Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Neo-Kimimaro / Sketching

Çizim, renklendirme gibi şeyleri burada paylaşabilirsiniz.
neo-kimimaro
Favori Manga: naruto, shingeki no kyojin, bleach, rurouni kenshin, lone wolf and cub, berserk, one piece.
Favori Anime: rurouni kenshin, naruto, naruto shippuuden, shingeki no kyojin, bleach, berserk, death note, one piece, basilisk, gintama, wolf's rain.

Ben de arada can sıkıntısından sebep karalamalar yapıyorum. Çizimler benim yorumum değil. Resimlere bakarak çiziyorum. Buradaki arkadaşların da yapmış olduğu güzel çizimleri görünce paylaşmak istedim. Genelde sadece çizip bırakıyorum, boyamak büyük külfet, çok zamanımı alıyor ve çoğu zaman da boyarken batırıyorum.

Boyadığım tek çalışma da Zoro çizimi:

Resim

Sanji'yi çizmek ayrı bir zevk:

Resim

Yine Sanji:

Resim

Bunlar da ofiste can sıkıntısına sebebiyle müsvedde kağıtların arkasına yaptığım çalışmalar, dikkatli bakarsanız arkadaki excel tablolarını görebilirsiniz :P

Gintoki:

Resim

Luffy:

Resim

Naruto:

Resim

İlginiz için teşekkürler :kiss:
Resim
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Çizim yeteneğine lafım yokta sanki shounen manga karakterlerinin yaoilerini çizenlerin tipinde biri izlenimi verdin :dry: Tabii benim herkese saygım var :unsure:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Çizim yeteneğine bende bir şey diyemem heves etmişsin sonuçta. Fakat sketching yerine çizimleri falan yazsaydın keşke MAngaTürk sitesine bu giderdi.

Zoronun üsütndeki desen iyi olmuş. Desen ve kıyafetlerinde pek sorun yok ama yüz ve vücud çalışıp kendi azda olsa geliştirmen mümkündür. En azından bir akai olabilirsin ;)
Concord
Favori Anime: ..

Renjli güzel ama skeç daha çok alınan kısa çizimler için kulanılıyor. mesela otobus durağında duran adamı 5 dakada bitmiş şekilde çizmek gibi. Hızlıca yapıcağın büyük çizimin genel akıbetini çizmek gibi.
Resim
neo-kimimaro
Favori Manga: naruto, shingeki no kyojin, bleach, rurouni kenshin, lone wolf and cub, berserk, one piece.
Favori Anime: rurouni kenshin, naruto, naruto shippuuden, shingeki no kyojin, bleach, berserk, death note, one piece, basilisk, gintama, wolf's rain.

Arkadaşlar görüşleriniz için teşekkürler.

Concord yazdı:Renjli güzel ama skeç daha çok alınan kısa çizimler için kulanılıyor. mesela otobus durağında duran adamı 5 dakada bitmiş şekilde çizmek gibi. Hızlıca yapıcağın büyük çizimin genel akıbetini çizmek gibi.
Ya aslında amaç sketch idi zaten. Ofiste can sıkıntısına başladım, 5-10 dakkalık karalamalarla. Daha sonra kardeşimin malzemelere el koyup işi biraz abarttım.
Resim

“Fan Art's” sayfasına dön