Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Woaaaah B) Karizma ihtiyacını da hallettin demek. Asker traşı yok, iyi bundan sonra böyle hayal edeyim Nardo'yu. :lol:

Zaten Kishi öyle çizene kadar ben de benzer biçimde canlandırıyodum kafamda bizimoğlanı. Ama o çim adama benzeyen çizimler beynimi ele geçirdi maalesef. -_- Neyse gayret edicem, Naruto bu, Sasukoğlan da FFXV deki Noctis zaten.

Kukuleta de dostum, hem daha afilli, hem de bilmeyenlerin de kelime dağarcığı genişlesin. :cheer:

Edit: Beyaz mı ya üstü başı? Ben kahverengi, siyah falan düşünmüştüm. Bak resim atmasan Sith Anakin gibi geziyodu beynimde Naruto. İyi oldu bu.
Celebhol
Favori Anime: -

Noctis çok şükela bir tespit olmuş :laugh:

Üstündeki o başlıklı (senin deyiminle kukuletalı ^^) pelerin o renkte. Giysisini düşünüyorum bir süredir, oturtunca betimlerim. Sasuke de aynı şekilde. Daha onları oturtmadığım için betimlemekten kaçındım zaten :laugh: Kakashi de dahil buna, ona da rework gelecek görünüş olarak.

O patates kafa+full adidas eşofman olayına ben de gıcık oldum, tipsizin tekine dönmüş adam.
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Sorma. Adamın çocukluğu bile Sasuke ile aynı. Saçların arkası tavuk gibi falan, gözleri de arada kırmızı oluyor. Bi kopya mopya bi şey var bence.

Senin Naruto da Assasin gibi o zaman. Ufuuuu... Kishi ne yapıyosa okuyucunun gönlü tam tersini istiyor :lol: Çimkafa Naruto meselesinde çok doluyum aynen. Öbür bi çizim daha vardı walla o daha iyiydi. Neyse... -_-

Sasuke'ye gazinocular gibi yakası bağrı açık bi gömlek, fix. Kafamda başka görüntü oluşacağını sanmıyorum. Ama Kakashi başka bi şey giysin evet, adam o şişme yeleğin içinde pişti senelerdir. :cheer:

Bu arada sohbet sardı, yıktım başlığı eyledim viran. Millet beni topa koymadan gideyim. :D Yeni bölüm geldi sanan olur şimdi. Tekrar eline sağlık, devamını bekliyorum aynı böyle üçer beşer. :)

Öykülerin için bahsettiğin yorumu da yazdım. Haberin ola.
Celebhol

Lorem Ipsum yazdı:Sorma. Adamın çocukluğu bile Sasuke ile aynı. Saçların arkası tavuk gibi falan, gözleri de arada kırmızı oluyor. Bi kopya mopya bi şey var bence.

Senin Naruto da Assasin gibi o zaman. Ufuuuu... Kishi ne yapıyosa okuyucunun gönlü tam tersini istiyor :lol: Çimkafa Naruto meselesinde çok doluyum aynen. Öbür bi çizim daha vardı walla o daha iyiydi. Neyse... -_-

Sasuke'ye gazinocular gibi yakası bağrı açık bi gömlek, fix. Kafamda başka görüntü oluşacağını sanmıyorum. Ama Kakashi başka bi şey giysin evet, adam o şişme yeleğin içinde pişti senelerdir. :cheer:

Bu arada sohbet sardı, yıktım başlığı eyledim viran. Millet beni topa koymadan gideyim. :D Yeni bölüm geldi sanan olur şimdi. Tekrar eline sağlık, devamını bekliyorum aynı böyle üçer beşer. :)

Öykülerin için bahsettiğin yorumu da yazdım. Haberin ola.
Olm arada bir Jiraiyaflash yorum yapıyor, onun dışında paso senle sohbet ediyoruz zaten :laugh: Yaz gitsin.

