Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 34 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Phinks

Takipteyim.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Celebhol

Phinks yazdı:Takipteyim.
Sağol hacoli :) Şu anlık nasıl buldun?
Kullanıcı avatarı
Phinks

Panpa yarisina kadar okudum neredeyse. Disardayim, gunes ekrana tecavuz ediyor okuyamadim tamamini. Evde okuyup dusuncelerimi yazarim tekrardan :laugh: Sevindim tekrar bir FF yazmana.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Celebhol

Tamamdır hacı ^^ Sağol.
Kullanıcı avatarı
ofluclk
Favori Manga: One Piece, Naruto ve Hellsing
Favori Anime: One Piece, Naruto ve Hellsing
İletişim:

Ciddimisin Takibinde takibindeyim :)
Celeb yemın edıyorum kalp den goturecen benı ne sevındım jiraya geldi diye sen ters köşede kişimoyu bile gectin :)
yemın ile diyorum sen Roman yaz bu nedir arkadas bı anda adrenalin artıyor dıyorum cat o anda düşüyor ibre tam ha boyle devam eder dıyorum al sana bır adrenalin daha :D
Resim
Ne Mutlu Türk'üm Diyene! M.K. ATATÜRK.
Türk Degilsen Uzak Olasın.!

"Hayattaki yegane üstünlügüm, Türk dogmaktir! Muhterem milletime sunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetistirerek basinin üstüne kadar çikaracagi adamlarin kanindaki, vicdanindaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."M.K. ATATÜRK Resim
Celebhol

ofluclk yazdı:Ciddimisin Takibinde takibindeyim :)
Celeb yemın edıyorum kalp den goturecen benı ne sevındım jiraya geldi diye sen ters köşede kişimoyu bile gectin :)
yemın ile diyorum sen Roman yaz bu nedir arkadas bı anda adrenalin artıyor dıyorum cat o anda düşüyor ibre tam ha boyle devam eder dıyorum al sana bır adrenalin daha :D
Ahauha :laugh: Sağol hacoli de evreni ben kurmadım, cidden orası ve karakter oluşturma en çok emeğin gittiği yerler zaten :) 700 bölümlük serinin üstüne kuruyorum sonuçta.

İleride bir gün roman yazmak isterim zaten de şu an o kadar ciddi bir şeyle uğraşmaktansa öyküler ve fanficlerle uğraşmayı seviyorum :) İnsan sevdiği şeyi yapmalı sonuçta.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Mustafa, çok iyi başladın (Biraz hızlı) ... Jiraiya'yı da gösterdin fake de olsa ...Takipteyim koçum ;)
Bu arada vakit ve enerji ayırabilirsem bende bir Naruto fanfic'i ile başlamayı düşünüyorum bu yaz ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Konuşmalara font eklesen ya da kalınlaştırsan çok daha iyi olur bence. :lol:
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Celebhol

JiraiyaFlash yazdı:Mustafa, çok iyi başladın (Biraz hızlı) ... Jiraiya'yı da gösterdin fake de olsa ...Takipteyim koçum ;)
Bu arada vakit ve enerji ayırabilirsem bende bir Naruto fanfic'i ile başlamayı düşünüyorum bu yaz ;)
İlk bir kaç bölüm biraz hızlı olacak evreni oturtmak ve hikayeyi şekillendirmek için de normal bir ayara gelecek hikaye hacı, merak etme ^^

Başla tabi, merak ediyorum açıkçası nasıl bir şey olacağını :)
Beowulf75 yazdı:Konuşmalara font eklesen ya da kalınlaştırsan çok daha iyi olur bence. :lol:
Önemli kısımlarda ekliyorum normalde haco ama her konuşmada yapması çok uğraştırıcı olur :laugh:

“Fan Fiction” sayfasına dön