Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Dolaylı yoldan cevap bulabilirim mi? Hmm... Düşüneyim. Ama içimden düşüneyim.
► Spoiler Göster
Neyse resimler daha çok ilgimi çekti şimdi. Shikamaru az çok kafamda canlandı. Beğendim.
Kakashi'ye gelirsem; "Yin" tayfaya kılıç yakışıyor dostum :) Tabii tek kolla kılıç nasıl olur bilemedim, bi araştırmak lazım onu. Ayrıca kırmızı atkı pek bi havalıymış, kalsa da olurmuş.
Celebhol
Favori Anime: -

Lorem Ipsum yazdı:Dolaylı yoldan cevap bulabilirim mi? Hmm... Düşüneyim. Ama içimden düşüneyim.
► Spoiler Göster
Neyse resimler daha çok ilgimi çekti şimdi. Shikamaru az çok kafamda canlandı. Beğendim.
Kakashi'ye gelirsem; "Yin" tayfaya kılıç yakışıyor dostum :) Tabii tek kolla kılıç nasıl olur bilemedim, bi araştırmak lazım onu. Ayrıca kırmızı atkı pek bi havalıymış, kalsa da olurmuş.
Tobirama'nın üssünde kırmızı bir atkı bulunsa mantıksız olur diye düşündüm :laugh: Yedek giysi ve zırh iyi de, atkı çok sırıtırdı.

Shikamaru'nun o resmi tam dedektif badass havasında, sevdim bayağı açıkçası ^^ Kakashi'ye ne kadar düşünürsem düşüneyim daha iyi bir alternatif bulamadım.

Sorduğun sorunun cevabı çok basit aslında, neyse daha fazla bir şey demeyeceğim :)
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Basit... Tamam, gerçek Tobirama falan yok o zaman. Hepsi kopya. :)
Neyse ya zevki kaçıyor böyle, zamanla öğrenirim bence de.

Temennilerim: Kakashi Naruto'nun yanına giderse Naruto ona yeni bi kol yapsın. Kakashi rahat rahat kılıç kullanmaya başlasın. -_- Bi de Demir ülkesinden samurai'lar gelsin.
Kırmızı atkı şey olabilirdi, zaten sahip olurdu ona Kakashi, üstünü değiştirirken de bi kenara atmazdı, kullanırdı yine. Heheh derdim atkı olmuş :D

Eline sağlık, gayet güzel iki bölümdü. :)
Celebhol

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Celebhol

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Phinks

Uzun suredir bakamiyorum 20. bolume gelmis. :lol:
Iyi olmus hacoli topluca okuyayim.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Celebhol

Phinks yazdı:Uzun suredir bakamiyorum 20. bolume gelmis. :lol:
Iyi olmus hacoli topluca okuyayim.
Harbi son üç günde -teknik olarak dört ama bugün hiç bir şey yazmadım :D dün gece yazdıklarım bugünkiler- dokuz bölüm çıkarmışım D: Biraz fazla kaptırdım bu aralar, tutukluk döneminin ardından patlama gibi oldu.
Okuduktan sonra düşüncelerini bekliyorum hacoli :)
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Hah sahte Itachi'nin de hala oralarda bi yerde olduğunu biliyodum. :evil: Sahte Jiraiya da çıkacak bi yerden. Olsun. Sahte de olsa Jiraiya Jiraiya'dır. :) Kılık değiştirme için canlı adam gerekmiyomuş. Tobirama da edoymuş zaten. Hehe basit cevaba da ulaştık :cheer: Ve Kakashi de çolak bırakılmamış tabii, çok sevindim ^_^

Hissediyorum. Hissediyorum. Hinlik miktarı artıyor. Bu arada, karşıdaki elemanların kaç kişi olduğuna dair bi ipucu yakalayabilirmişiz eskiden sanki. Silinen 6. bölümde Naruto ve Sasuke'nin peşine yollanan iki kişinin Nagato ve Itachi olduğu bu bölüm ortaya çıktı mesela. Lider vardı bi de (sahte Naruto olabilir, gerçi olmaya da bilir) başka kaç kişi konuşmuştu acaba orada? Şimdi tekrar bakmak istedim o bölüme işte.
Celebhol

Lorem Ipsum yazdı:Hah sahte Itachi'nin de hala oralarda bi yerde olduğunu biliyodum. :evil: Sahte Jiraiya da çıkacak bi yerden. Olsun. Sahte de olsa Jiraiya Jiraiya'dır. :) Kılık değiştirme için canlı adam gerekmiyomuş. Tobirama da edoymuş zaten. Hehe basit cevaba da ulaştık :cheer: Ve Kakashi de çolak bırakılmamış tabii, çok sevindim ^_^

Hissediyorum. Hissediyorum. Hinlik miktarı artıyor. Bu arada, karşıdaki elemanların kaç kişi olduğuna dair bi ipucu yakalayabilirmişiz eskiden sanki. Silinen 6. bölümde Naruto ve Sasuke'nin peşine yollanan iki kişinin Nagato ve Itachi olduğu bu bölüm ortaya çıktı mesela. Lider vardı bi de (sahte Naruto olabilir, gerçi olmaya da bilir) başka kaç kişi konuşmuştu acaba orada? Şimdi tekrar bakmak istedim o bölüme işte.
Kaç kişi olduğuna dair bir ipucu yok, altıncı bölümde de yoktu (Lost Ark muhabbetine döndü o bölüm de ^^). Sadece iki kişiyi peşlerinden yollamıştı lider. Bulunanların hepsi de konuşmadı o toplantıda bu arada.

Bu arada şu an hikayenin baş karakterlerini sayacak olsam. Naruto, Sahte Naruto(S-Naruto diyelim kolaylık olsun), Sasuke ve Kakashi derim.
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Celebhol yazdı:Kaç kişi olduğuna dair bir ipucu yok, altıncı bölümde de yoktu (Lost Ark muhabbetine döndü o bölüm de ^^). Sadece iki kişiyi peşlerinden yollamıştı lider. Bulunanların hepsi de konuşmadı o toplantıda bu arada.

Bu arada şu an hikayenin baş karakterlerini sayacak olsam. Naruto, Sahte Naruto(S-Naruto diyelim kolaylık olsun), Sasuke ve Kakashi derim.
Yine de kimlerin konuştuğuna tekrar bakmak isterdim. Kurdukları cümlelerden bi şeyler çıkardı belki. Mesela sahte Tobirama'nın başına buyruk olduğunu biliyoruz, o sırada orada mıydı acaba? Liderle dalga geçen hangisiydi onu merak ediyorum bi de :lol:

Ya bi şey sorucam, Kaguya beyaz zetsu yaratmak istiyodu da biz amacını anlamadık ya hala... Sen amaç yakıştırabildin mi o olaya? Yani beyaz zetsuların kendi bedensel nitelikleri bu kopyacılara karşı bi üstünlük falan sağlıyor mu? Şimdi bi açıklama beklediğimden değil, merak ettim sadece, kafanda bi şeyler var mı ona dair gibisinden.

“Fan Fiction” sayfasına dön