Sasuke'ye önerdiğin giysi güzel fikir, düşününce ben de başka türlü düşünemedim. Biraz gideyim Noctis fotolarına bakayım da onlardan da bir şeyler alırım.
Kakashi'ye bir şeyler var aklımda, onu da biraz araştıracağım yine de. Sadece küçük değişiklikler de yapabilirim.
Konu Dışı
Tamamdır hacoli okuyunca cevap atarım o başlığa da ^^
Celebhol

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
the soul of sky
Favori Manga: op-naruto-bleach-sun ken rock-noblesse-beelzebub-deadman wonderland
fma:brotherhood-TOG
Favori Anime: hunter x hunter 2011-op-natsume yuujinchou-kino no tabi-mushishi
one outs-gintama

Tobirama??Bir umut belki diğer hokageler de yaşıyordur diyecem ama zannetmiyorum.Acaba tobirama da sahte olabilir mi ki kakashi yi yanıltmak için.Bu saatten sonra her karaktere şüpheli yaklaşıyorum artık. :lol:
Celebhol

the soul of sky yazdı:Tobirama??Bir umut belki diğer hokageler de yaşıyordur diyecem ama zannetmiyorum.Acaba tobirama da sahte olabilir mi ki kakashi yi yanıltmak için.Bu saatten sonra her karaktere şüpheli yaklaşıyorum artık. :lol:
Yorum için sağol ^^ Gelecek bölüm kimin ne olduğu daha iyi anlaşılacak :)

Biraz planlama yapmam gerek bir dahaki bölüm için, biterse bu gece çıkar. Ayrıyetten söylemem gerek, savaş taktikleri kullanmak zevkliymiş. Machiavelli ve Sun Tzu'ya gömüleyim en iyisi biraz :laugh:
Celebhol

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Shikamaru?... :(

Tobirama yaralandı bence. Siyah saçlı kız onu vurdu. Çünkü ölemez Shikamaru. Daha yeni geldi, nereye hemen?! -_-

Yalnız Hokageleri beklemiyodum hiç. Ama esas merak ettiğim, gerçek Tobirama'nın yabanda ne işi var? Ve daha kaç kopya karakter göreceğiz :cheer: Bi de kafama şey de takıldı, bu kopyacı elemanlar gerçek kageleri edo'dan canlandırmaya niye ihtiyaç duydu? (edolardan canlandıklarını varsaydım tabii) Ne tür bi teknikle kılık değiştiriyorlar? Ne bileyim kılığına girecekleri kişinin canlı hücreleri falan mı lazım? Gereksiz çünkü canlanmaları, normalde. Yakın zamanda öğrenir miyiz bunları?
Celebhol

Lorem Ipsum yazdı:Shikamaru?... :(

Tobirama yaralandı bence. Siyah saçlı kız onu vurdu. Çünkü ölemez Shikamaru. Daha yeni geldi, nereye hemen?! -_-

Yalnız Hokageleri beklemiyodum hiç. Ama esas merak ettiğim, gerçek Tobirama'nın yabanda ne işi var? Ve daha kaç kopya karakter göreceğiz :cheer: Bi de kafama şey de takıldı, bu kopyacı elemanlar gerçek kageleri edo'dan canlandırmaya niye ihtiyaç duydu? (edolardan canlandıklarını varsaydım tabii) Ne tür bi teknikle kılık değiştiriyorlar? Ne bileyim kılığına girecekleri kişinin canlı hücreleri falan mı lazım? Gereksiz çünkü canlanmaları, normalde. Yakın zamanda öğrenir miyiz bunları?
Hmm, bir yandan cevap veresim var ama bir yandan da merak hissini öldürmek istemiyorum. O yüzden cevabı şu ana kadar yazılanların içinde dolaylı olarak bulabilirsin diyeyim o zaman ^^

Edit: Shikamaru'nun görünümü.
► Spoiler Göster
Bundan daha genç görünüyor, gözünde yara izi yok ve biraz daha mangamsı havada. Çok çizgiromanvari olmuş böyle. He bir de üstündeki böyle pardesü türü değil, ceket tarzında.

Kakashi'nin görünümü.
► Spoiler Göster
Çok shoujovari olması ve kırmızı atkısı hariç böyle Kakashi. Bir de kolu yok tabi :laugh: Kılıç versem mi vermesem mi hala düşünüyorum.

“Fan Fiction” sayfasına dön