Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Güzel olmuş , eline sağlık.
Kullanıcı avatarı
Zettai
Favori Manga: Death Note, Rainbow
Favori Anime: Code Geass, FMA

Oo yeni hikaye baslamis madem bunu takip edeyim. Yalniz sonradan spoilera almazsan sevinirim yazilari cunku telefondan acilmiyor o zaman. Ben ichigonun kardeslerini seviyordum ya olmeseler bari. Bir de urahara'nin adini bol bol duymayi cok isterim. Haci kafanda bi kurgu olusturdun mu yoksa anlik aklina gelenleri mi yazdin?
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Zettai yazdı:Oo yeni hikaye baslamis madem bunu takip edeyim. Yalniz sonradan spoilera almazsan sevinirim yazilari cunku telefondan acilmiyor o zaman. Ben ichigonun kardeslerini seviyordum ya olmeseler bari. Bir de urahara'nin adini bol bol duymayi cok isterim. Haci kafanda bi kurgu olusturdun mu yoksa anlik aklina gelenleri mi yazdin?
Yok hacoli spoilera almıyorum hiç bir bölümü zaten. Bugüne kadar öykülerimden sadece bir tanesine kurguyu belirlemeden giriştim ki o da yeni şeyler denemek ve kendime sınır koymak istemediğim içindi. Yoksa hikayelerimin ana kurgusu ve sonu belli olur hep :)

@ansatsuken
Sağol hacoli ^^
Kullanıcı avatarı
Zettai

@Celeb
Buraları unutma :whistle:
Resim
Kullanıcı avatarı
Beyond Birthday
Favori Manga: Bleach, Berserk, Kurozuka, Gantz
Favori Anime: Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin

Ellerine sağlık Bleach'ten bir hikaye okumak iyi geldi. Devamını bekliyorum :lol:
Resim

Gēmu no yōna seikatsu o okuru..

(Oyun gibi hayat yaşıyorum..)
Celebhol

Zettai yazdı:@Celeb
Buraları unutma :whistle:
Unutmadım hacı, evi taşıdım onun işleriyle uğraşıyordum.
Beyond Birthday yazdı:Ellerine sağlık Bleach'ten bir hikaye okumak iyi geldi. Devamını bekliyorum :lol:
Eyvallah ^^
Celebhol

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Zettai

Eline saglik cok gizemli olmus. Ben mangayi takip etmiyorum da bu ruh hukumdari seride olan bir sey mi yoksa senin buldugun bi sey mi? Veya soul society'nin kralini mi kastediyorsun? Izleyeli cok oldu bleach'i karistirdim galiba. Ikinci olarak ruh hukumdarini yendiginden beri derken urahara yendiginden beri mi ichigo yendiginden beri mi :D Tanri katili olmasinin sebebi de aizen'i yenmis olmasi mi yoksa henuz bilmedigimiz bir sey mi yapmis ichigo? Haci cok soru sordum kusura bakma, devamini merakla bekliyorum.
Resim
Celebhol

Zettai yazdı:Eline saglik cok gizemli olmus. Ben mangayi takip etmiyorum da bu ruh hukumdari seride olan bir sey mi yoksa senin buldugun bi sey mi? Veya soul society'nin kralini mi kastediyorsun? Izleyeli cok oldu bleach'i karistirdim galiba. Ikinci olarak ruh hukumdarini yendiginden beri derken urahara yendiginden beri mi ichigo yendiginden beri mi :D Tanri katili olmasinin sebebi de aizen'i yenmis olmasi mi yoksa henuz bilmedigimiz bir sey mi yapmis ichigo? Haci cok soru sordum kusura bakma, devamini merakla bekliyorum.
Sağol hacoli ^^
Reiou=Ruh Kralı olarak geçiyor ama cinsiyetsiz bir terim aslında Japonca'da kullanılan o yüzden Ruh Hükümdarı daha uygun. Sadece SS'in değil, bütün ruh dünyasının hükümdarı olduğu düşünülüyor.
Ichigo yendi hacoli. Bleach'te tanrı konumunda Reiou olduğu için de adı oradan geliyor.
Kullanıcı avatarı
Zettai

Mangayi okumadan zirvaliyorum burda ama Renji ichigo'dan aizeni muhurlemesini istediyse ve baslik tanriyi muhurleyse aizen yeni reio oldu galiba :D Neyse kalemin kirilmasi haci.
Resim

“Fan Fiction” sayfasına dön