Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Çizim çalışmalarım

Çizim, renklendirme gibi şeyleri burada paylaşabilirsiniz.
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

30 Şubata kadar kapalı.

Resim
En son Akai sora tarafından 18 May 2015 02:46 tarihinde düzenlendi, toplamda 41 kere düzenlendi.
:lol:
Kullanıcı avatarı
Lambo
Favori Anime: Gintaman

Darılma gücenme yok tam uydu bence :laugh: Ellerine sağlık bence sıralama ters olmuş Unohana çok şekil olmuş
► Spoiler Göster
God Hates Us
Akai sora

Lambo yazdı:Darılma gücenme yok tam uydu bence :laugh: Ellerine sağlık bence sıralama ters olmuş Unohana çok şekil olmuş
► Spoiler Göster

Ahahaa resmi katletmişsin :D Unohana yorumun için teşekürler :D

Açıkçası daha fazla yorum bekliyordum. Eleştiri olmadan bu işler yürümüyor :D
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

Kardeşim çalışmaların çok güzel. Özellikle alt alta gelen Jiraiye, Tsunade ve Orochimaru ile Lufy ve son kısma doğru olan Narutolar animeden pörtlemiş gibi.

Yanlız bunu görünce sandalyeden kahkahalarla düştüm. İlk çalışman olmalı, olur böyle hatalar.

Tek nasihatım kafa tasarımına biraz daha dikkat edersen fevkaladenin fevkinde olur.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
Akai sora

M.B. yazdı:Kardeşim çalışmaların çok güzel. Özellikle alt alta gelen Jiraiye, Tsunade ve Orochimaru ile Lufy ve son kısma doğru olan Narutolar animeden pörtlemiş gibi.

Yanlız bunu görünce sandalyeden kahkahalarla düştüm. İlk çalışman olmalı, olur böyle hatalar.

Tek nasihatım kafa tasarımına biraz daha dikkat edersen fevkaladenin fevkinde olur.
Çok teşekkürler yorumların için :D evet o resim ilk çalışmalarımdan biri ondan öyle oldu galiba :D
Aslında ben ilk resmimden sona doğru yapmaya çalıştım ama pek beceremedim sıralamayı :D
Nasihatını not aldım sağol :D
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Anime karakterlerinin tuvalette ekmek yemiş halleri temalı bu çalışmaları çok beğendim. Aynen böyle devam.
Resim
Akai sora

Quasar yazdı:Anime karakterlerinin tuvalette ekmek yemiş halleri temalı bu çalışmaları çok beğendim. Aynen böyle devam.
Yüce isa ne diyor bu çılgın :D kardeş eleştiri yapın dedim ama sen bana resmi bıraktıracaksın. Hangileri bu resimler hepsi kötü değildi bence :D
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Yok hocam öylesine takılıyorum. Yoksa çalışmaların fena değil.
Resim
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

İchigo ne erkek ne kadın olduğu belli olmayan anime karakterlerine benzemiş.Best of 3 'ün diğer çizimlerini ise beğendim eline sağlık ^^
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Akai sora

Jimmy McNulty yazdı:İchigo ne erkek ne kadın olduğu belli olmayan anime karakterlerine benzemiş.Best of 3 'ün diğer çizimlerini ise beğendim eline sağlık ^^
Neden İchigo neden biz seni erkek sanmıştık :P Senin söylediğin gibi baktım da haklı gibisin ama o nasıl bir hatadan kaynaklı çıkaramadım.
Beğendiysen gerisini ne mutlu bana :D

“Fan Art's” sayfasına dön