Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Kabuto yine Kabuto'luk yapıyor. :lol: Sahte Naruto'da ay mührünün ne işi var acaba? Güneş mührü de var mı acaba? Bu eleman madem edoları tekrar canlandırıp kukla gibi kullanabiliyor, aynısını başka birine daha yapması çok mantıklı bi hamle olurdu. Hmmm... Böyle bi atılım da beklesem mi acaba?

Tam gaz ilerliyoruz, tekrar eline sağlık. :)
Celebhol
Favori Anime: -

Lorem Ipsum yazdı:Kabuto yine Kabuto'luk yapıyor. :lol: Sahte Naruto'da ay mührünün ne işi var acaba? Güneş mührü de var mı acaba? Bu eleman madem edoları tekrar canlandırıp kukla gibi kullanabiliyor, aynısını başka birine daha yapması çok mantıklı bi hamle olurdu. Hmmm... Böyle bi atılım da beklesem mi acaba?

Tam gaz ilerliyoruz, tekrar eline sağlık. :)
Hasiktir yazım hatası yapmışım :laugh: Kontrol etmiştim o kadar bir de -_- Ay mührü değil güneş olacak o kusura bakma(yın). Hemen düzeltiyorum.

Onun dışında, yep, tam gaz. Savaşın dünya savaşı hissini vermesini istiyorum.

Edit: Madem hata ettik, o zaman bir analiz sunayım.
Şu anlık durum şu.
- Sasuke güçlü bir lider, yanında ona yardımcı olan Orochimaru ise baş danışmanı.
- Sahte Naruto da güçlü bir lider, aynı zamanda gerçeğinin kötüye kullanmayacağı şekilde bir nüfuz sahibi. Sai onun için Anbu Kök'ü yönetirken, Kabuto onun baş bilim adamı gibi bir şey. Shino da stratejik ve taktik destek sağlıyor. Aynı zamanda bölümde ima edildiği gibi gerçek Naruto'nun daha önce insanlar üstünde kurduğu nüfuz sayesinde Gaara ve Kankuro gibi kişileri etkileyip, manipüle edebiliyor. Bu bölümde de Sai'ın şüphelerini aynı taktikle dağıttı mesela (şüpheleri Naruto'nun sahte olmasına yönelik değildi gerçi, yöntemlerine yönelmişti).
- Shikamaru ise iki arada bir derede kalmış durumda. Naruto'nun değişimini kabullenmekte zorlanıyor ve bir şeyler aklına yatmıyor, aynı zamanda bu savaştan da çok rahatsız. Temari ortadan kaybolunca ise üstüne iyice tüy dikilmiş oldu ve onu bulmak için böyle bir yolu seçti.

Bölümün adında geçen üç bilge kişi, Orochimaru, Kabuto ve Shikamaru. Bu adamlar Naruto dünyasındaki en zeki kişilerden ve etkileri büyük. Direkt olmasa da dolaylı olarak.

Kabuto'nun ne planladığını söyleyemem ama bölümde dediği gibi, Naruto'nun sırrını biliyor. Izanami'den çıktığından beri değiştiği ise doğru, artık kendini tamamlamak için başkası gibi olmaya çalışan birisi değil, kendi amaçları var.

Lee konusunda ise büyük olmasa da bir sürprizim var :)
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Lee cengaverlerin hası vs mi oldu ne oldu 3-4 bölümdür Lee'yi bekliyoruz bakalım.. Güzel olmuş kardeşim ellerine sağlık... Shino Vs Shikamaru da gayet hoş olmuş kendi açımdan...
Resim
Celebhol

JiraiyaFlash yazdı:Lee cengaverlerin hası vs mi oldu ne oldu 3-4 bölümdür Lee'yi bekliyoruz bakalım.. Güzel olmuş kardeşim ellerine sağlık... Shino Vs Shikamaru da gayet hoş olmuş kendi açımdan...
Sağol hacoli ^^ Lee ile ilgili daha fazla bir şey diyemem, küçük bir sürpriz işte.

Biraz Mass Effect'ten ilham aldım, ikinci oyunda baş karakter Shepard galaksiyi gezip bir ekip toplamak durumunda kalıyordu bir görev için. Galaksiyi gezme havasını hep sevmişimdir ME serisinin, Naruto'da da benzeri bir şey yapayım dedim. Dünyası genişledi son dünya savaşında ne de olsa, acık gezsin pezevenk :laugh:
Celebhol

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:17 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Celebhol

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:17 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Ahahaahah :lol: Hemen fragmandan ilham gelmiş!

