Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Air Gear - Beyaz Lanet

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Kızıl Şaman
Favori Manga: Mahouka Koukou No Rettousei
Favori Anime: Fate Stay Night

Uzun zamandır okumamıştım. şimdi okuyabildim ancak diğer bölümleri. Ne olmuş öyle ya... Vay arkadaş, Bu beyaz lanetlerde ne pislik çıktı, her yerde varlar adamlar. Simca da maşallah, her şeyi biliyor. Bu arada, İkki'yi önemsemesi beni bitirdi!

Çok iyi olmuş kardeşim, devamını merakla bekliyorum. Emeğine sağlık...
Kullanıcı avatarı
onatcan3
Favori Manga: Hellsing
Favori Anime: Guardian Angel

Kızıl Şaman yazdı:Uzun zamandır okumamıştım. şimdi okuyabildim ancak diğer bölümleri. Ne olmuş öyle ya... Vay arkadaş, Bu beyaz lanetlerde ne pislik çıktı, her yerde varlar adamlar. Simca da maşallah, her şeyi biliyor. Bu arada, İkki'yi önemsemesi beni bitirdi!

Çok iyi olmuş kardeşim, devamını merakla bekliyorum. Emeğine sağlık...
Şüphe tohumlarını attım aslında çaktırmadan :D
Sağolasın abi. Beğenmene sevindim. :)
Kullanıcı avatarı
onatcan3
Favori Manga: Hellsing
Favori Anime: Guardian Angel

9.Bölüm
-Bizi bıraktığınız için sağ olun Okan Hocam.
Dedi Rail sırıtarak. Sıyrılmış pantolonu ve nano alçısı bacağında o kadar sırıtırken, arkadaşları ve yanlarındaki Beyaz Lanet üyesi ile beraber okula varmışlardı. Tabii apartmandaki asansörü kullanmak diğer beyaz tulumluların aklına gelmemişti bile.
-Önemli değil Yeis de... Sen neye bulaştın?
-Hocam, emin olun bilsem neye bulaştığımı ben de işin altından çıkacağım da...
-Hayırlısı aslanım. Hadi, yarım gün yok yazıldın zaten. Gecikme...
Diğerleri de, o da araçtan inerken arabayı arka tarafa sürdü öğretmeni. Rail, arabanın arkasından bakakalırken, G elini arkadaşının omzuna koydu.
-Beyazlı elemanla ben ilgilenirim. Siz dersinize girin gençler...
Rail sırıtıp, teşekkür etti ve hızla okulun girişine girdi. Arkadaşı Pudge'da onu izlerken, Simca da beyaz tulumluyu sorguya çekmişti.
-Anata dare?(Siz kimsiniz?),
-Anata mı?
-Rēru no naze anata wa atodesu ka?(Rail'in neden peşindesiniz?)
-Abla sen ne diyorsun ya?
Simca tam ağzını açmıştı ki G, sol eli ile ağzını tıktı Simca'nın.
-Bana bırak, pembe saç.
Ve bir anda Trek'inden çıkan kırmızı bir ışın dalgası o bölgede bulunan tüm insanların gözlerini kamaştırdı.
-Şimdi beni iyi dinle, yirmi... O peşine düştüğün çocuk, bu şehirdeki en iyi kayıcı. Ona ne yapacaksınız az çok tahmin ediyoruz. Bence şimdi öt yoksa çeneni Regalia kulanarak kırarım.
Yirmi lakaplı çocuğun göz bebekleri görülemeyecek kadar küçülmüştü korkudan. G'nin altındaki Regalia parlamaya devam ederken, bir anda dişler çıktı tekerlerde. Simca bunu fark etti ve "Dur!" diye bağırdı.
Ama çok geçti. Sadece iki saniyede, çocuğun gövdesinden kanlar fışkırmıştı. Yere yığılırken bahçedeki çocuklar çığlık atarak kaçmaya başladılar. Kimisi merakına yenik düşüp, daha da yakınlaştı.
-Elini uzat.
Dedi tek gözlü katil. Simca korkarak sağ elinin uzatırken, G, diğer gözünü de açtı ve bir anda ortadan kayboldu ikisi de.

“Fan Fiction” sayfasına dön