Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Mangatürk Çizim Ekibi

Çizim, renklendirme gibi şeyleri burada paylaşabilirsiniz.
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Merhaba kalem arkadaşları. :D
Yazın sıcağında boş boş otururken birilerinin yararlanabileceği bir şey yapayım dedim ve ortaya bu çıktı.Hemen açıklıyorum.
Öncelikle Skype ta olmak üzere bir topluluk kurduk katılımcıların ortak noktası çizer olmaları ve foruma üye olmalarıdır.(komik değildi kesinlikle değildi)

Neyse toplandık birbirimizin resimlerini değerlendiriyoruz,bilgilerimiz paylaşıyoruz.Bunu düzgün bir şekilde oturtursak normalden daha çabuk gelişir daha fazla şey öğreniriz dedim.Çünkü burada baya bilgili olanda var kalemi eline yeni almış olanda bilgilerimizi paylaşmazsak ne değeri kalır ki.
Başlığı buraya açtım ki üyelerimiz çizimle ilgili yardımcı olabilecek dökümanları burada paylaşır elimizin altında olur güzel olur yararlı olur.

Beni skypeta Akai sora ya da ramazan kudat diye aratırsanız bulursunuz profilimde büyük ihtimalle bir manken resmi vardır :lol:

Bu son mesajım gibi bişey yani bana kolay kolay ulaşamazsınız bu sene.Sırf sizi toplamak için giriş yaptım zaten. ben yoksam berk yani phinks ya da lililili ya ulaşın.Allahın işsizi hep aktif zaten. :lol:

Ha bu arada Skypetaki gruba katılmak için resmlerinizi forumda paylaşın ve ya berke gösterin gerisi ona kalmış bunun amacı quasar gibileri sizden korumaktır. :lol: (Quasar evrim geçirip takehiko inoue dönüşsede alma onu :D )

Bu başlığa sadece gruba katılmak isteyenler ve yararlı bilgi/döküman paylaşacak üyeler mesaj atarsa güzel olur hoş olur :lol:
:lol:
Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

Çizime henüz geri dönmüyorum ama döküman paylaşıp,yeni çizerlere yardımcı olmaya çalışırım.
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Quasar gibileri sizden korumak mı? Bu grubun ihtiyacı olan herşeyim ben.
Resim
Kullanıcı avatarı
Phinks

Grup amacini guzel bir sekilde gerceklestiriyir gencler. Ayrica bende kitaplar falan da var zorlandiginiz bolumlerin kisimlarinin fotografini cekip atabilirim. Gruba katilmak icin de bana OM atarsiniz.
Akai sora yazdı:.Allahın işsizi hep aktif zaten.
Unutmam bunu Ramazan :) Gel bi odetirim.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Elimde kaynak var. Eylül gibi sizinle paylaşabilirim.
Kullanıcı avatarı
tolgax
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuuden

İyiki çizimi bıraktık insan bir haber ederdi böyle bir şey yapıldığından :unsure:
Kullanıcı avatarı
Phinks

tolgax yazdı:İyiki çizimi bıraktık insan bir haber ederdi böyle bir şey yapıldığından :unsure:
Baslik zaten haber etmek icin?
Kullanıcı avatarı
tolgax
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuuden

Phinks yazdı:
tolgax yazdı:İyiki çizimi bıraktık insan bir haber ederdi böyle bir şey yapıldığından :unsure:
Baslik zaten haber etmek icin?
Skype kurulmuş vs o zamanlardan neden haber verilmedi. Lafı genel olarak ortaya atmadım Akai Sora için söyledim. Daha önceleri çizim üzerine konuşmalarımız olmuştu.
Kullanıcı avatarı
Phinks

Panpa Skype grubunu actik sonra da gelip butda haber verdik isteyen soylesin alalim diye.
Yani grubun acilmasiyla konunun acilmasi arasinda aylar yok ki. Bir iki gun vardir.

“Fan Art's” sayfasına dön