Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Made By Lorem Ipsum

Çizim, renklendirme gibi şeyleri burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Uzun zaman sonra (yaklaşık 6-7 yıl) tekrar kalemi elime aldım bu Eylül. Aslında iyi denemez, ama umarım daha iyi olacak. Sizle de paylaşayım yorumlarınızı alayım dedim.

Resimlerimin genelde birkaç gün süren tamamlanma aşamaları oluyor. Büyük kağıtlara, ayrıntılı figürler çalışmayı seviyorum. O yüzden aynı resmin versiyonlarını yüklenebilir bazen. İşte çizim, çizim + gölge, + siyah beyaz tonlama, + renk falan gibi. Digital arts'a sardım aslında, o yüzden bu kadar sarpa sardı mesele. Gerçi daha başladım denemez, sadece eski formumu yakalamaya çalışıyorum şimdilik. Neyse... :)

İlk çalışmamla başlayalım... Kendi adıma, umarım devamı gelir. :)

Bir kaç gecedir üzerinde çalıştığım Final Fantasy VII fanart:
► Spoiler Göster
Biraz ayrıntılı olsun diye A3'e çalışmıştım, zaman problemi oluştu haliyle. Photoshopta biraz temizlenmiş hali, henüz gölge falan eklenmedi pek. Yani aslında işi var. Becerebilsem renklendirmek istiyordum o yüzden böyle bıraktım şimdilik.

Yorumları beklerim. Geliştirmek için önerilere de açığım. Olmamış şeyleri söyleyin ki düzeltebileyim dostlar. Ben pek beğenmedim aslında, özellikle Cloud'un gözünü. Başka bi çok eksik var.

Neyse, teşekkürler şimdiden. :)

---

Gelen eleştiriler doğrultusunda üstünkörü bi gölgelendirme falan yaptım. Hiç birimizin beğenmediği gözle oynamadım şimdilik, onun için filmden ekstra inceleme yapmam lazımdı :cheer: Neyse, vol 2 diyelim buna da.
► Spoiler Göster
En son Lorem Ipsum tarafından 07 Eyl 2014 22:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Çizimlerinde Naruto manga teorilerin kadar iyi. Başarılar dilerim.
Kullanıcı avatarı
.^.sharingan.^.
Favori Manga: Berserk-Vagabond-One piece-One Punch Man, liar game.
Favori Anime: GİNTAMA-Shingeki no Kyojin-Hagane no Renkinjutsuş.

Çizim'in gayet iyi, eline sağlık.
Resim
Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Adamın gövdesi kötü gibi geldi. Gözünü sende yazmışsın. Böyle resim çok boş olmuş renkli halini görmek gerek.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Adamın kolu falan da pek iyi olmamış sanki. Gövdeymiş gibi bir izlenim yarattı bende.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Gözler kötü onun dışında eksik bir yanını göremedim. Yalnız o gözü düzelt çok kötü yapıyor resmi.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Kolunda ne sorun var ki? Kalınlığı diyorsanız, elbisesi değil mi o? Beğendim ben.
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Öncelikle yorum yapan, ilgilenen, beğenen beğenmeyen herkese teşekkür ederim. :)

@Instructions, saolasın dostum. :cheer:
Teorilerim pek tutmadı aslında ama, umarım çizimde biraz daha ileri gidebilirim. :lol:

@.^.sharingan.^., teşekkür ederim. :)

@redstak, adamın gövdesinde cidden bi problem var, haklısın. Boş olduğu konusunda da haklısın. Renklendirme ne zaman yapabilirim bilmiyorum, o işte çok çok çok acemiyim. Daha epey yolum var yani :cheer: Eleştrilerin için teşekkürler.

@Beowulf75, o kola derinlik vermek çok zordu benim için. @ThePumpkin'in de dediği gibi, o Cloud'un giysisinin bi parçası ve kumaşa (özellikle de sınırları görünmeyen siyah bi kumaşa) nasıl bi canlılık katabilirim bilemedim. Sonuçta pek bi kıvrımı falan olmadı, dümdüz oldu. Sanırım renklendirme veya gölge-ışık falan, o şekilde hallolacak. Ben de tam olarak emin değilim ne yapmam gerektiğinden. Deneme yanılmaya kaldı iş sanırım.
Bu arada ikinize de çok teşekkürler dostlar :)

@_[Emre]_, walla göz konusunda aşırı haklısın hocam. Bi de büyük oldu, ben de farkındayım. Ona ekstra uğraşıcam kesinlikle. Çok sağol.

---

Arkadaşlar, resmin ikinci bi versiyonunu yükledim. Gerçi tarayıcıyla aktarınca çok da iyi görünmedi. Ama belki ona da yorum yapar beni sevindirirsiniz. Teşekkürler hepinize tekrar. :cheer:
Sheyn
Favori Anime: Free

Arkadaşlar göze çarpan çoğu şeyi saymış zaten :D göve,kol,göz bir de ben kaş diyorum çok yukarıya bakması (bence) kızsı gösteriyor belki gözden dolayı öyle görünüyor ve o göz çok cicili bicili olmuş erkeğe gitmiyor Büyüklüğüde öyle ^^ Eline ve emeğine sağlık
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Ben çok beğendim dostum.Seninde aramıza kattık çok iyide oldu çok güzel iyi oldu senden bir şeyler kaparız artık :laugh:
:lol:

“Fan Art's” sayfasına dön