Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto-Komik Hikayeler

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Saygıdeğer arkadaşlar, bu başlık altında Naruto ile ilgilî yazdığımız komik hikâyeleri paylaşabiliriz. Oldukça güleceğimizi düşünüyorum. Geçen bi tane yazmıştım gerçi ama kendimi çok kaptırmışım küfür bol oldu diye silinmîşti. O yüzden hikaye yazma kurallarını aşağıda paylaşacağım. Buna göre yazarsak güzel olur.

- Öncelikle yazacağımız hikayeler tek bölümlük olacaktır. Tıpkı prediction denilen bölüm öncesî hikayeler gibi. Tek farkı mîzah öğesinin olması gerektiği.

- Hikâyelerimizde aşırı küfürlü ibareler,cümleler yasaktır. Argo, küfür vs. çok fazla olmadığı müddetçe kullanabilir. Tabi küfürsüz de güldürebilirim diyorsanız o bizim için daha kabuldür.

- Hikayelerimize bu başlık altında yorum da yapabiliriz fakat yazan arkadaşlarımızı trollemek kesinlikle yasaktır. Sonuçta burada gülmeye güldürmeye çalışacaz birbirimizi laf sokmaya değil.

Hikayeleri paylaştıkça ben bu mesajda güncelleyeceğim yorumlar arasında kaybolmasın diye. Herkese iyi yazmalar bol gülmeler güldürmeler. :laugh:
En son Hokage_Minato tarafından 26 May 2014 22:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Aynştayn Baran
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

[tab=30]Artık genin seviyesinde olan Roko ilk görevine çıkmak için heyecanla beklemektedir.Koluna uğurlu siyah bilekliğini takmış, heyecanla sırasında hop kalkıyor hop iniyor.Sonunda kendi ismi okunmuştur.
"Roko,Saru ve Lefi bundan böyle siz takım 13'sünüz.Senseiniz Ujio-San,"dedi.
Birden kapı açıldı.İçeri uzun boylu,kısa siyah saçlı Jounin kıyafetinin üstüne deri ceket giymiş bir adam girdi.Sigara tabakasından sigarasını çıkardı ve ağzına götürdü.Cebinden metal çakmağını çıkartıp ağzındaki sigarayı yaktı;derin bir nefes alıp dumanı ağzından yavaşça verdi.Boğuk ve güçlü bir sesle "Çocuklar nerede?" dedi.
"Ujio-San tanışma şimdi değil!Şuan sadece takımlar belirleniyor.Bu arada siz bu takımın sınav yerini belirlediniz değil mi?Burada yazmıyor da,"dedi görevli.
Ujio biraz düşündükten sonra, kafasını ovarak "Evet,tabi ki," dedi.Ardından ekledi "Ben de onun için geldim.Sınav yerini söylemek için.Bazı işlerden dolayı oraya not eklemeyi unuttum.Her neyse, sınav Guruj yeşilliğinde," dedi.
"Orası takım 7'e ayrıldı.Yani Kakashi Sensein."
Ujio, lanet olsun Kakashi.İhtiyar delikanlı,beyaz saçlı pezevenk,tipsiz.... diye düşündü."İyi boş yer olarak neresi var?"
"Şohou ormanı."
"İyi orası olsun.Hadi ben kaçtım," ve arkasını dönüp çıkar.
Geninlerin hepsi anlamsız surat ifadeleriyle görevliye bakar.Görevli hemen kendini toplar ve listeye kaldığı yerden devam eder.

[tab=30]Roko erkenden uyanıp Şohou ormanına varmıştır.Ormanda sırtı dönük bir şekilde oturan Lefi'yi görür.Bir an yanına gidip gitmeme konusunda kararsız kalmıştır.Çünkü Lefi biraz dengesiz kızdı.Aslında sınıfta aynı takımda olmayı isteyeceği son kişiydi,hatta Naruto bile daha iyi bir takım arkadaşı olurdu.
Düşüncelerinden kurtulup bir adım atmıştı ki, yanında ki ağaca bir kunai saplandı.Ucunda da 'Girdi miiii?' yazıyordu.Roko bir an geriye doğru zıpladı sonra "Benim ben Roko.Biraz dikkatli olur musun?" dedi.
Lefi ayağa kalktı ve yüzünü döndü.Sahip olduğu karakter yapısına ters düşecek bir suratı vardı.Kırmızı yanaklı,mavi saçlı ve yeşil gözlü sevimli bir tipi vardı."Sen olduğunu biliyordum.Kokunu aldım.Hadi buraya gel korkma ısırmam."Son cümlesini söylerken yüzünde hafif bir sırıtış vardı.Roko bunu aldırmamaya çalıştı ve yanına gitti.
"Diğerleri gelmedi mi?."
"Hayır."
Roko sessizce ağaca dayandı.Etrafı incelerken Lefi kunaisini keskinleştiriyor.Etrafta sessizlik hakimdi ama sessizlik birden bozuldu.Lefi kunaiyi çalılara fırlattı.Çalıların ardından "Ah" sesi duyuldu.Sesin hemen ardından Saru çalılardan dışarı fırladı.
"Manyak karı!Daha göreve gitmeden öldürüyordun beni."
Lefi kısık sesle"Kız gibi bağırma.Seni öldürmek isteseydim bunu yapardım.Sadece sınav başlamadan önce ısınıyım dedim."
Saru hiçbir şey demedi.Çünkü Lefi'yi karşısına almak istemiyordu.Roko'nun yanına gidip selam verdi.Ardından çimlerin üstüne uzandı.Birkaç dakika geçtikten sonra Ujio göründü.Her zamanki gibi üstünde siyah deri ceketi,ağzında sarma sigarası ve güneş gözlüğüyle göründü.
Boğuk sesiyle "Herkes ismini söylesin," dedi.
"Lefi"
"Saru"
"Roko"
"İyi bende, Ujio,"dedi.Sigarasından bir nefes alıp havaya verdi.Ardından konuşmaya başladı."Sınavı geçmeniz içi..bla bla bla... sigaramı söndürmeniz lazım.Şimdi, 'Parti Başlasın',"dedi ve Saru'nun yüzüne yumruğu attı.Saru yere yığılmıştı.
"İyide kural yok mu?" dedi Roko.
"Haaa kural?....Gözlüğüme dokunmayın.Aksi taktirde kunaiyi...neyse saldırın artık."
Lefi bıçağıyla Ujio'nun üzerine atıldı.Ujio çevik bir hareketle bu saldırıdan kurtuldu.Lefi art arda saldırılar yapıyordu aynı bir yılan gibi ve cesareti aynı bir porsuk gibi.
Ujio,sevdim bu kızı.Aynı ben düşmana direk dalıyor., diye düşündü."Yürü be" diye bağırdı.Bu sesle Lefi saldırılarını daha da hızlandırdı.İki kunaiyi de deli gibi kullanıyordu.Karşısındaki bir Genin olsa çoktan işi bitmişti.
O sırada bu durumu izleyen Saru ve Roko birbirlerine baktılar.
"Açıkçası ben saldırmayı düşünmüyorum.İkisi de manyak.Arada kalırsam kesinlikle ölürüm bu yüzden ben bekleyeceğim.Lefi yorulduğunda saldırırım,"dedi Saru.
"Ben gidiyorum"dedi Roko ve hızla savaşan ikilinin yanına geldi.Ellerini mühür işareti yaptı ve "Hatuyasu no Jutsu" dedi.

Aceleyle bir anda yazıldı komik olmamış olabilir, canım sağ olsun.

“Fan Fiction” sayfasına dön