Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Çizim çalışmalarım

Çizim, renklendirme gibi şeyleri burada paylaşabilirsiniz.
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

BuRaX yazdı:Güzel çizimler bana soracak olursan çok fazla derece detaylarda sıkıntı var renklendirmen iyi ama cizgilerin çok sert ve en başından sonuna kadar baktım hiç yumuşak cizimler yok göze güzel gözüke bilir ama daha detay ister genelde bir yerden alınıp bir tere taşıma kopya denir senden isteğim hayel güçünü kullanıp kendin ekleme yap kafanda canlandır hareketlerini sen belirle bunu yapabilirm dersen bu çalışmaların üstünden yorum yapmak isterim seni bir tık daha üste alalım
Sonunda Burax geri dönmüş lys yi de atlattık mı senle daha çok konuşucaz 2 yıldır seni bekliyorum lan.Beni eğit senpai dercesine :lol:
:lol:
Kullanıcı avatarı
BuRaX
Güneş Gardiyanı
Güneş Gardiyanı
Favori Manga: ONE PİECE
ONE PUCH MAN
ÇOK FAZLA MANGA
YER KALMADI
KELİME ARALIĞI AZ
Favori Anime: ONE PİECE
ONE PUCH MAN
BLEACH
ODA TEYZE
AMCA ODA
DAYI ODA
BİLADER ODA
EN BÜYÜK AMCA ODA
BÜYÜK BABA ODA
KÜÇÜK AMCA ODA
.....
...
..
.

Akai sora yazdı:
BuRaX yazdı:Güzel çizimler bana soracak olursan çok fazla derece detaylarda sıkıntı var renklendirmen iyi ama cizgilerin çok sert ve en başından sonuna kadar baktım hiç yumuşak cizimler yok göze güzel gözüke bilir ama daha detay ister genelde bir yerden alınıp bir tere taşıma kopya denir senden isteğim hayel güçünü kullanıp kendin ekleme yap kafanda canlandır hareketlerini sen belirle bunu yapabilirm dersen bu çalışmaların üstünden yorum yapmak isterim seni bir tık daha üste alalım
Sonunda Burax geri dönmüş lys yi de atlattık mı senle daha çok konuşucaz 2 yıldır seni bekliyorum lan.Beni eğit senpai dercesine :lol:

seni kırbaçlıyarak eğiteceğim
Resim
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Sadece ilk sayfadaki resimlerine baktım. Aralarda var mıydı bilmiyorum. Yorumum şu:
Yarısı iyiydi, bazıları süper örn;matsumoto :onionhead024.gif: :woohoo:
Fakat diğer yarısı da kötüydü. Onu yapan bunu nasıl kötü yapar diyordum kendi kendime. Çok anladığımdan değil de bizde de göz var az çok anlıyoruz. Ayrıca boyamayı çok güzel yapıyorsun.
Akai sora yazdı:Ayrıca eğer çizimlerimi beğeniyorsanız ve çizilmesini istediğiniz bir anime veya manga karakteri varsa bana ulaşın vakit buldukça çizebilirim. :D
Ben özellikle Fairy Tail'den Wendy ve Hinata'yı(Seksi falan olmamasını istesem? Kendi güzelliği yeter :) ) çizmeni istiyorum.
Resim
Akai sora

Artık burada güncel yok beyler o yüzden isteklerinizle ilgilenemeyebilirim.2 yıla yakındır saçma salak resimlerimle beni takip eden maddi manevi destek olan (Kimse maddi destek olmadı ki O.o ) herkese canı gönülden gülücükler :lol:

15 bin görüntü almış başlık 15 bin kez matsumotonun göğüslerine mi baktınız :S :P :lol:
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Akai sora yazdı:Artık burada güncel yok beyler o yüzden isteklerinizle ilgilenemeyebilirim.2 yıla yakındır saçma salak resimlerimle beni takip eden maddi manevi destek olan (Kimse maddi destek olmadı ki O.o ) herkese canı gönülden gülücükler.

15 bin görüntü almış başlık 15 bin kez matsumotonun göğüslerine mi baktınız :S :P :lol:

Şu Matsumoto resminde göğüslerden çok bacakları dikkat çekiciydi. :evil: O resmi koy bari lan :woohoo:
Şaka şaka hem bıraktın mı, niye bıraktın ki sen? Güzel gidiyordu.
Resim
Akai sora

Namarika2 yazdı:
Şu Matsumoto resminde göğüslerden çok bacakları dikkat çekiciydi. :evil: O resmi koy bari lan :woohoo:
Şaka şaka hem bıraktın mı, niye bıraktın ki sen? Güzel gidiyordu.
Burayı kapattım çizmi bırakmadım. Bırakılmıyor zaten öyle :lol:

“Fan Art's” sayfasına dön