Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Amaçsız Çizim Dürtüleri (11.1.15 Ramazan ve İsmail Reyize)

Çizim, renklendirme gibi şeyleri burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Lambo
Favori Anime: Gintaman

Merhaba gençler

Uzak kaldım bayağıdır forumdan (genelde uzaktan severim çaktırmayın). İlgimi çeken 3 5 konu var sadece (biyoloji dükkanı). Tabi o konular aktifliğini yitirince benide bulamazsınız buralarda pek

Yeni çizimim var bu arada. Şifremi bildiğim halde giremediğim için Ramazan benim için paylaşmış. İsmail de sağolsun şifre olayını halletti bende iki kelam edeyim dedim. Başlık ondan bu iki aslana ithafen oldu.

Çizimden bahsetmek gerekirse benim hastası olduğum bi oyunun mottosu olan bir obje üzerineydi ve final teslimi için istenen 2 çizimden biriydi. 35x50cm şöhlere çizilmiş ve 6 7 saat kadar bileğimi çürütmüştür. Ayrıca benimde ilk defa bu kadar ciddi bi resim üzerinde çalışmama vesile olmuştur.

Daha fazla uzatıp gevezelik etmeyeyim resmi ilk mesaja taşıyayım dedim

Resim

Eski güncellemedeki çizimler
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Öbür konuyu tarafımca reddetmiş bulunarak burada canım sıkıldıkça karaladığım şeyleri paylaşacağım. Asıl amaç benim vakit geçirmem, ortaya bir şey çıkarmak istemem olmadığı için çok sürreal şeyler görürseniz alışmaya çalışın.

Bu arada hala eski konuyu merak eden arkadaşlar için, yanlız sizden ricam onu uplamayın hortlatmayın lütfen
fan-arts/guncel-yeni-resimler-t3276.html

Tabiki her türlü yoruma açık bir başlıktır. Duygu ve düşüncelerinizi bu başlık altında dilediğiniz gibi yazabilirsiniz
En son Lambo tarafından 11 Oca 2015 00:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 8 kere düzenlendi.
God Hates Us
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

İç dünyanı ve seni grubumuza davet ediyorum. :lol: Artı ilk resim gibi daha çok çalışma bekliyoruz kanki yemeyin içmeyin çizin :lol:

Edit:mesajı göndermeyi unutmuşum arkadaş şu an grupta tüm saklı çizerlere duyurulur kapımız herkese açık :lol:
:lol:
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

Hoş geldin gruba :) Saturn ilginç olmuş ama pek bir şey yok yani çiz çiz ve daha fazla çiz ^^
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

@Lambo

Hacı paint'te böyle bişeyler yapabilen ilk seni gördüm.Belki ben bakmamışımdır ama ilk gördüğüm senin ki olduğundan bu aklımda yer etti, kısacası tebrik ederim :lol:

Hadi şimdi hep birlikte Kısa Lm'nin yorumunu bekleyelim :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Phinks

Beyandım. :)
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

İlk resme bakınca çizgilerinin çok rahat olduğunu düşündüm ki bu güzel bi şey, daha kendini daha hızlı geliştirebileceğini gösteriyor. Genelde sorun olur çünkü bizim için, sende o problem yokmuş :)

İkinci resme bakınca renkleri güzel kullandığını farkettim. Arka planın mavi yerine kırmızı tonda olması hoşuma gitti.

Ve üçüncü resme bakınca "bunu fare ile mi yaptın?" dedim. Köşedeki çeyrek daireyi ne güzel boyamışsın öyle :D Grafik tablet kullanıyorsun sandım bi an. Neyse yeni çizimler geldikçe yeni yorumlar da yaparım. :)
Kullanıcı avatarı
Lambo
Favori Anime: Gintaman

Resim
God Hates Us
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece

Bu arkdaşımızın son resmi.Beyler bayanlar bunlar hep emek işi bizi heveslendirecek 2-3 yorumu bize fazla görmeyin boş geçmeyin beyler pls .s .s :lol:
Resim
:lol:
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

Helal, yürü be, kim tutar bu adamı :D
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Güzelmiş...