Banyo suyuna karışan Suigetsu :lol: Seviyorum bu elemanı. :D Hikayenin kasvetli havasını biraz dağıtmışsın. Yol macerası olacağını yazmıştın zaten, böylesi daha uygun sanırım. Hoşuma gitti, Naruto'nun kafa atması falan (biraz Türk işi mi olmuş ne hahaha çok iyi ya) :lol: Ama Naruto arkadaşça dayaklar yiyince aklıma Sakura geldi :| Genel bi öldürme dürtüsü var bu kıza karşı, bak ikidir öldürüyosun mesela sen de. Umarım Kishi öyle yapmaz, mangada ölse eksikliğini hissedermişim resmen. :lol: Ne bileyim şimdi Lee, Shikamaru falan bi sürü insan toplanacak-... Toplanacak demişken, Kiba neredeydi?

Bu arada dostum her bölümüne yorum yazmıyorum, zaten bu ara bölümlerinde ucu açık pek bi şey bırakmıyorsun ve sık yazıyorsun, ama yorum yazmasam da görür görmez okuyorum bil yani :)
En son Lorem Ipsum tarafından 01 Ağu 2014 03:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Celebhol

Lorem Ipsum yazdı:Ahahaahah :lol: Hemen fragmandan ilham gelmiş!

Banyo suyuna karışan Suigetsu :lol: Seviyorum bu elemanı. :D Hikayenin kasvetli havasını biraz dağıtmışsın. Yol macerası olacağını yazmıştın zaten, böylesi daha uygun sanırım. Hoşuma gitti, Naruto'nun kafa atması falan (biraz türk işi mi olmuş ne hahaha çok iyi ya) :lol: Ama Naruto arkadaşça dayaklar yiyince aklıma Sakura geldi :| Genel bi öldürme dürtüsü var bu kıza karşı, bak ikidir öldürüyosun mesela sen de. Umarım Kishi öyle yapmaz, mangada ölse eksikliğini hissedermişim resmen. :lol: Ne bileyim şimdi Lee, Shikamaru falan bi sürü insan toplanacak-... Toplanacak demişken, Kiba neredeydi?

Bu arada dostum her bölümüne yorum yazmıyorum, zaten bu ara bölümlerinde ucu açık pek bi şey bırakmıyorsun ve sık yazıyorsun, ama yorum yazmasam da görür görmez okuyorum bil yani :)
Merak etme hacoli takip ettiğini biliyorum ^^

Fragmanı sevdim, sargı olayı da mantıklı geldi :laugh: Biraz da tanıtım gibi, imzaya gif koydum bir zaten link de var. Onun şeysine.

Sakura karakterini seven nadir insanlardan biriyim ama doğru, öldürüyorum :laugh:

Lee ayrı bir yerde şu an, o gelmeyecek de karambol olacak. Bugün oturup bir şeyler tasarladım hikaye için, güzel bir şeyler çıkarmaya çalışıyorum umarım beğeneceksiniz :) Önemli de olacak aslında ilerleyen bölümler, bu yüzden bol bol zamanımı kullanıyorum hikayeyi o noktaya getirmek ve bir yandan tasarlamak için. Şu son günlerde iyicene sardım, cidden özlemişim karşıma eski bir dizi bölümü açıp elimdeki kalem ve defterle bir şeyler tasarlamayı :)
Kiba'ya daha hikayede nasıl bir rol vereceğime karar vermedim açıkçası. Her ülkeden karakterler sokmaya çalıştığım için herkese zaman ayırmak biraz zor. Gerçi sen böyle deyince aklıma bir şey geldi, ilerleyen bölümlerde uygulayabilirim de bayağı sonraya kalabilir hikaye akışı yüzünden.

Suigetsu'ya özel bir ilgim yoktu aslında hikayeye sokarken ama Naruto'yu hep bilindik kişilerle aynı ortama koymak yerine bir değişiklik yapayım dedim. Bu bölümden sonra da iyi ki böyle yapmışım diyorum.
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

"Sakura'yı seviyorum, ama ölüyken :evil: muhahahah" :lol:

Farklı karakterlerle combo yapmak güzel olmuş kesinlikle. Hayalgücüne sağlık! :)

Not: Karambol demişken, aman hocam şunların yedeğini al da karambolde silinmesin yine bak... :lol:
Celebhol

Lorem Ipsum yazdı:"Sakura'yı seviyorum, ama ölüyken :evil: muhahahah" :lol:

Farklı karakterlerle combo yapmak güzel olmuş kesinlikle. Hayalgücüne sağlık! :)

Not: Karambol demişken, aman hocam şunların yedeğini al da karambolde silinmesin yine bak... :lol:
Ahauha, o kadar düşmedim daha :laugh:

Sağol hacoli ^^ Zevkli zati yazması.

Merak etme eski bölümlerin hepsini yedekledim o olaydan sonra, yenilerini de atmadan önce kaydediyorum.

Edit: Bu arada Naruto'nun şu anki hali buna benziyor.
Resim
Üstündeki giyside yaka yerine kapişon var (başlık diyim la bundan sonra) ve o kolye yok işte. Bunlar dışında kafamdaki görüntüye birebir uyuyor.

“Fan Fiction” sayfasına dön