada da paylasmak istedim

kursun gozde cok fazla buyutuldugunun fark edilmesini istedim ( gerci gideli bir ay oldu daha zamanla dusuncem degisebilir. ki ins. degismez bu fikrim )

bilgi katabimis de olursam benden mutlusu yok :D ( artik pc bozuk telde yaziyorum ustelik agshsjsjs )

aslinda ilk hafta buraya link atacaktim da kursun iyi olup olmadigi fark edilince link atmanin daha dogru olcagini dusundum :D

karsimda resme yeni baslamis biri oldugunu hayal ettigim uslupla yazdim bu arada
bir de sacmalayarak eglendim yazilarda bu yuzden uzun, kusura bakmayin (yazilari okuyan kor olmasin , amin )
Panpa kursa gitmek yerine senin takipçin oluyorum :lol:
Kullanıcı avatarı
songena2

Akai sora yazdı:
songena2 yazdı:http://songenaninkutusu.blogspot.com.tr ... 1.html?m=0

Panpa kursa gitmek yerine senin takipçin oluyorum :lol:
Para da gitnez, evde rahat bir de oh mis. :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
ichibuugin

Bulucam bi pompalı çatçut patlatacam milleti metroda.
Resim güzel bi uğraşı.
------------------------------------------
Kurs faydasız mı?
Valla vururum kendimi songena hanım.
Tek motivasyonum kurs bulup işleri yoluna koymak lan benim!
Tey tey tey.
Keşke hevesim olsaydı azıcık.
Tek ukdem resim olacak hayatta.Hiç hayal bile etmezdim.Bu günleri de gördük ya şükürler olsun pipili bereket tanrılarına.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
songena2

ichibuugin yazdı:Bulucam bi pompalı çatçut patlatacam milleti metroda.
Resim güzel bi uğraşı.
------------------------------------------
Kurs faydasız mı?
Valla vururum kendimi songena hanım.
Tek motivasyonum kurs bulup işleri yoluna koymak lan benim!
Tey tey tey.
Keşke hevesim olsaydı azıcık.
Tek ukdem resim olacak hayatta.Hiç hayal bile etmezdim.Bu günleri de gördük ya şükürler olsun pipili bereket tanrılarına.
Bu yorumu gordukten sonra bana "Meltem soylediklerin net anlasilmiyor", diyen yeni coraplariyla islak tuvaletterligine bassin. :D Kisaca cok ozur dilerim ama yazdiklarini tam anlayamadim.

Kurs faydasiz demiyorum. Tabii ki kursun kalitesine gore durum degisir ama cidden kurs olmadan da cok gelisebilcegini gostermek istedim. Tek motivasyonun bu olmasin.
Resim
Kullanıcı avatarı
ichibuugin

Aahh canına yandığım...
Ne vaziyetlerdeyim,bi anlasa insanlar.
Ya da anlamasınlar,melankoli rocks.

Kursa başlamadan önce kendini resimde hangi düzeyde görüyordun diye sorayım.
Ben mesela,anatomiyi ve tonajı bi ölçüde çözdüm,bulunduğum noktadan sonrası ise tamamen disiplinlere bağlı kalma,kaliteyi belli bi standarta çekmekle ilgili kaygılardan oluşuyor.O çizgi bilekle atılacak arkadaş!
İşi en rutin biçimde yaymam lazım hayatıma.Yoksa kursta hokus pokus olmadığını ben de biliyorum.
Güzel sanatlar liseleri mesela,adamlar kaç sene desene abanıyorlar,amele amele uğraşıyorlar.
Valla derdim ne ben bile anlamadım.
Neyse,blog iyi düşünce,üslup da hoş,devamını bekliyoruz.
Gelişimini de merak ediyorum açıkcası.
casio on a plastic beach

“Fan Art's” sayfasına dön