Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Üşenmeyen Baksın :)

Çizim, renklendirme gibi şeyleri burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Puchi
Favori Manga: Bleach, Deadman Wonderlad, Claymore, Witch hunter, Liar game, Veritas
Favori Anime: Bleach, Claymore

Begendim genellikle cizimlerini guzeller :woohoo: Ama bir az daha calisman gerekli oranti konusunda diyim(vucut proporsiyonu acisindan o.O ) Hayal gucun iyi :lol:
3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

Konu eğlenceli olmuş :D Çizimlerin çoğunlukla eskize yakın tarzda olmuş, daha planlı bir şekilde daha fazla emek vererek daha kesin çizgilerle resim çizersen daha iyi olur. Çoğu resmin göze tamamlanmamış izlenimi veriyor.
Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Manga: D.Gray-Man, Bleach, The Breaker,
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

exotic yazdı:Konu eğlenceli olmuş :D Çizimlerin çoğunlukla eskize yakın tarzda olmuş, daha planlı bir şekilde daha fazla emek vererek daha kesin çizgilerle resim çizersen daha iyi olur. Çoğu resmin göze tamamlanmamış izlenimi veriyor.
Direkt çözdün beni :side: Bunların hepsi eskiz zaten :silly: Saniyelik eskizlerim de var da bunlar kabaca gölgelendirilmiş olanları :laugh: Harbiri taş çatlasın yarım saatte çizilmiş resimler :laugh: Teşekkürler yorumun mutlu etti beni :side:
Resim
Yüzmekte özgürsek; o gökyüzüne ihtiyacımız yok!

“Fan Art's” sayfasına dön