Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Turşu (Elimden geldiğince güncel-bi tane ekledim mesela)

Çizim, renklendirme gibi şeyleri burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Turşu.O kadar.Arada yeni resimler ekleyeceğim.
Artık resimle olan ilişkim eskisi kadar romantik olmadığından,biraz daha profesyonel davranıp 'yetersizim ameke' demeyi kestim.Artık daha pragmatist bir çizgide ilerliyorum vs vs vs.

Dijitale sardırdım bu aralar,Babazu'yu da paint'te yaptım.PS corel falan uğraşamam.Render'ıydı layer'iydi çok meşakkatli.

Yorum atın genşler!!

Yeni resim

Nami Renklendirme (Yeniyiz bu işlerde moruk)

Resim

Cek (Çok da yeni değil.Üstüne de düşmedim,başlarım lan dijitale)
► Spoiler Göster
Babazu re-mastered(şaka lan default olan bu)
► Spoiler Göster
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Babazu'nun eniştesi
► Spoiler Göster

Mojo Coco
► Spoiler Göster
Ane-Go
► Spoiler Göster
Şimdi Freud Düşünsün
► Spoiler Göster
Grimm
► Spoiler Göster
Embers ve Shirokiri
► Spoiler Göster
Wherever I May Roam
► Spoiler Göster
Kötü boyanmış Ejderan
► Spoiler Göster
Kuş
► Spoiler Göster
Ace,the Blacksmith General
► Spoiler Göster
Sakura
► Spoiler Göster
Cutting Edge
► Spoiler Göster
Aspect
► Spoiler Göster
The Unmoved
► Spoiler Göster
Katanalı Kız
► Spoiler Göster
Mechanix
► Spoiler Göster
Shiki Yamato
► Spoiler Göster
Poor Twisted Me
► Spoiler Göster
DADADA
► Spoiler Göster
Will of Pantyhose
► Spoiler Göster

Şu sıralar resme pek ağırlık veremiyorum,bilgisayarı da kaldırdım,güncelleme bayağı bir gecikti haliyle.Tarayıcıdan kaynaklanan kontrast eksikliği resimleri tonsuz gösteriyor,belirteyim.Normalde bu kadar kötü değiller.Hepsi eskiz ayarında,dersaneden aşırdığım kullanılmış optiklerin arkasına çizdiğim karalamalar.
En son ichibuugin tarafından 17 Eyl 2015 12:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 9 kere düzenlendi.
casio on a plastic beach
mentatification
Favori Anime: Monster

Çizimlerin olağanüstü ve isimleri de öyle :laugh: Bence şansını dene
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Kardes sana bisey diyeyim mi?Kisiye hakaret ban olmasaydi agzina sicardim heralde.Mukemmel ciziyorsun.Bende hic bir teknik ogrenmeden cizime basladim,tekniklerimiz farkli japonyada dogsam mangaka olurdum heralde.Mukemmel derecede karakalem calisabilirsin ve sanatsal yonu fazla eserler verebilirsin.Kendine guven az mnakoyim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Dalga mı geçiyon turşu kardeş resimlerin olağan üstü mükemmellikte. (En azından bir amatörün gözünden öyle görünüyor.) :lol:
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Herifin yaşıtları Van Gogh,Picasso mnakoyim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Çizimler gayet iyi bence, hatta çoğu çizimden daha detaylı gibi.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
ichibuugin

eheheh,çok sağolun arkadaşlar.Tribal sıkıntı yok özelden edebilirsin ağzıma :D Ne bileyim,bana yeterli gelmiyor ya,işin doğrusu çizgi ve tonlarda ciddi sıkıntım var,amatör olarak evet,iş görür,ama daha teknik çalışabilmek isterdim.Tekrardan çok teşekkürler,beğendiğinize sevindim :D
casio on a plastic beach
mentatification
Favori Anime: Monster

ichibuugin yazdı:eheheh,çok sağolun arkadaşlar.Tribal sıkıntı yok özelden edebilirsin ağzıma :D Ne bileyim,bana yeterli gelmiyor ya,işin doğrusu çizgi ve tonlarda ciddi sıkıntım var,amatör olarak evet,iş görür,ama daha teknik çalışabilmek isterdim.Tekrardan çok teşekkürler,beğendiğinize sevindim :D
Hayır ne yapmayı düşünüyosun :laugh: Wow'un concept artlarından daha güzel la bunlar . Valla canını sıkma çok iyiler :)
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Fena değiller, çok iyi de değiller. Ben çizimlerini fazla karışık buldum. Mangakaların asıl çizimi yapmadan önce yaptığı karalamalar gibiler. Tonlama konusunda da çok eksiğin var. Umarım daha çok çalışıp kendini geliştirirsin.

Sitedeki arkadaşların kafa yapısıda bi acayipmiş. Profesyonel mangakaların çizimlerine her hafta laf atıp, çizim başlıklarında kardeşim mükemmel çiziyorsun falan diyorlar. Tamam çoğu çizimlerini paylaşan arkadaş ortalamadan iyi çiziyor fakat milleti boş yere övmek yerine ciddi düşünüp eksiklerini eleştirmek onların daha fazla gelişmesine yardımcı olur.

Edit: Sen bunların lafına bakıp gaza gelme. Çizimlerin yeterli olmaktan çok uzak.
Resim
Kullanıcı avatarı
ichibuugin

Valla tepkiyi görünce ben de şaşırdım,çünkü gerçekten hiç beğenmiyorum.Yaşıtlarım güzel sanatlarda desen yapıyorlar,tuval yapıyorlar ben karalama yapıyorum halen.Tecrübe,teknik olmadan resim çizmek hiçbir şey etmiyor ne yazık ki.Artık 1 senede ne yapabileceksem yapacağım.Ki sanmıyorum becerebileceğimi.Bunlar en iyi çizdiklerim,gerisini siz düşünün artık.
En son ichibuugin tarafından 27 Tem 2017 00:40 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
casio on a plastic beach

“Fan Art's” sayfasına dön